Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

wejscie obrazu :wink: takie cos tylko kolor zielony

http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg

Dzięki:hi:muszę sprawdzić

Chyba jednak nie pójdzie:thumbdown:, w swoim concercie mam tylko czarne, a sprawdzałem w kilku innych i albo nie maja nic, albo czarne:kwasny:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy okazji naprawy tyłu wymieniłem przednie błotniki na nie pognite, ponieważ po oczyszczeniu rantów w obecnych już nic z nich nie zostało. Dotychczasowe błotnik to gówno - cienka blaszka nieocynkowana.

Pozdrawiam

Jak zalatwiles sprawe blotnikow? Sami wymienili, czy musiales placic? Mozesz zdradzic, jak wyglada cala procedura "walki" z tymi blotnikami?

nowe maja jakis inny nr czesci?

dzieki:wink:

Opublikowano
---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------
wejscie obrazu :wink: takie cos tylko kolor zielony

http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg

Dzięki:hi:muszę sprawdzić

Chyba jednak nie pójdzie:thumbdown:, w swoim concercie mam tylko czarne, a sprawdzałem w kilku innych i albo nie maja nic, albo czarne:kwasny:

Odczytaj numer RADIA zobaczymy co ETKA mowi :wink:

Opublikowano
Panowie,

Czy gnijące nadkola mozna podciagnac pod gwarancje na perforacje?

Ktos juz rozwiazal problem gnijacych nadkoli w B8 z 2008 roku?

dzieki

Pod perforacje czyli 12 lat nie podciągniesz - wypną się

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Przy okazji naprawy tyłu wymieniłem przednie błotniki na nie pognite, ponieważ po oczyszczeniu rantów w obecnych już nic z nich nie zostało. Dotychczasowe błotnik to gówno - cienka blaszka nieocynkowana.

Pozdrawiam

Jak zalatwiles sprawe blotnikow? Sami wymienili, czy musiales placic? Mozesz zdradzic, jak wyglada cala procedura "walki" z tymi blotnikami?

nowe maja jakis inny nr czesci?

dzieki:wink:

Na gwarancji tego nie zrobisz no chyba, że na tej 2-3 letniej a nie 12 na perforację.

Ja sam poniosłem koszty wymiany.

Blachy nie miały żadnych numerów.

Przed zakupem miałem możliwość obejrzenia używek i po prostu łyknąłem te nie zardzewiałe - nie mam pojęcia z którego rocznika.

Jedyna różnica na tych nowych to, że miały położoną fabryczną, dodatkową masę zabezpieczającą po wewnętrznej stronie rantu - na jednym trochę więcej a na drugim mniej.

Na dotychczasowych pognitych oczywiście nic nie było.

Zabezpieczone pewnie pośmigają ze 3 lata bez rdzy a potem do ludzi pójdzie złom

Opublikowano

Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja?

W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...

Opublikowano
Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja?

W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...

tak próbowałem u nas na gwarancji i stwierdzili że pod perforacje nie można podciągnąć ponieważ rdza od zewnątrz a nie od wewnątrz - ogólnie ściema

Nie mam pojęcia jak odróżnić dobre od złych - jedyna różnica jaką zauważyłem to ta gruba, fabryczna, dodatkowa powłoka zabezpieczająca na rancie więc bież używki z powłoka bez śladów rdzy i tyle (ja dałem po 300zł za sztukę ale miałem je na miejscu wiec nie wybrzydzałem).

Opublikowano
Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja?

W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...

tak próbowałem u nas na gwarancji i stwierdzili że pod perforacje nie można podciągnąć ponieważ rdza od zewnątrz a nie od wewnątrz - ogólnie ściema

Śmieszni są. Muszę w końcu sprawdzić swoje, a potem wytoczę Audi batalię. Będzie miło. :grin:

Opublikowano
Hm... rozumiem, ze probowales z gwarancja?

W dalszym ciagu nie wiem, jak rozpoznac "wlasciwe" blotniki...

tak próbowałem u nas na gwarancji i stwierdzili że pod perforacje nie można podciągnąć ponieważ rdza od zewnątrz a nie od wewnątrz - ogólnie ściema

Nie mam pojęcia jak odróżnić dobre od złych - jedyna różnica jaką zauważyłem to ta gruba, fabryczna, dodatkowa powłoka zabezpieczająca na rancie więc bież używki z powłoka bez śladów rdzy i tyle (ja dałem po 300zł za sztukę ale miałem je na miejscu wiec nie wybrzydzałem).

dzieki bardzo,

bede szukal, moze uda mi sie znalezc wlasciwe :wink:

Opublikowano
Mam problem po wymianie telefonu.

MMI 2 niespolszczone i do tej pory przy Nokia E6 wszystko było ok.

Aktualnie HTC one x (android) i też wszystko ok poza jednym a mianowicie przy połączeniu przychodzącym jest dzwonek w telefonie ten ustawiony, choć powinien on być tylko w aucie a w aucie równolegle jakiś cholernie głośny brrrrrrrrr. Jak to zmienić by w aucie był dzwonek ustawiony w telefonie?

Pozdrawiam

No właśnie u mnie to samo, stara Nokia łączyła się bez problemu a dzwonek ustawiony rozbrzmiewał w głośnikach, nowy Samsung z Androidem tak jak wyżej opisuje tomaszoo nie przenosi dźwięku dzwonka. Poza tym przy dłuższej rozmowie zawsze się po kilku minutach rozłączy na kilkanascie sekund, po czym ponownie się połączy z Audi i tak potrafi kilka razy. Nie da spokojnie pogadać dziad koreański he. Wie ktoś o co kaman ...

Jeszcze jedno, przy wyborze numeru sygnał oczekiwania biiiiiip, biiiiiip jest bardzo głośny w stosunku do ustawionej głośności rozmowy, da się to gdzieś jakoś zmienić, tak aby osobno ustawić głośność tego sygnału i osobno głośność rozmowy ??

Opublikowano
---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------
wejscie obrazu :wink: takie cos tylko kolor zielony

http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg

Dzięki:hi:muszę sprawdzić

Chyba jednak nie pójdzie:thumbdown:, w swoim concercie mam tylko czarne, a sprawdzałem w kilku innych i albo nie maja nic, albo czarne:kwasny:

Odczytaj numer RADIA zobaczymy co ETKA mowi :wink:

8T1 035 186 C :whistling:

Opublikowano
---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------
wejscie obrazu :wink: takie cos tylko kolor zielony

http://obrazki.elektroda.pl/6009017400_1348102484.jpg

Dzięki:hi:muszę sprawdzić

Chyba jednak nie pójdzie:thumbdown:, w swoim concercie mam tylko czarne, a sprawdzałem w kilku innych i albo nie maja nic, albo czarne:kwasny:

Odczytaj numer RADIA zobaczymy co ETKA mowi :wink:

8T1 035 186 C :whistling:

Zwykła wersja z odczytem kart SD :wink:

Opublikowano

a4 S4 zderzak dyfuzor s4 tył tylny 8K9 spojler (3064072990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdyby ktoś szukał. Dobra cena.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

O w d*p. to cena za sam spojler haha

Opublikowano
a4 S4 zderzak dyfuzor s4 tył tylny 8K9 spojler (3064072990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdyby ktoś szukał. Dobra cena.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

O w d*p. to cena za sam spojler haha

i na dodatek bez AMELINOWEJ listwy !

Opublikowano

Panowie, orientuje sie ktos czy jest mozliwosc dezaktywacji czujnika zmierzchu??

Opublikowano

Jest mozliwosc... vcdsem albo przez zielone mmi.

A co Ci dokladnie przeszkadza?

Opublikowano

zalozylem lampy bixenon z ledami i gdy jest jasno led sie czasem sciemni na mała chwile (tak jak przy wlaczeniu kirunku). NIe ma tego zaś gdy zapadnie zmrok...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.