Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

w dziennych 4x P13W

Żarówka Led P13W DRL 6W 4xHigh Power Peugeot 508 www.sklepledowy.pl poproś o rabat 10% ja taki dostałem :wink:

A wiecie co dobrego odrazu do halogenów zamowic i jakie oznaczenie zarówki? i na tył ledy do rejestracji, czy da rade w tym sklepie "all" ??

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

NOWA ORYG KRATKA ZDERZAKA AUDI A4 B8 S-LINE KOMPL. (3205760622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wejdzie to do zwykłego zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

w dziennych 4x P13W

Żarówka Led P13W DRL 6W 4xHigh Power Peugeot 508 www.sklepledowy.pl poproś o rabat 10% ja taki dostałem :wink:

A wiecie co dobrego odrazu do halogenów zamowic i jakie oznaczenie zarówki? i na tył ledy do rejestracji, czy da rade w tym sklepie "all" ??

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:55 ----------

NOWA ORYG KRATKA ZDERZAKA AUDI A4 B8 S-LINE KOMPL. (3205760622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wejdzie to do zwykłego zderzaka?

s-line to inny zderzak - nie ma szans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś foto rotorów ale srebrnych, tak żeby były na A4 założone, albo na A5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołjee, to je toto, senkju :) Takie coś mi po łbie łazi, bo rotory mają fajny kształt ale coś mi nie pasuje z tymi ciemnymi środkami. W tym srebrnym wydaniu są :good:

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Znalazłem na A5

rotsilv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

A co to za model ... oryginał czy jakaś sztuczka ??

006scaled600042.jpg

Uploaded with ImageShack.us

007scaled600024.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś foto rotorów ale srebrnych, tak żeby były na A4 założone, albo na A5 ?

Zerknij na B6 PUMY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś foto rotorów ale srebrnych, tak żeby były na A4 założone, albo na A5 ?

Zerknij na B6 PUMY :wink:

Dokladnie o to mi chodzilo.

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Czym się różni kiera 8P0 od 8K0 czy podejdzie od naszych 4?

iPad Tapatalk HD

Tez mam w planie zalozyc od mojego 8k do 8p0, wyglada tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni kiera 8P0 od 8K0 czy podejdzie od naszych 4?

iPad Tapatalk HD

Tez mam w planie zalozyc od mojego 8k do 8p0, wyglada tak samo.

Powinna pasować do A4, miałem ściętą w swojej A4 od A3 8P0 i bez problemu podeszła:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany paradzcie co zrobić kolo założył mi alarm i wsio jest ok tylko że po zamknięciu bagażnika jako ostatnich drzwi w aucie włącza sie pro alarm i migają kierunki jeżeli zamknę ostatnie jakieś inne drzwi to wtedy jest ok. Jak zamknę ostatni bagażnik to muszę poczekać ok 1 min i zamknąć auto wtedy pro alarm się nie włącza. Czy w bagażniku lampka wyłącza się pózniej czy co, bo mam wrażenie że trzeba odczekać jak jakiś odbiornik się wyłączy.

Czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, Grześ a ty dalej masz kierę od TT w swoim promie kosmicznym?:naughty:

Pucha/osłona poduszki też ma 3 lub 4 wycięcia na ramiona... a już przypalałem się na ładną, ściętą kierę 3 ramienną, ale trzeba będzie znaleźć w dobrych pieniądzach coś od TT lub RS3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktos dobregu tunera w zachodniopomorskim ? chciałbym program do b8 wrzucic... Bo na 18 " przyspieszenie marne ;(

Przyłączam się do pytania... W maju odwiedzam Szczecin i też myślałem, żeby dorzucić kilka koni. Jest kilka lokalnych firm, V-tech ma tzw. "chipowanie na śniadanie" - od 8:00 do 10:00 po podaniu właśnie takiego hasła -10%. Choć raz tam byłem ze swoim starym golfem, gdzie trzeba było wyciągnąć sterownik na stół i trochę w nim pogrzebać. Panowie z jakimś grymasem twarzy podali mi nr tel do swojego kolegi, który miał się tym zająć (inna firma o dziwo). Jakoś nie przekonali mnie tym faktem do siebie. W ogóle atmosfera dziwna, klient przyjechał i jeszcze trzeba go obsłużyć. Jednym słowem dobrego wrażenia na mnie nie zrobili. Ale może się coś zmieniło i teraz jest inaczej. A może na klienta w B8 spojrzą inaczej niż na gościa z golfa IV. Byłem też kiedyś w V-tronic. "Garaż" też nie zrobił na mnie większego wrażenia. Zadałem kilka pytań, żeby zasięgnąć informacji, a odpowiedzi były bardzo zdawkowe i mnie, jako klienta który chciał "zostawić" kilkaset pln, traktowali zupełnie obojętnie. A może to ja mam za duże wymagania :grin:

Być może są jeszcze jakieś firmy, ale nie słyszałem żadnych detali. Sam się zastanawiam, żeby podjechać gdzieś w głąb PL, myślałem np o Poznaniu.

Czy ktoś namiary na kogoś, kogo może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Rogala w Warszawie. w Bydgoszczy i okolicach jest paru tunerów, ale wolałem pojechać do kogoś zaufanego. w końcu to nie auto za 3000zł i lepiej żeby nic nie spierdzielili, tylko rzeczywiście żeby ktoś ogarnięty to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Rogala w Warszawie. w Bydgoszczy i okolicach jest paru tunerów, ale wolałem pojechać do kogoś zaufanego. w końcu to nie auto za 3000zł i lepiej żeby nic nie spierdzielili, tylko rzeczywiście żeby ktoś ogarnięty to zrobił

Dzięki Jędrek. Właśnie o to chodzi, żeby był ktoś zaufany.

Wa-wa ciut daleko od Szczecina, może inaczej czasu będę miał mało. Ale w sierpniu będę dłużej i planowałem wybrać się do Shine Factory, żeby profesjonaliści zajęli się trochę moim lakierem (jak przeglądam ich projekty to jestem w szoku). Więc może przy okazji może i Rogala zahaczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Rogala polecam, chociaż mój był pierwszy który wirusował z takim motorem, więc można powiedzieć że się trochę na nim uczył, ale jeździ do dziś :) Już prawie 4 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...