Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma lipy..na żywo może to zupełnie inaczej wyglądać..a jak z jakością ? i jaka cena ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma lipy..na żywo może to zupełnie inaczej wyglądać..a jak z jakością ? i jaka cena ?

Adaś przeca to ORI są :cool1: cena z montażem ( instalacją ) jak narazie coś ok 2 tyś :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jakie macie opinie o Eibach Pro Kit? bo zastanawiam się nad takim zestawem do mnie.. :mysli:

Opublikowano

Panowie jakie macie opinie o Eibach Pro Kit? bo zastanawiam się nad takim zestawem do mnie.. :mysli:

bierz

Opublikowano

Panowie jakie macie opinie o Eibach Pro Kit? bo zastanawiam się nad takim zestawem do mnie.. :mysli:

bierz

I nawet się nie zastanawiaj :), tylko dobrze dobierz!! czasem jedna cyferka jest inna i może być coś nie halo

Opublikowano

Panowie jakie macie opinie o Eibach Pro Kit? bo zastanawiam się nad takim zestawem do mnie.. :mysli:

prowadzenie super ale parkowanie przodem w mieście przy jakimkolwiek krawężniku możesz odpuścić bo ryje prawie za każdym razem

Opublikowano

Ja ma taki zestaw eibacha i strasznie dobija przy miekkich amorach (standartowe zawieszenie), jest mega nisko, generalnie jak są koleiny śnieżne to zderzak robi za pług, wygląda ładnie ale każda chopka jak nie zwolnisz do 0 to szorujesz, na chodnik jak jest krawężnik wjeżdzasz tylko przy maksymalnie skręconym kole i bardzo powoli inaczej walisz spodem albo zderzakiem. Chyba że masz zawieszenie sportowe, lub s-line wtedy ok bo amory są twardsze.

Opublikowano

ja mam zawieszenie sportowe, kwestia tylko czy konieczne będzie obniżenie jak założę 19tki na lato. zobaczę, muszę przemyśleć - jeszcze trochę czaasu na to mam..

Opublikowano

Panowie tak jak obiecałem fotki nowych lamp w lepszej jakosci :)

5c68a65b16bbb227med.jpg

9ae76d4be71b35b6med.jpg[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:49_________________________________________________cf133872a52d654amed.jpg

[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:50_________________________________________________942ed928b4d7e674med.jpg[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 23:51_________________________________________________130b4fd3963addfbmed.jpg

Opublikowano

mi tam sam tył się widzi, ale hybryda - stary przód , nowy tył już nie :sick3: jak już robić to obie strony

Opublikowano

czemu nie można dołączyć do TrOOOp B8? to jako jedyna grupa, nie pokazuje mi się "+ dołącz" :wtf:

Opublikowano
czemu nie można dołączyć do TrOOOp B8? to jako jedyna grupa, nie pokazuje mi się "+ dołącz" :wtf:

a teraz ?

Opublikowano

a teraz jest :git::buhaha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.