Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam osób ktore mają ACC :dancing: potrzebuje uzupełnić info o tym Systemie :wink: ..........dla potomnych :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ma ktoś ACC ? :wink:

Pewnie tylko ty ;-)

Zaczynam slyszec pompe wspomagania na wolnych obrotach ... Ki czort? Konczy sie? 122kkm servotronic

Opublikowano
Szukam osób ktore mają ACC :dancing: potrzebuje uzupełnić info o tym Systemie :wink: ..........dla potomnych :decayed:

tak bardzo bym Ci chcial pomoc, ale nie mam tej ZBEDNEJ funkcji i dzieki temu bez problemu sie mieszcza rury do intercooler'a :D

Opublikowano
Mi sie mieszcza rury od 3.0 TDI :decayed:

nom...a jakby ktos chcial wiekszy IC niz w 3.0TDI?

Trzeba sie pieprzyc z tym radarem, a tak to problem z glowy :)

Opublikowano
Montowaliście może takie cudo

Potrzebuję taki zestawik do zagłówków a te montowane w zagłówkach to straszny szit i na dodatek zagłówek z ekranem zszyty przez chińczyka jest wielki jak bomba.

Macie jakieś doświadczenie na temat tego typu lub podobnych zestawów ?

nie lepiej kupić jakieś tablety za 600-700zł , do tego uchwyty na zagłówek i malina :decayed:

Tablet odpada, to ma obsłuzyć kajtek co ma 3-4 lata aznając życie będę musiał ciagle coś ustawiać żeby tablet wystartował.

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ----------

ja mam 9 calowe 2x "jakiejś firmy" działają super! oddzielne wejścia na sd i dvd dają 2 rożne filmy na ekranach lub można puszczać film na jednym, a drugi jako monitor.

kable się nie plączą bo jest okablowanie sprytnie schowane w holder.

podłączyłem je na stałe do zapalniczki wewnątrz tunelu, a kabelki schowały się pod plastikową obudowę siedzeń :wink:

System rozpakowuje i chowa się do futerału w kilka sekund, jest gotowy do grania.

minus to brak kontroli z MMI i brak obsługi wszystkich formatów filmów...

ja za swój zapłaciłem 320zł z wysyłką - cena była super.

Masz jakiś namiar, link na toto, albo coś podobnego na alledrogo ??

Opublikowano
Mi sie mieszcza rury od 3.0 TDI :decayed:

nom...a jakby ktos chcial wiekszy IC niz w 3.0TDI?

Trzeba sie pieprzyc z tym radarem, a tak to problem z glowy :)

zawsze radar można wozić jak latarkę czołówkę na głowie :wink:

numen - nie mam namiarów ale jak bedę przy następnej okazji zakładał to Ci zrobie foty i zobaczysz jak to wygląda :)

moje mają sterowanie z góry i małą ramkę, dlatego nie wydają się toporne...

PS

nie chciał byś chyba, aby dziecko grzebało Ci w tym zagłówku - zwłaszcza głosem, jak prowadzisz :whistling:

Opublikowano
Sprawdz płyn w zbiorniczku :wink:

niestety ok.. moze by tak wymienic plyn?

Opublikowano
Szukam osób ktore mają ACC :dancing: potrzebuje uzupełnić info o tym Systemie :wink: ..........dla potomnych :decayed:

Pewnie ACC w Passacie B7 Cię nie interesuje? :wink:

Opublikowano
Szukam osób ktore mają ACC :dancing: potrzebuje uzupełnić info o tym Systemie :wink: ..........dla potomnych :decayed:

Pewnie ACC w Passacie B7 Cię nie interesuje? :wink:

Tam beda inne kodowania :wink:

Opublikowano

ciekawe czy z pamięcią bo nie widać na zdjęciach ani w opisie..

Opublikowano

Witam koledzy.

Jadę na ferie do Austrii i jestem troche przerażony, prognozują -32stopnie w nocy. ffffuccck. Co z paliwem i płynem w chłodnicy?? Może doleje troche czystego koncentratu???

Opublikowano

Płyn niech ci sprawdza do ilu trzyma i wtedy jak coś to koncentratu dolej a do paliwa jakieś stp przeciw wytracaniu się parafiny możesz dolać albo poprostu w austri zatankuj i będzie git i w filtrze paliwa żeby wody nie było a jak go dawno nie wymieniales to lepiej przed wyjazdem wymień._

Opublikowano

Dzięki za porady. Do paliwa doleje skydda, filtr wymieniałem 8tys km temu,zastanawiam się czy nie wymienić i nie dolać jakiegoś specyfiku do czyszczenia wtrysków, żeby go troche przedmuchać na autobahnie.

Pzdr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.