Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

montujcie taki tv tuner który jest obsługiwany z poziomu navi bądź z kiery..nie bawcie się w piloty..piloty są dobre do poloneza..

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najpierw niech będzie luźna gotówka na dalsze mody, a później będę omawiał szczegóły ze znajomym :decayed:

Opublikowano
montujcie taki tv tuner który jest obsługiwany z poziomu navi bądź z kiery..nie bawcie się w piloty..piloty są dobre do poloneza..

jedrekx-a a5 wygląda jak Poldek Caro Plus to pilot mu nie straszny :polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Wrc, a klape podnoszona juz rezales? Jak bym mial avanta to musowo...

W sedanie na szczescie sama wstaje na pilota dzieki sprezynie ;)

Opublikowano
Wrc, a klape podnoszona juz rezales? Jak bym mial avanta to musowo...

W sedanie na szczescie sama wstaje na pilota dzieki sprezynie ;)

Musiałbym zmienić Moduł KOMFORTU :wink: moj nie obsługuje tej opcji .

Opublikowano
Wrc, a klape podnoszona juz rezales? Jak bym mial avanta to musowo...

W sedanie na szczescie sama wstaje na pilota dzieki sprezynie ;)

Musiałbym zmienić Moduł KOMFORTU :wink: moj nie obsługuje tej opcji .

Mając moduł to koszty i tak wysokie, 2200zł za siłowniki plus przycisk:)

Opublikowano

gdzieś widziałem (chyba w golfie) jak zmienili siłowniki, sprężyny za kilka złotych i klapa sama się otwiera z kluczyka :wink:

a przy zamykaniu triceps można zrobić :naughty:

Opublikowano
Mając moduł to koszty i tak wysokie, 2200zł za siłowniki plus przycisk:)

Jak by mi ktoś za 3k wyrzezał, to bym się cieszył:naughty: :

Nachrüst - Set elektrische Heckklappe Audi A4 8K Avant-38026

...i to tylko otwieranie:kox:

Opublikowano

Nowa varta AGM 95Ah siedzi w bagażniku :naughty:

Zmiana jest dość prosta - zrobiłem z podłączonym prostownikiem, ale i tak mi wywaliło przy skanie dużo błedów - spadek napięcia, lub inny prąd.

VCDS wyczyścił wszystko, i dałem nowy nr akumulatora w sterowniku 19.

Opublikowano

Taki cyrk? A to AGM to co to konkretniej?

Opublikowano
Opublikowano

Dzisiaj po zmianie aku powiem, że gość od którego kupiłem b8 półtora roku temu, pewnie zamienił akumulator i włożył do swojej starszej z 2008 roku Q ale bez systemu start stop. Baran nie pomyślał, po roku czy krucej rozsypie mi sie bateryjka.

Ja miałem w VCDS zapisanego Molla, a woziłem varte w bagażniku.

narazie to jestem na minus z tym start - stop economy saving mode -900zł :facepalm:

może po kilu latach mi się zwróci jak mi drugi raz nie padnie bakteria :doh:

mam pytanko odnośnie wskaźnika naładowania w mmi: -skala pokazywała mi błednie baterię mimo to że miałem naładowaną np: do połowy pokazywała 100% dopiero przy 20% realnej pokazywała 70-80% na skali, :whistling:

czy można to w jakiś sposób ustawić, adaptować?

Opublikowano

Dzieki za linka. AGM to taki polsrodek miedzy kwasowkami, a zelowymi.

Bede takie kupowal do kampera chyba. Ciesze sie, ze w 3.0 tdi nie ma start/stop ...

darecy, jeszcze nie widzialem by u mnie pokazal mniej niz 100%

Opublikowano

Sa moze do B8 dostepne spryskiwacze mgielkowe ?

Opublikowano
Sa moze do B8 dostepne spryskiwacze mgielkowe ?

Mozesz podebrać jedynie z VW i małe rezanko zrobić z regulacją

Opublikowano
Sa moze do B8 dostepne spryskiwacze mgielkowe ?

Dokładnie nad tym samym zastanawiałem się po pierwszym użyciu spryskiwaczy, nie dość, że leją po całym aucie podczas wolnej jazdy to do tego od razu idzie z litr płynu chyba :facepalm:

Opublikowano

panowie pomóżcie w doborze luster od S4 do mojej b8. Mam przedliftowe lustra i chciałbym zmienic nakładki na te od S4 i do tego wyrezac tak by sie składały jak te:

czy da sie to tak zrobić by składały sie tak na "ukos" na moich przedliftowych czy trzeba kupic od S4 polift?

Opublikowano

Masz B9?? :shock3::shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina::slina::slina: Pokaż!!!

Opublikowano

Jest opcja w sedanie otwierania bagaznika z pilota ?

Jakies kodowanie czy co ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.