B8 TrOOOOp

• Gibons

• mumen

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jak wam się wydaje? wymieniać olej po przejechaniu pierwszych 2-3 tys km ?:eusathink:

pierwszą przewidzianą przez serwis wymianę oleju mam na 15tys?

Może jakaś myszka Ci zdechła i przykleiła się w kanale klimy? :facepalm:

tu masz labirynt gdzie jej lub jego szukać http://postimage.org/image/5d2y4j7rz/full/

Dzięki za schemat – widziałem go tu 2-3 strony temu, ale on nie rozwiązuje mojego problemu (wiem, że tego jest od cholery, więc tylko mnie dołuje).

Nie zamierzam rozkręcać całego auta.

Czy są jakieś metody np. endoskopowe i którędy wejść, bo chłop od czyszczenia twierdził, że nawet w kratkach frontowych jest zaraz coś co uniemożliwia mu wprowadzenie głęboko wężyka.

Chyba najprosciej kupic/pozyczyc rodzaj endoskopu z kamerka na koncu, tylko pytanie co zobaczysz..

Nie znam za dobrze ukladu nawiewow, ale jesli cos przelelazlo do kanalow to na 100% z zewnatrz i z zewnatrz bym sie probowal tam dostac. Od strony kratek wylotowych masz na pewno sita ktore ladnie rozpraszaja strumien powietrza, od strony wlotu masz w zasadzie od razu wentylator ktorego smiglo powinno sie dac zdemontowac do kontroli.. Tam bym szukal.

pierwszą przewidzianą przez serwis wymianę oleju mam na 15tys?

Ja tam bym go wymienił dla świętego spokoju (oczywiście poza ASO:wink:) a w ASO na 15 tys.km to swoją drogą.

Panowie, Sprężyny Eibach Pro-Kit czy MTS? - 30/35mm

nie chce usportowić auta, potrzebuje tylko nagiąć zawias w dół bo mam kozę przy 18" :facepalm:

Panowie, Sprężyny Eibach Pro-Kit czy MTS? - 30/35mm

zdecydowanie Eibach

szukam filtra kabinowego do naszych wypasow..

znalazlem to do srodka:

VW 8K0 819 439A (http://www.ebay.de/itm/Innenraumfilter-Pollenfilter-AKTIVKOHLE-Audi-A4-A5-Q5-8K2-8K5-/250986941629?pt=DE_Autoteile&hash=item3a6ffcccbd)

a przydal by sie jeszcze ten przed wlotem powietrza do wentylatora pod maske .. zna ktos numer?

ja kupowałem w Polsce rok temu, chyba na allegro, za te same pieniądze i przestało wiać smrodem :wink:

zastanów się tylko gregski jak założysz 2 filtry możesz (mogę się mylić) mieć słabszy nawiew :eusathink:

ja mam chwilowo wrazenie, ze nie mam zadnego, taki syf sie odklada na desce rozdzielczej..

przyjdzie filtr poczta, to wymienie/zamontuje.

przy okazji: umowilem sie do serwisu na zdjecie CP z nowego radia w przyszly piatek, znajomy znajomego sprawdzil w bazie audi mi numer seryjny radyjka i na 99% powinno byc ok. moze wreszcie odpale AMI .. ;)

aczkolwiek po podlaczeniu sie VCDSem do symphony i wejsciu w kodowanie VCDS mi powiedzial, ze nie ma rozpykanych kodow programowania dla tego modelu radia.. to dziwne, bo concert jest ladnie ogarniety.. moze to przez to zabezpieczenie CP nie pokazywal co jest co w Long Coding Helper?

przyjdzie filtr poczta, to wymienie/zamontuje.

u mnie żaden syf na desce nie osiada

odkręć 2 nakrętki pod schowkiem i będziesz wiedział czy jest czy nie ma i w jakim jest stanie

z moim kabelkiem chyba nie pojdzie inny soft :(

zamówiłem kabelek z 11.3 bo też nie widzę swego MMI 3G jak podłączam przez 10.6