Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz nie pocieszę Cie... ELSA mówi :

"Wyjąć podsufitkę przez otwór na przednią szybę." :facepalm::decayed: Było kupować Avanta... :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Janusz nie pocieszę Cie... ELSA mówi :

"Wyjąć podsufitkę przez otwór na przednią szybę." :facepalm::decayed: Było kupować Avanta... :whistling::kox:

Tam się znają hehe, grila też podobno nie da się wyjąc bez demontażu zderzaka a ja u siebie wymieniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz kilka linków i sznurków :wink:

Headliner removal with pics...warning...very long!!! - AudiWorld Forums

oCarbon – blog ť B8 A4/S4 Trim Removal Guide

jeszcze gdzieś widziałem w b8 sedanie na zdjęciu jak wychodzi przez bagażnik...

podziękujesz później :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki darecy, muszę pomierzyć szerokość bo ten tutorial to chyba z B7, ciekawe co ELSA pisze na temat B7, czy też sugeruje demontaż przedniej szyby ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki darecy, muszę pomierzyć szerokość bo ten tutorial to chyba z B7, ciekawe co ELSA pisze na temat B7, czy też sugeruje demontaż przedniej szyby ...

tu masz w B7 RS4: The headlining goes out the back door on a saloon. With the front seats reclined you will have plenty of room.

Podsufitka wychodzi tylnymi drzwiami w sedanie. Przednie fotele (odchylić lub wyjąć) będziesz miał dużo miejsca

Headliner removal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co jest ... nikt nie wymieniał podsufitki w B8 sedanie u nas na forum ... nie pozostaje nic innego jak zrobić sobie sobotę z demolką wnętrza i sprawdzić na własnej czy się połamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 S4 8K podłoga osłona płyta silnika skrzyni (2985678632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

panowie element 6 czy 7 jest na lewą stronę? mam małe wątpliwości czy elementy są położone tak jak byłyby montowane na aucie :/

jest jakaś różnica czy z avanta czy z sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie brakuje mi lewego na tył może ma ktoś nr części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj tą podsufitkę i mam tylko problem z lusterkiem bo jest na nim taki numer:

8T0 857 511 AB 4PK, jest do niego taka obudowa:

20130212142.jpg

i jest tam kostka 8pinów z czego pierswsze 6 jest obsadzonych a pozostałe są wolne da radę to u mnie podłączyć dodam, że mam aktualnie czujnik zmierzchu i deszczu oraz fotochrom innych bajerów brak może ktoś na szybko podpowiedzieć jak będzie z podłączeniem:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik deszczu i zmierzchu masz pod inną 3 pinową wtyczką osadzoną w szybie

obudowa mocowania lustra z kratką ma czujnik wilgotności powietrza który powinien działać jak podepniesz kabelek do lustra (zasialnie jest połączone z fotochromu)

powinno działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KOMFORCIE koduje sie czujnik tylko pytanie czy przyjmie kodowanie :wink:

... A tak komfort i jego 101 wcieleń :whistling:

sprawdź vcds czy będzie czujnik wilgotności powietrza (humidity sensor) I czy przyjmie Ci kodowania. Jak przyjmie to sprawdź błędy czy masz połączony czujnik.

Dobra nowina jest, jak nie będziesz miał kabelka to nie będziesz musiał ciągnąć go aż do komfortu lecz tylko do modułu CE, a może masz juz go w podsufitce :wink:

Tu mogę sie mylić, ale wrc-yoda mnie szybko skoryguje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...