Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekawy jest PPC 3 Tuning System :wink:

czy wgrywa tylko program albo czy samemu można go adaptować :eusathink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raczej sam programu nie adaptujesz :)

Opublikowano

czyli co: wybierasz, wgrywasz i wio?

Opublikowano

szczerze, to nie mam pojecia jak to moze dzialac

Opublikowano

to jest ciekawe:

"When PPC is excluded the tuning is performed via a loanable PPC unit that is sent to you temporarily. This PPC must then be returned to BSR in best condition within 14 days. You pay for both PPC (€233) and BSR Performance Software (€697), and when BSR has received the PPC you will be credited with €233. Freight costs and the BSR Tuning Warranty are not included in the price."

Czyli nie ma hamowni wysyłają ci PPC i musisz oddać do 14 dni,

jak jest to ustrojstwo zaprogramowane na tylko jeden model to kicha, jak ma całą listę modeli w sofcie to można zrobić grupowy tuning za 1€ :polew:

Opublikowano

podejrzewam, ze na pewno ma licznik flashowan i nie bedzie takiej mozliwosci :D

Opublikowano

To normalnie zmienia mapy ecu. Ile razy chcesz ale tylko w jednym aucie. Na stronie UK kosztuje 499 razem z urządzeniem. W moim cagc podnosi moc ze 120 na 190 kucy. Trochę dużo. Ale doświadczenie mają.

Opublikowano

daleko masz do polski?

kiedy planujesz byc?

Opublikowano

to trochę więcej jak na hamowni...

a u dobrego chiptunera wydaje mi się że będzie lepiej

Opublikowano
Janusz nie pocieszę Cie... ELSA mówi :

"Wyjąć podsufitkę przez otwór na przednią szybę." :facepalm::decayed: Było kupować Avanta... :whistling::kox:

Tam się znają hehe, grila też podobno nie da się wyjąc bez demontażu zderzaka a ja u siebie wymieniłem :)

daleko masz do polski?

kiedy planujesz byc?

No mam kawałek i niestety nie planuję przyjazdu. :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ----------

A co myślicie o tej mocy? Bezpieczna dla motorowni bez zmieniania gratów?

Opublikowano

szkoda, ja np nie jestem zwolennikiem takich urzadzonek :)

Opublikowano

Panowie, coś ucichł temat koszulek.. :decayed:

Opublikowano

wszyscy czekaja, az ujawnisz swoje zdolnosci szydelkowe :)

Opublikowano

No właśnie, dawaj tu te projekty i się coś wybierze.

Opublikowano
wszyscy czekaja, az ujawnisz swoje zdolnosci szydelkowe :)

możecie się zawieść.. nie umiem szydełkować :embarrassed::decayed:

Opublikowano
Panowie, coś ucichł temat koszulek.. :decayed:

O naklejkach nie wspomnę:whistling:

Opublikowano
wszyscy czekaja, az ujawnisz swoje zdolnosci szydelkowe :)

możecie się zawieść.. nie umiem szydełkować :embarrassed::decayed:

Namaluj naklejki!

Opublikowano
to może pochwal sie doświadczeniem :)

sam jestem ciekaw co trzeba wymieniać by mieć lampki z polifta i czy w ogóle da sie neony przednie zakodowac:)

Znajdę chwilkę czasu to napiszę:wink:

Nie ma tragedi,

maska, lampy i zderzak obowiazkowo, blotniki jak kto chce (można przerobić nowy zderzak do starych błotników), wymiana komfortu 1, tego pod kierownica ( nie ma juz sterownika xenonów tego pod schowkiem) i troche kabelkologii.

Opublikowano
Panowie, coś ucichł temat koszulek.. :decayed:

O naklejkach nie wspomnę:whistling:

nie widziałem się z Arturem z miesiąc :facepalm: jeśli będzie spot w ten weekend to obiecuję obgadać dokładniej kwestię :decayed: btw. jaka czcionka jest w logo?

Opublikowano
Panowie, coś ucichł temat koszulek.. :decayed:

O naklejkach nie wspomnę:whistling:

nie widziałem się z Arturem z miesiąc :facepalm: jeśli będzie spot w ten weekend to obiecuję obgadać dokładniej kwestię :decayed:btw. jaka czcionka jest w logo?

Z tego co pamiętam to chyba Stencil czy jakoś tak tylko w tej czcionce nie ma rozróżnienia na małe i duże litery i wtedy naklejka będzie trochę z d*py wyglądać bo będzie TROOOOP B8 a dużo lepiej by było tak TrOOOOp B8 bo wtedy to OOOO jest bardziej widoczne takie moje skromne zdanie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.