Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

To się musi jakoś rozkręcać. Ja mam takie jak to Twoje stare luzem w szafie, to jutro na nie zerknę.

Ok to daj cynka bo trochę mnie męczy ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Lusterka z czterema mocowaniami maja wszystkie nowe modele, pewnie chcieli jakoś odróznić od poprzedników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wczoraj byl na Bialce ladna B8 w Avancie na rej STA...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jedrekx cos haftował, ale mu ponoć włóczki zabrakło :)

ejjj, ja będę gadał z Arturem odnośnie naklejek.. nie o koszulkach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co z tymi projektami na koszulki bo IVERSON się tym zajmie tylko trzeba projekty złożyć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po vinku to nie wiem, ale tu VW Group Option Codes Decoder można po kodach na wlepie.

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

To się musi jakoś rozkręcać. Ja mam takie jak to Twoje stare luzem w szafie, to jutro na nie zerknę.

Ok to daj cynka bo trochę mnie męczy ten temat...

Przepraszam Cie Sysek, ale nie miałem możliwości dobrać się do lustra (mam małego smyka w domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po vinku to nie wiem, ale tu VW Group Option Codes Decoder można po kodach na wlepie.

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

To się musi jakoś rozkręcać. Ja mam takie jak to Twoje stare luzem w szafie, to jutro na nie zerknę.

Ok to daj cynka bo trochę mnie męczy ten temat...

Przepraszam Cie Sysek, ale nie miałem możliwości dobrać się do lustra (mam małego smyka w domu).

Spoko już rozwiązałem problem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam listwy progowe od S-line 500 zł komplet kolor czarny :wink: chętnych zapraszam na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem żadnej ciekawej czcionki żeby było TrOOOOp B8.. więc albo jakaś zwykła czcionka albo pozostaje TROOP B8.. bo TROOOOP B8 nie wygląda ciekawie :kwasny: jeszcze kwestia jak duża ta naklejka ma być? taka jak klubowa? mniejsza/większa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senk s:hi:,miałem chrapkę na coś takiego:

Audi A5 8T Sportback Sitze Verkleidungen Lederausstattung Leder Garnitur A4 B8 | eBay

Wszystko inne do B8 ma napisy na które mam alergie:facepalm:

Mam takie u siebie - Szczerze polecam, bo sie super prezentuja (to jest opcja z Audi Exlusive), tyle ze ta cena...

Do tego jest jeszcze kiera ( bez napisu s-line) i meszek obszyte taka kremowa nicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś takiego w kilka minut połączyłem logo i nazwę?

oczywiście wszystko jest do dopracowania zmiany kolorów, wywalenia cieni i dołożenia gdzieś świateł lub kształtu b8...

troooopb8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ponieważ zaświeciła mi się rezerwa płynu do spryskiwaczy nalałem do pełna psikłem 3 razy i znów rezerwa mówię co jest dzisiaj znów dolałem do pełna weszło jakieś słabe pół litra rezerwa zgasła co może być przyczyną tego zaświecania się rezerwy podejrzewam, że żeby dojść do czujnika rezerwy to będę musiał grzebać od strony nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jedrekx cos haftował, ale mu ponoć włóczki zabrakło :)

ejjj, ja będę gadał z Arturem odnośnie naklejek.. nie o koszulkach :whistling:

...coz za oburzenie :D

Synek... "ale 18stka" -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj przestał mi chodzić wentylator nagrzewnicy:kwasny:, VCDS pokazuje błąd nr 1273 (przerwa, zwarcie z plusem), wszystkie funkcje klimatronika wchodzą normalnie a wentylator ani drgnie:facepalm: co może być przyczyną ? silnik się skończył:thumbdown: czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, OK, jest trochę dziwnie bo co któreś uruchomienie auta zadziała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...