Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie do końca, ale powoli się domyślam, więc rezygnuję ze zmiany na polift. Pokulam się nim jeszcze trochę i zmienię na nowszy, poliftowy ;)

Choć jak patrzę na mody wrclaguna to wydaję mi się, że moje to pikuś ;):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

To faktycznie jaja. Za dużo coś tych wpadek w B8. :kwasny: To nie Nyska albo Żuk żeby takie kwiatki wypadały. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A6 C6 dokładnie to samo jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge w tej chwili podejść do auta, ale jak tylko będę mógł to Ci je oczywiście podam.

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Tak. Zrobiłem to bez problemu.

A możesz podać jakie masz kodowanie przy zwykłych lampach tylnych ?:naughty:

http://obrazki.elektroda.net/5255266900_1360268318_thumb.jpg

Takie. :wink:

Dzięki :wink::hi:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

wooo.... to troche grzebania bedzie!

Rozumiem, ze sobie zdajesz sprawe, ile elementow trzeba wymienic przy zmianie przodu na poliftowy? :)

Przerabiałem temat i wiem doskonale ile elementów:decayed:, kasy i roboty to "kosztuje" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka:

http://img.tapatalk.com/d/13/02/08/aju9asuh.jpg

Po przeczyszczeniu wszystko ok.

A nie koroduje ci klapa w tym miejscu ? ja w prawie w kazdym sedanie to widziałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka:

http://img.tapatalk.com/d/13/02/08/aju9asuh.jpg

Po przeczyszczeniu wszystko ok.

Gniją lampy w B8, u mnie to, co u Ciebie x 5

Wiedzę też u siebie rdzę na klapie, o której pisze wrclaguna

ma ktoś sprawdzone jak po oczyszczeniu wyeliminować zbieranie się tych skroplin? - bez robienia durszlaka z klapy

wrclaguna - czy to występuje po zmianie na LED - w tym roku na 90% wybiorę się do Ciebie (no chyba, że zaczniesz świadczyć usługę zdalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge w tej chwili podejść do auta, ale jak tylko będę mógł to Ci je oczywiście podam.

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Pytanie do ekspertów:

Byłem dzisiaj wymienić komfort pod ten nieszczęsny mod z el. klapą. Udało się, komfort wymieniony i działa. Działa wszystko oprócz tylnych świateł, włącznie ze stopem. Moim skromnym zdaniem, jest to sprawa kodowania. W nowym komforcie jest o kilka cyfr dłuższe kodowanie (więcej opcji?). W zasadzie są to same zera. Myślę, że moduł ma zaprogramowane tylne ledy i tu jest problem. W momencie włączenia świateł, lekko się one zapalają, po czym gasną i wywala błąd.

Ma ktoś pomysł jak przekodować to na zwykłe lampy?

A ja myślałem że na wszystkim się znasz :facepalm:

Tak. Zrobiłem to bez problemu.

A możesz podać jakie masz kodowanie przy zwykłych lampach tylnych ?:naughty:

http://obrazki.elektroda.net/5255266900_1360268318_thumb.jpg

Takie. :wink:

Dzięki :wink::hi:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

wooo.... to troche grzebania bedzie!

Rozumiem, ze sobie zdajesz sprawe, ile elementow trzeba wymienic przy zmianie przodu na poliftowy? :)

Przerabiałem temat i wiem doskonale ile elementów:decayed:, kasy i roboty to "kosztuje" :facepalm:

to może pochwal sie doświadczeniem :)

sam jestem ciekaw co trzeba wymieniać by mieć lampki z polifta i czy w ogóle da sie neony przednie zakodowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka:

U mnie to samo przerabiałem, skorodowane ścieżki, wyczyściłem ale problem powrócił i teraz jest tak ze co jakiś czas łapie błąd bo żarówka coś tam nie łączy (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko w sedanach z tymi lampami? Czy avanty też rdzewieją?:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko w sedanach z tymi lampami? Czy avanty też rdzewieją?:co:

zmieniałem żarówkę kilka miesięcy temu i było sucho :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysleliscie o rezanku drive select? Wydaje się proste, ale wszystko sie wydaje proste wymaga zmiany pól samochodu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z ta zarowka cofania jaja, to nie zarowka tylko spieprzony projekt - skropliny nie maja gdzie splynac i koroduje sciezka:

http://img.tapatalk.com/d/13/02/08/aju9asuh.jpg

Po przeczyszczeniu wszystko ok.

A nie koroduje ci klapa w tym miejscu ? ja w prawie w kazdym sedanie to widziałem :kwasny:

Nie zwrocilem uwagi, sprawdze.

Tu fota wywiniecia blotnika, ktos pytal:

yputadys.jpg

Jak na tak zaawansowane auto to i tak w sumie niewiele wpadek.

Audi mi podpadlo w A5. Kolega odebral wlasnie polifta i bangolufsen totalnie nie gra w tym aucie. Mam wrazenie, ze raz bang zrobil projekt w limo a4 - tu gra najlepiej, kombi moze jeszcze, ale w a5 wrzucili troche z obydwu i wyszla z tego kupa. Porownywalismy w kilka osob, pytalismy nawet ignorantow - wszyscy zgodni. A5 ma sknoconego banga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak zakładali samoświecącą tablicę rejestracyjna, wymienili w klapie tez jakąś podrdzewiałą część. Niestety nie mogę powiedzieć co to było. Cały koszt wymiany pokryła gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może pochwal sie doświadczeniem :)

sam jestem ciekaw co trzeba wymieniać by mieć lampki z polifta i czy w ogóle da sie neony przednie zakodowac:)

Znajdę chwilkę czasu to napiszę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoswiecaca tablice? W de?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M robi
-ło. Z powodu ceny, a co za tym idzie małego popytu zaprzestali produkcji. Wygląda to kozacko na żywo. Poza tym(chyba)nikt takiego moda na forum nie ma. :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...