Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bede takie sprzedawal od A5 cabrio:

8Jx17

zdjciekd.jpg

choc przydalo by sie im odswiezenie

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A po ile to? Muszę swoje kapcie zmienić tylko sie zastanawiam czy 17 czy 18 od razu.

Opublikowano

jak chcesz na lato to ładuj 18... 17 cali ginie w budzie B8..

Opublikowano

na lato wlasnie, na lato. a zawieszenie 1BE

Opublikowano

tym bardziej 18 cali..

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

ciekawe jakby te kółka wyglądały na A5.. :eusathink:

*** ASA -BBS 19" 5X112 AUDI ,VW , MERC *** (2766579790) - motoAllegro

Opublikowano
bede takie sprzedawal od A5 cabrio:

8Jx17

http://imageshack.us/a/img341/5840/zdjciekd.jpg

choc przydalo by sie im odswiezenie

1200 pln i by byly igla trzeba je oddac do zrobienia (ok 400pln), ja nie mam czasu, poza tym lepiej by nabywca widzial jak wygladaja przed. Foto na aucie w tym samym poscie kilka stron wczesniej.

Imho najlepszy kompromis miedzy wlasciwosciami jezdnymi, a komfortem.

Kwestie estetyczne sa sprawa indywidualna, ja nie lubie smiesznie duzych felg w sredniej wielkosci autach i sam zostaje przy 17".

Opublikowano

a tu jakieś członkostwo będzie jak battalionie, divisionie czy b7 crew? :decayed: bo właściwie to mamy wspólny temat, ale bez członkostwa :whistling:

Opublikowano
a tu jakieś członkostwo będzie jak battalionie, divisionie czy b7 crew? :decayed: bo właściwie to mamy wspólny temat, ale bez członkostwa :whistling:

Pasowałoby tu tez cos ruszyć :naughty:

Opublikowano
a tu jakieś członkostwo będzie jak battalionie, divisionie czy b7 crew? :decayed: bo właściwie to mamy wspólny temat, ale bez członkostwa :whistling:

Pasowałoby tu tez cos ruszyć :naughty:

No właśnie już ostatnio pytałem czy są jakieś naklejki do kupienia i T-shirty:naughty:

Opublikowano

Grzesiu, zanim jeszcze zacznę rozbierać auto wolę zapytać :decayed: do tylnych lamp w błotniki nie potrzebuję żadnych pinów? tylko przełożenie kabli do nowej wtyczki?

Opublikowano
Grzesiu, zanim jeszcze zacznę rozbierać auto wolę zapytać :decayed: do tylnych lamp w błotniki nie potrzebuję żadnych pinów? tylko przełożenie kabli do nowej wtyczki?

A kupiles te piny w klape ?

Opublikowano

tak, razem z tymi prawidłowymi wtykami

Opublikowano
tak, razem z tymi prawidłowymi wtykami

A na błotniku sprawdzałes wtyki czy pasuja ? zeby znów nie było zonka :kox:

Opublikowano

sprawdzałem wtedy kiedy te od klapy bagażnika, jak wyszło, że nie pasuje :grin:

Opublikowano

te wtyczki się zgadzają więc luz :decayed: czyli nic oprócz nich nie potrzeba?

Opublikowano

Do 20'' opona 225? :shock3: Coś się chyba gosciowi pomyliło jak to pisal

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 20:13 ----------

AUDI A5 S5 RS5 piano listwa panel zegar ramka 8T0 (2726994256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:kox:

Opublikowano

wie ktos jak w 3.0 TDI rozwiazany jest dogrzewacz? elektryczny czy na paliwo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.