Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos z Was MCE o nr. 8K0 907 063P ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszystko dokładnie tak jak mówisz. Panel 3strefowy oddaje swój w zamian wkładają taki z grzaniem. :wink:

Przycisk otwierania klapy jest, a te przełączniki od alarmu są do wyrezania bo gość już to nawet komuś modził.

to nie alarm, a ustawianie pozycji kierowcy i dopasowanie lusterek do funkcji pamięci 1 i 2 :wink:

Wiem, że to ustawienie pamięci i luster chodziło mi o inne dwa guziczki w drzwiach czujnik ruchu i czujnik holowania

73111145.jpg:wink:

Opublikowano

Oto mi chodzilo thx :wink:

Opublikowano

Był gdzieś omawiany temat nadkoli?

Otworzyłem dzisiaj maskę, a tam ze dwa wiadra ziemi:shock3: Kobita się śmiała ze jak Pawlak: ojcowiznę ze sobą przywiozłem:grin:

Radhausschale-alt : Radkasten schlecht konstruiert / Salz kommt in Motorraum : Audi A4 8K : #204403383

Opublikowano
Był gdzieś omawiany temat nadkoli?

Otworzyłem dzisiaj maskę, a tam ze dwa wiadra ziemi:shock3: Kobita się śmiała ze jak Pawlak: ojcowiznę ze sobą przywiozłem:grin:

Radhausschale-alt : Radkasten schlecht konstruiert / Salz kommt in Motorraum : Audi A4 8K : #204403383

Niestety, taka konstrukcja w B8:kwasny:

Opublikowano

witam,

Mam problem z przepustnica, po diagnostyce wychodzi blad P2111 "jednostka sterujaca przepustnica"

Jakies sugestie?? Jakas inna opcja oprocz wymiany wchodzi w gre??

dzieki za pomoc

Opublikowano

Panowie czy kiera o takim numerze to jest ta cienka czy już tak "grubsza":8K0 419 091 CP

Albo zobaczcie najlepiej tutaj bo jest do sprzedania i mam problem na zdjęciu wygląda tak jakoś chudo... a multifunkcję na z polifta...sam już nie wiem:kwasny: :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/kirownica-s-line-multifunkcja-lopatki-plaska-nowa-galka-s4-nowa-263033/

Opublikowano
Panowie czy kiera o takim numerze to jest ta cienka czy już tak "grubsza":8K0 419 091 CP

Albo zobaczcie najlepiej tutaj bo jest do sprzedania i mam problem na zdjęciu wygląda tak jakoś chudo... a multifunkcję na z polifta...sam już nie wiem:kwasny: :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/kirownica-s-line-multifunkcja-lopatki-plaska-nowa-galka-s4-nowa-263033/

To jest ta grubsza , poliftowa i multifunkcja będzie Ci dzialać na 100%:wink:

Opublikowano

Dzięki:wink:

Opublikowano

jest jakiś godny uwago dodatek do Diesla który można dodać w celu "przeczyszczenia", co prawda nic mi sie nie dzieje z silnikiem ale co jakiś czas może coś tam dodać...

Opublikowano

Wczoraj, taki nowy modzik wyrezałem:wink:klameczki od RS-a i emblematy audi exclusive

3c1408c91adefa91m.jpg

0bf66ec023735536m.jpg

Sorry za fotki, ale robione na szybko telefonem w czasie jazdy:decayed:

Opublikowano

ładnie to to wygląda

Opublikowano

a nad klamką masz czerwoną poświatę czy białą?

czarno/biały środek - :kox:

Opublikowano
Wczoraj, taki nowy modzik wyrezałem:wink:klameczki od RS-a i emblematy audi exclusive

http://images39.fotosik.pl/1997/3c1408c91adefa91m.jpg

http://images47.fotosik.pl/1779/0bf66ec023735536m.jpg

Sorry za fotki, ale robione na szybko telefonem w czasie jazdy:decayed:

Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2::bicz2:

Środek piękny musi być:slina::slina:

Opublikowano
a nad klamką masz czerwoną poświatę czy białą?

czarno/biały środek - :kox:

Jeszcze czerwoną, zmiana będzie na biały led:wink:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

Wczoraj, taki nowy modzik wyrezałem:wink:klameczki od RS-a i emblematy audi exclusive

http://images39.fotosik.pl/1997/3c1408c91adefa91m.jpg

http://images47.fotosik.pl/1779/0bf66ec023735536m.jpg

Sorry za fotki, ale robione na szybko telefonem w czasie jazdy:decayed:

Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2::bicz2:

Środek piękny musi być:slina::slina:

Zrobię jak się trochę ociepli i pogoda pozwoli umyć i nawoskować moją lalunię:kox:

Opublikowano

Bogdan- doszedłeś wczoraj do lewego przeciwmgielnego pinu w komforcie?

Opublikowano
Wczoraj, taki nowy modzik wyrezałem:wink:klameczki od RS-a i emblematy audi exclusive

http://images39.fotosik.pl/1997/3c1408c91adefa91m.jpg

http://images47.fotosik.pl/1779/0bf66ec023735536m.jpg

Sorry za fotki, ale robione na szybko telefonem w czasie jazdy:decayed:

Zrobisz w końcu wątek ze swoim autem:bicz2::bicz2:

Środek piękny musi być:slina::slina:

Ojj Autko robi wrażenie... widziełm na własne oczy :decayed:

Opublikowano
Bogdan- doszedłeś wczoraj do lewego przeciwmgielnego pinu w komforcie?

Nie Jarku, nic nie działałem, brak czasu (zająłem się klameczkami i trochę mi zeszło:wink:) i dzisiaj tez pewnie nie dam rady:kwasny:

Opublikowano

Ja dalej z tą kierą walczę i szukam poduszki powiedzie mi dlaczego jedne mają z tyłu dwie wtyki podłączeniowe a jedne mają jedną obie są z tym ringiem chromowym z przodu, jaką ja bym musiał mieć do B8 i żeby pasowała pod tą kierę co wcześniej podawałem bo już zgłupiałem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.