Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm myśle ze mi nic nie sprzedali :wink: przynajmniej tak mi się wydaje :) jest to wersja przedliftowa :) miała małe puk przodem i wszystko wymienione w ASO na poliftową wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm myśle ze mi nic nie sprzedali :wink: przynajmniej tak mi się wydaje :) jest to wersja przedliftowa :) miała małe puk przodem i wszystko wymienione w ASO na poliftową wersję :)

no widzisz ale oficjalnie jak się dzwoni to jest to bezwypadek poliftowy ze zmienionym środkiem :naughty: Nie ma jak to aso w pl :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie ASO jest OK , tylko gość żle odpowiada na pytania który zajmuje się używanymi autkami :)

Wiesz wypadek a stłuczka to dwa różne zdarzenia :) ale fakt nie fajnie z ich strony ze opowiadają pierdoły przez telefon do ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko zaufać :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

No tam gość od tych używanych to chyba na jakiś dragach jedzie bo pamiętasz moja przejażdżke i stracone dwa dni za a5 które się okazało ze ma VAT 0 na sobie - juz im wtedy zaliczkę wpłacilem bo niby wystawiali VAT 23 który był mi niezbędny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość na uzywanych to juz kolejny tam pracuje heheh tym razem jak sie okazało ku mojemu zaskoczeniu z klubu od Nas :)

Wiec jak dzwonisz do nich to rozmawiaj z Irkiem i powiedz ze dzwonisz z A4 klubu :) wtedy moze Ci prawdę powie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuję numer VIN z fabrycznej wersji S-Line, głównie chodzi mi o zewnętrzny pakiet, muszę poidentyfikować w serwisie części a bez VIN ni chu... Ma ktoś ori S-Line, czy wszystkie dłubane ? Może być na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest temat z opisanym S-line i numerami części..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jest temat z opisanym S-line i numerami części..

Jest, owszem ale występuje wersja zderzaka tylnego do sedana S-Line z numerem 8k5 807 385, wiem bo dwa razy na taki trafiłem, chociaż ETKA takiego nie ma w spisie. Cuber też nie wie o cho, więc chciałem rozkminić temat do końca jak to jest z tymi zderzakami.

Mam VIN do S4, ale jeszcze przydał by się do S-Line to może w ASO będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt , jest zderzak o numerze j.w napisał umen i coś ETKA nie widzi go tak . Ale czy ten numer jest jako S-line to nie mam przekonania :) ale patrząc na ta aukcje którą mi Numen podesłał to juz nie wiem OCB AUDI A4 8K5 SEDAN S-LINE TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (2861838207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Miałem dzwonic do ASO podpytac ale nie miałem czasu, może ktoś rozkmini tutaj co i jak :wink:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

znalazłem coś takiego :) i to raczej S-line nie jest, numery niby się zgadzają ;)

=> eBay

=> Orig Audi A4 8K5 B8 Limo Stoßstange Heckstoßstange Bj08 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak, że numer 8k5 807 303 to numer kompletu ( zderzak dokładka ) a 8k5 807 385 to numer samego zderzaka ? Bo po co miała by być końcówka A, B, czy C w numeracji zderzaka skoro ta końcówka decyduje o tym czy są dwa wydechy czy jeden i czy jest park czy nie. o wydechach decyduje sama dokładka. To może serwisowo to występuje po jednym numerem jako komplet... Póki co znałem dwa zderzaki na alledrogo, oba miały dokładkę S-Line i oba miały 385 więc nie ma wątpliwości że taka numeracja gdzieś tam występuje, tym bardziej że przy jednym gościu podesłał mi foty z numerem dokładki i zderzaka. No i jeszcze pytanie czemu ETKA nie widzi tego numeru ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie mianowicie:

Spadło trochę śniegu więc sobie troszkę bokami latam i tu jest problem... oczywiście przytrzymuje przycisk od ESP wyłącza się ASR a za chwilę ESP. Wpadam boczkiem w zakręt i czasem po wciśnięciu gazu auto płynnie wchodzi na obroty rzędu 4 000 i je utrzymuje, a czasami rozpędzi się do 3000 rpm nagle obroty spadną do 2500 (gaz cały czas w podłodze) i znów idą do góry. Nie jest to powtarzalne i wydaje mi się, że w tamtym roku tego nie miałem (albo w B7 tego nie było już sam nie wiem). Czy wasze B8 tak mają czy może coś świruje ESP?? (jakieś kodowanie albo coś??) Przy normalnym przyspieszaniu nic takiego się nie dzieje jedynie tak jak napisałem w chwilach lekkiego świrowania i to nie zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak, że numer 8k5 807 303 to numer kompletu ( zderzak dokładka ) a 8k5 807 385 to numer samego zderzaka ? Bo po co miała by być końcówka A, B, czy C w numeracji zderzaka skoro ta końcówka decyduje o tym czy są dwa wydechy czy jeden i czy jest park czy nie. o wydechach decyduje sama dokładka. To może serwisowo to występuje po jednym numerem jako komplet... Póki co znałem dwa zderzaki na alledrogo, oba miały dokładkę S-Line i oba miały 385 więc nie ma wątpliwości że taka numeracja gdzieś tam występuje, tym bardziej że przy jednym gościu podesłał mi foty z numerem dokładki i zderzaka. No i jeszcze pytanie czemu ETKA nie widzi tego numeru ??

Rzeczywiscie ETKA nie widzi tego numeru 8K5807385 , moge podpytać w ASO :wink:

A tu jeszcze jedna zagadka........kombi a niby zwykły :wink: bo ma dziwne przetłoczenie powyzej krawedzi dyfuzora (jak S LINE) oraz zaslepke okragła .W LIFCIE jest kwadratowa zaslepka :eusathink:

AUDI A4 8K ZDERZAK TYŁ PDC KOMBI 2011 (2882169360) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, owszem ale występuje wersja zderzaka tylnego do sedana S-Line z numerem 8k5 807 385, wiem bo dwa razy na taki trafiłem, chociaż ETKA takiego nie ma w spisie.

Chiny?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na te dyfuzory :co::co::co::co::co:

25iyf7m.jpg

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

zwykly zderzak z dyfuzorem S LINE :wink:

2v29rps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kupowałem zderzak do mnie S-line i tam był taki numer: 8K9 807 385D i też to nie pasuje do rozpiski a na aucie leży idealnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz wiem :banan:

No to dawaj ... :)

Są jeszcze oznaczenia 8k5 807 511, na EBAY jest mnóstwo takich. W ETCE jest ale na stronie gajosa w cenniku nie znajduje.

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Patrzcie na te dyfuzory :co::co::co::co::co:

http://i47.tinypic.com/25iyf7m.jpg

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

zwykly zderzak z dyfuzorem S LINE :wink:

http://i50.tinypic.com/2v29rps.jpg

Jakby na inny rodzaj wydechu, ale ten z szerszymi otworami to do S nie jest, więc co to ? Do wydechu z dużymi owalnymi końcówkami ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...