Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czytałem troche o tym błędzie różne opinie są, generalnie czujnik podaje że jest za niskie ciśnienie paliwa i trzeba wymienić pompę wysokiego ciśnienia.

Tyle tylko że błąd pojawił się raz jak na razie i nie ma innych objawów auto pali i śmiga jak wcześniej

Zastanawiam się czy jeżeli pompa jest na wykończeniu to co raz dała za niskie ciśnienie a teraz dobre podaje?

Opublikowano
Czytałem troche o tym błędzie różne opinie są, generalnie czujnik podaje że jest za niskie ciśnienie paliwa i trzeba wymienić pompę wysokiego ciśnienia.

Tyle tylko że błąd pojawił się raz jak na razie i nie ma innych objawów auto pali i śmiga jak wcześniej

Zastanawiam się czy jeżeli pompa jest na wykończeniu to co raz dała za niskie ciśnienie a teraz dobre podaje?

Cos mi swita o Akcji serwisowej na przewody cisnieniowe:eusathink:

Zadzwon do ASO podaj VIN i popytaj

Opublikowano
sluchajcie, a moze by tak wyodrebnic temat akcesoriow i zalozyc w troopie oddzielny watek?

'Akcesoria Audi A4 B8 - oryginalne i nie tylko - opinie, doswiadczenia, testy'

probuje sie dokopac do numerow oryginalnych 'wtykanych' zaslonek i za cholere nie moge znalesc..

A są takie wogóle?

Opublikowano
Czytałem troche o tym błędzie różne opinie są, generalnie czujnik podaje że jest za niskie ciśnienie paliwa i trzeba wymienić pompę wysokiego ciśnienia.

Tyle tylko że błąd pojawił się raz jak na razie i nie ma innych objawów auto pali i śmiga jak wcześniej

Zastanawiam się czy jeżeli pompa jest na wykończeniu to co raz dała za niskie ciśnienie a teraz dobre podaje?

Cos mi swita o Akcji serwisowej na przewody cisnieniowe:eusathink:

Zadzwon do ASO podaj VIN i popytaj

Dzwoniłem - powiedziano mi że akcji serwisowych brak na to auto

Opublikowano

Na ebay są nie ori, ale tylna szyba dzielona :(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

lookne w domu w papierowym katalogu akcesoriow, na 100% byly ori.

Opublikowano

Odnośnie tych zasłonek to :

Osłona Szyby tylnej i bocznej :

sedan : 8K5 064 160

Avant : 8K9 064 160

Osłona szyb bocznych :

sedan : 8K5 064 160 A

Avant : 8K9 064 160 A

os_ona.jpg

Opublikowano

dzieki Cuber

w miedzyczasie poczytalem o tych solar ride i chyba sie na nie skusze, bo ludzie chwala..

Opublikowano
Usunąłem konto na A5Klub :thumbdown:

tez się nad tym już dawno zastanawiałem...

Opublikowano

A co się tam dzieje takiego złego Panowie? :)

Opublikowano

Juz mi sie nie chce pisać do tego pseudo MODERATORA OGRA :facepalm:

Ilez mozna :doh: 3-4 tygodnie aby zatwierdzić watki , szkoda słow i zamykam tam moją obecność .

Opublikowano

B8emkowicze, czy u was też tak dziwnie się dzieje, że MMI pokazuje inną wartość do następnego serwisu niż fis? u mnie wartości te różnią się o około 300km :eusathink: mmi pokazuje serwis za 900km a fis 600km

Opublikowano
B8emkowicze, czy u was też tak dziwnie się dzieje, że MMI pokazuje inną wartość do następnego serwisu niż fis? u mnie wartości te różnią się o około 300km :eusathink: mmi pokazuje serwis za 900km a fis 600km

Szczerze nie zauważyłem czegoś takiego.

Opublikowano

Panowie jak by ktoś widział słyszał to poszukuję pełnej skóry czarnej z wytłoczką S-line do mnie :) Wtedy mój komplet skóra z materialem speed S-line będzie na sprzedaż :)

Opublikowano
:hi: Gdyby ktos miał podobne wyposażeniedo mojego B8 prosiłbym posiadaczy VCDS-a o zczytanie kodowania z 09- Centr. elektr i 46- Moduł komf.

Moje kodowanie z 09- Centr. Elektr.

690040B10034A7000001000300005F5F4F1C06080000010100 0000

46 - MODUŁ KOMF.

013A0620203900C0032002

WYPOSAŻENIE TO :

-mmi 2g kolor

-licznik kolor

-grzane fotele

-klimatyzacja 1 strefa

-pakiet światło

-lusterka samościemniajace (wew, zewn)

-parktronik tył z wyświetlaniem na mmi

- czyjnik zmierzchu

- zwykłe światła z dziennymi

- halogeny

- Fabryczny alarm (z przyciskami na tapicerce kierowcy)

- 4x szyby

- multifunkyjna 4 ramienna kiera

:hi:

U mnie nie ma fabrycznego alarmu i zew.fotochromu(jeszcze:-)) poza tym to samo....

09CENTRALNA EL. 6908C0B10134AF000001000300005F5F4F1C460800000101000000

46 KOMFORT 0100062020390000032002

pzdr

Opublikowano
Juz mi sie nie chce pisać do tego pseudo MODERATORA OGRA :facepalm:

Ilez mozna :doh: 3-4 tygodnie aby zatwierdzić watki , szkoda słow i zamykam tam moją obecność .

no niestety.. sam widziałeś, że pisałem w sprawie moderatorów..

Panowie jak by ktoś widział słyszał to poszukuję pełnej skóry czarnej z wytłoczką S-line do mnie :) Wtedy mój komplet skóra z materialem speed S-line będzie na sprzedaż :)

:naughty::naughty::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.