Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam pytanko odnosnie akcji serwisowych niech mi ktos powie dzwonie do ASO podaje vin i wiem powiedza mi ale czy taka akcja obejete sa tylko samochody na gwarancji jak jest z tymi ktore juz nie maja gwarancji? tez wymieniaja za free?

A ja miałem taki przypadek z akcją serwisową że była wymiana akumulatorów na nieco większe i umówiłem się że przy najbliższym przeglądzie mi to zrobią, minęło od jesieni do stycznia trochę czasu i jak sie pojawiłem w styczniu to usłyszałem że akcja się skończyła i nie przysługuje. Miałem strasznego wkurwa wtedy i stwierdziłem ze powinni mnie poinformować ze jest jakis okres a potem d*pa no ale nic się nie dało zrobić. Od tego czasu zmieniłem w na okresowe przeglądy ASO Audi na ASO VW, jest taniej i solidniej. Chociaż przykro czasem że tak trzeba :(.

Czy ktos miał podobny przypadek żeby nie zdążyć na akcję serwisową ??

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto u siebie dokładał zapasowe koło?

Właśnie zakupiłem i stary plastik (nakładka na akumulator) nie pasuje :kwasny:

trzeba nową piankę i osłonę zakupić aby hulało?

Opublikowano
Akcje nie kończą sie tak ot :eusathink:trwaja nawet kilka lat

Akumulator ori w końcu padł, ale mam jeszcze cały czas w garage, chyba przy najbliższej okazji się upomnę ponownie. Chociaż jak pamiętam to o akcji się dowiedziałem w październiku przy jakiejś tam wizycie a na wymianę pojechałem w styczniu i było już after birds.

Opublikowano
Kto u siebie dokładał zapasowe koło?

Właśnie zakupiłem i stary plastik (nakładka na akumulator) nie pasuje :kwasny:

trzeba nową piankę i osłonę zakupić aby hulało?

Czy chodzi Ci o koło dojazdowe?

Opublikowano
Kto u siebie dokładał zapasowe koło?

Właśnie zakupiłem i stary plastik (nakładka na akumulator) nie pasuje :kwasny:

trzeba nową piankę i osłonę zakupić aby hulało?

Czy chodzi Ci o koło dojazdowe?

tak dojazdówka :wink:

Opublikowano

Panowie to jakie były akcje serwisowe dla b8 ?

Opublikowano

potrzebuje szybka weryfikacje, co toza felga i czy do b8 podejdzie 8e007149(b lub 8)666

Opublikowano

od razu nie podejdzie bo ma otwór 57,1. to fela z B6/7

Opublikowano

Hej Pany

Właśnie stałem się posiadaczem A4B8

Czytam temat od początku jego rozwinięcia ciekawe żeczy sie juz dowiedziałem, ale napiszcie co z tymi akcjami serwisowymi

Pozdrawiam

Opublikowano

Zadzwoń do serwisu Audi, powiedz że chcesz się dowiedzieć czy są dla Twojego auta przewidziane jakieś akcje serwisowe, podaj numer VIN i się wszystkiego dowiesz.

Opublikowano

Drodzy klubowicze, czy ktoś mógłby sprawdzić i podesłać całą historię serwisową auta z numerem WAUZZZ8K89A046624 , ofc nie za darmo :D . Niestety człowieka z tego forum z którego usług korzystałem dopadła redukcja etatów... kontakt na priv

Opublikowano

Broker, poszło PW

Opublikowano

Panowie i Panie, czy da radę do zwykłego Concerta założyć lcd od mmi? Ma lepszą rozdzielczość.

Opublikowano
Panowie i Panie, czy da radę do zwykłego Concerta założyć lcd od mmi? Ma lepszą rozdzielczość.

Nie da rady :kwasny: kiedyś specjalnie pytałem w jakiejs firmie co zakładają MMI

Opublikowano
Panowie i Panie, czy da radę do zwykłego Concerta założyć lcd od mmi? Ma lepszą rozdzielczość.

Nie da rady :kwasny: kiedyś specjalnie pytałem w jakiejs firmie co zakładają MMI

To lipa, dzięki Grześ. :wink:

Opublikowano

Panowie jak ogarnąć spolszczenie do MMi 3G bo chłop który mi robi pewne żeczy w aucie mówi że nie ma softu

Macie jakiś patent?

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

A i po odblokowaniu ukrytego menu nie pokazuje stanu naładowania akumulatora co trzeba zrobic żeby pokazywało?

Opublikowano

nie ma softu oryginalnego ale "pany" już to ogarneli 2 lata temu w Polsce :wink:

Ja zrobiłem sobie w Krakowie ponad rok temu spolszczenie i mapki do 3G:naughty:

Opublikowano

Jarku, już dłużej niż 2 lata.. co najmniej od 2010 bo od wtedy mój ojciec ma spolszczone MMI 3G w Q7 :decayed: ja mam od 2011 w A5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.