Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w B8 umiejscowiony jest czujnik jakości powietrza ???:eusathink: i jak sprawa się ma z montażem i kodowaniem ???:wink:

Wszystk oda rade zrobić :decayed:

Czujnik masz w podszybiu przy wlocie zasysanego do wewnatrz powietrza ..............czyli od strony pasażera .

Potrzebujesz czujnik i trzy kabelki : masa ,zasilanie oraz sygnał do MCE 09 :wink: Oczywiscie na koniec kodowanie

Chcesz schemat ?

Oczywiście Grześ, bardzo proszę, razem z wiązką dostałem taki właśnie czujnik:wink:skoro już mam to trzeba to zainstalować:decayed:z góry dziękuję jakbyś jeszcze podrzucił kodowanie....:hi:mógłbyś rzucić okiem na górę strony, pierwszy post:wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

A co ten czujnik daje?

Przełącza klimatronic na obieg wewnętrzny w momencie gdy wyczuje zanieczyszczone powietrze z zewnątrz (jak się mylę to poprawcie):wink:

hehe na niemieckim forum narzekają że wiosną czuć gnojówkę w pobliżu pól, czyli Qpy nie filtruje :decayed:

może niemiaszki mają zbyt czułe nosy:decayed: w A3 działa fajnie, sprawdzałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie w B8 umiejscowiony jest czujnik jakości powietrza ???:eusathink: i jak sprawa się ma z montażem i kodowaniem ???:wink:

Wszystk oda rade zrobić :decayed:

Czujnik masz w podszybiu przy wlocie zasysanego do wewnatrz powietrza ..............czyli od strony pasażera .

Potrzebujesz czujnik i trzy kabelki : masa ,zasilanie oraz sygnał do MCE 09 :wink: Oczywiscie na koniec kodowanie

Chcesz schemat ?

Oczywiście Grześ, bardzo proszę, razem z wiązką dostałem taki właśnie czujnik:wink:skoro już mam to trzeba to zainstalować:decayed:z góry dziękuję jakbyś jeszcze podrzucił kodowanie....:hi:mógłbyś rzucić okiem na górę strony, pierwszy post:wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

A co ten czujnik daje?

Przełącza klimatronic na obieg wewnętrzny w momencie gdy wyczuje zanieczyszczone powietrze z zewnątrz (jak się mylę to poprawcie):wink:

hehe na niemieckim forum narzekają że wiosną czuć gnojówkę w pobliżu pól, czyli Qpy nie filtruje :decayed:

może niemiaszki mają zbyt czułe nosy:decayed: w A3 działa fajnie, sprawdzałem:wink:

albo u nich bardziej gryzie w nos... :decayed:

ale zdaj relacje to i może ja się skuszę bo koszt niewielki na allegro koło 100 zł

w ogóle załącza to sie automatycznie w tle czy widać na klimie ze obieg sie zamyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje teraz aby ktos wkleił kodowanie z klimatronika jeszcze :eusathink:

Tu jest w MCE 09

68039330j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba trzeba miec dwie strefy klimy, zeby to dzialalo...:wink:

prawda? sprawdzał to ktoś?

ja w swoim MCE mam możliwość zaznaczenia czujnika jakości powietrza ale klima jednostrefowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już w dziale części, ale tam chyba nikt nie zagląda. Poszukuję lustra z High Beam Assist, z pewnego źródła, w dobrej cenie. :wink:

Dziękuję za uwagę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje teraz aby ktos wkleił kodowanie z klimatronika jeszcze :eusathink:

Ja chyba to mam. Ktory to numerek dla klimatronika?

Tez wydaje mi sie, ze tylko w 2/3 strefowej klimie ta opcja jest dostepna. Czy w kazdej wersji zamyka sie obieg powietrza, gdy uzywa sie spryskiwaczy, czy wlasnie tylko w przypadku posiadania tego czujnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to wrzuć kodowanie modułu 08 HVAC print screeny z poszczególnych byte były by mile wdziane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje teraz aby ktos wkleił kodowanie z klimatronika jeszcze :eusathink:

Ja chyba to mam. Ktory to numerek dla klimatronika?

Tez wydaje mi sie, ze tylko w 2/3 strefowej klimie ta opcja jest dostepna. Czy w kazdej wersji zamyka sie obieg powietrza, gdy uzywa sie spryskiwaczy, czy wlasnie tylko w przypadku posiadania tego czujnika?

U mnie sie nie zamyka :( jednostrefowa.

Mozna to zakodowac? Bylo by super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie dla 08: 36000000

Screeny moge dopiero zrobic w weekend.

Z tym zamykaniem obiegu przy spryskiwaczu (ogolnie fajna sprawa) to powinno sie dac zrobic bez jakis czujnikow, jakos zaprogramowac, ze na przyklad jak sie wlaczy spryskiwacz to na 10s zamyka obieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje teraz aby ktos wkleił kodowanie z klimatronika jeszcze :eusathink:

Tu jest w MCE 09

http://img692.imageshack.us/img692/4868/68039330j.jpg

Grześ, jeszcze schemata :decayed: jakbyś wrzucił, będę rezał:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja stara jedno strefowa: 34300000 z czujnikiem wilgotności i grzanymi dupkami,

teraz mam 3 strefy w podobnym kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniał ktoś już temat włącznika start-stop ? taki modzik mi chodzi jeszcze po głowie:kox: (nie cały system start-stop a tylko odpalanie i gaszenie z przycisku:wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniał ktoś już temat włącznika start-stop ? taki modzik mi chodzi jeszcze po głowie:kox: (nie cały system start-stop a tylko odpalanie i gaszenie z przycisku:wink:)

Grzesiek WRC to robił o ile się nie mylę,

może ogarniesz cały mod z start/stop przy staniach w korku i światłach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hula moja klapa:

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniał ktoś już temat włącznika start-stop ? taki modzik mi chodzi jeszcze po głowie:kox: (nie cały system start-stop a tylko odpalanie i gaszenie z przycisku:wink:)

Grzesiek WRC to robił o ile się nie mylę,

może ogarniesz cały mod z start/stop przy staniach w korku i światłach :decayed:

Panel mi lezy z rok czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hula moja klapa:

A4 B8 el. klapa - YouTube

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

Ej Marcin, no super, gratuluję :brawo:mam nadzieję, że wrzucisz temacik tego moda na Warsztat-Zrób to sam, miałbym łatwiej ze swoim:decayed:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

Ogarniał ktoś już temat włącznika start-stop ? taki modzik mi chodzi jeszcze po głowie:kox: (nie cały system start-stop a tylko odpalanie i gaszenie z przycisku:wink:)

Grzesiek WRC to robił o ile się nie mylę,

może ogarniesz cały mod z start/stop przy staniach w korku i światłach :decayed:

:decayed::decayed::decayed: Na razie za trudne dla mnie:decayed::decayed::decayed:....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak temat z B8 TroooP ? :decayed:

A6 chłopaki ogarneli temat widze :wink:

m%B3ody-8457.gif?type=sigpic&dateline=1362194999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...