Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kurcze a tak by mi się przydało... mógłbym kontrolować ciśnienie podczas wypraw w teren itp itd i tvn...

ciezko kupic? BARDZO bym chcial to domodzic u siebie.. :(

bardzo mi brakuje tej funkcji.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Widzieliście B8 na RS6-tkach ? Nie wgląda źle no nie ? :whistling::wink:

Opublikowano
kurcze a tak by mi się przydało... mógłbym kontrolować ciśnienie podczas wypraw w teren itp itd i tvn...

ciezko kupic? BARDZO bym chcial to domodzic u siebie.. :(

bardzo mi brakuje tej funkcji.

sprawdź na wlepie w ksiżce czy twój ABS przypadkiem nie obsługuje kontroli ciśnienia...

Widzieliście B8 na RS6-tkach ? Nie wgląda źle no nie ? :whistling::wink:

Bardzo ładny felunek w ogóle 20" :D

Opublikowano
Widzieliście B8 na RS6-tkach ? Nie wgląda źle no nie ? :whistling::wink:

ja nie widzialem. o ktore felgi chodzi?

Opublikowano

jeśli dobrze myśle to te:

IMG_6895_Version_3_EDITED_1.jpg

Opublikowano

aaaa... dzieki juz wiem... mirek takie ma u siebie :)

dla mnie najladniejsze felgi, zaraz po rotorach

Opublikowano

a ja jakoś nie mogę się przekonać do rotorów... może jak je kiedyś zobaczę na ulicy to mi przejdzie...

Opublikowano

Artua, pierwsze co sprawdzilem po kupnie to sterownik. Niestety. Ciekawe, czy jego wymiana to wielkie halo... ?

Opublikowano

wielkie halo pewnie nie ale koszt nie mały i wydaje mi sie nieopłacalny jak za taki mod na alledrogo masz pompy od 1000 do 1500 zł

Opublikowano

nieeeee :/

Opublikowano

Nie wygląda źle, zawsze te koła mi się podobały :good:

Opublikowano

Furka po przegladzie, tu uwaga: tplyn w zbiorniczku 230oC wrzenie, a juz przy zacisku 160oC - pilnujcie mechanikow jak Wam sprawdzaja plyn hamakowy.

Zalozylem nowe klocki tyl i klocki tarcze przod, pierwszy raz klocki ate ceramic. Zobaczymy czy faktycznie takie czyste i skuteczne.

taki mam stan filtra:

screenshot20121227at163.png

chodzi o 'vol Ash' ??? jesli tak to chyba nie jest zle, bo limit 0,56 zdaje sie?

Opublikowano

Sorry że podbiijam w tym wątku, ale czy ktoś przypadkiem nie spotkał się z podobnym problemem ?

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/bledy-cetralny-zamek-klapka-wlewu-paliwa-247851/

Chodzi o kwestię nie otwierających się z zewnątrz tylnych, prawych drzwi. Na innych forach spotkałem się z opinią że może to być wina słabego AKU, co u mnie występuje (przy dużych minusach po 2-3 dniach bez jazdy poziom aku spada do 20-30% na wskaźniku, nawet po pełnym ładowaniu, a po trasie > 50km sam się doładowuje do 100%).

Jednak jakoś mnie ta wersja nie przekonuje, bo zeby zawsze tylko te jedne drzwi ? Będę wdzięczny za jakieś schematy z ETKi w tamtym wątku bo drzwi rozebrane i nie wiem co dalej :/

Z góry dzięki

Opublikowano

wie ktoś czy heble na przód z nowej RS4 pasują P&P do naszych B8?

wydaje mi się że jest tam 6 tłoczków, kiedy sie dowiadywałem czy da sie założyć 6-cio tłoczkowe brembo od Porsche powiedzieli że trzeba trochę przerabiać zwrotnice...

Opublikowano
  • Autor

Trzeba sprawdzić w ETCE czy nowa RS4 ma inny numer dla zwrotnicy...

Opublikowano
Furka po przegladzie, tu uwaga: tplyn w zbiorniczku 230oC wrzenie, a juz przy zacisku 160oC - pilnujcie mechanikow jak Wam sprawdzaja plyn hamakowy.

Zalozylem nowe klocki tyl i klocki tarcze przod, pierwszy raz klocki ate ceramic. Zobaczymy czy faktycznie takie czyste i skuteczne.

taki mam stan filtra:

q

Ile taka przyjemnosc? Tarcze tez trzeba specjalne?

Napisz prosze jak oceniasz po przetestowaniu.

Opublikowano

Hamulce od rs4 to 8mio tloczkowe zaciski z tarcza bodajze 364 i pasuja do b8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.