Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: troooopowcy jak tam Wasze fury się bujają :naughty:
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
żadnych wymian komfortów nie przewiduję :decayed:

Jędrek, nigdy nie mów nigdy:wink: co Ci zależy odświeżyć trochę elektronikę :kox:

za rok albo 2 zmiana auta prawdopodobnie tak będzie :decayed:

Opublikowano
Jak coś, to Bogdan i ja mamy dużo używanych komfortów na sprzedaż (jakieś 2 euro palety)

Kurka, to ja się po jakiś ASO tułam, a tu sieja komfortami:doh:

Do 2.0 benzyna mod.2011 pełne jajko proszę!

Opublikowano
za rok albo 2 zmiana auta prawdopodobnie tak będzie :decayed:

Kiedyś Cuber mi powiedział w rozmowie gdzieś na spocie padło pytanie:

- Czy jest sens rezać auto jak zaraz będzie sprzedaż?

- Zawsze jest sens! (odpowiadając z taką stanowczością i przekonaniem, że uwierzyłem w to jak w Boga)

Opublikowano

Panowie mamy na forum wątek zmiany tylnich lamp na LED?

Opublikowano
Panowie mamy na forum wątek zmiany tylnich lamp na LED?

Niestety, chyba jeszcze nie:jerk:

Opublikowano

He he nikt nie założy wątku bo ten co wie nie chce a reszta nie ma pojęcia jak to rozgryźć. Niestety ale led na tył to nie taka bajka jakby sie wydawało. Może nie ma niewiadomo jakiej magi ale wiedzę trzeba mieć.

Opublikowano
He he nikt nie założy wątku bo ten co wie nie chce a reszta nie ma pojęcia jak to rozgryźć. Niestety ale led na tył to nie taka bajka jakby sie wydawało. Może nie ma niewiadomo jakiej magi ale wiedzę trzeba mieć.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o :guma: $

ale jakby ktos mogł i co i jak powiedziec to bym mogł zrobic przelew w zamian za konkretne PW :wink:

Opublikowano

Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Sprzedales B6?

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził:decayed:

Opublikowano

już podaje nr konta :kox:

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził:decayed:

Każdy tak mowi, bo bardzo chce zmienic auto i mysli ze to juz i tak duzo :wink:

Pierwsze spotkanie na miescie z lepszą wersją i ..............

Panowie nie oszukujmy sie -- to jest silniejsze od Nas :thumbup:

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził:decayed:

Każdy tak mowi, bo bardzo chce zmienic auto i mysli ze to juz i tak duzo :wink:

Pierwsze spotkanie na miescie z lepszą wersją i ..............

Panowie nie oszukujmy sie -- to jest silniejsze od Nas :thumbup:

Taaa jeszcze auto nie do końca zarejestrowane a ja już w dziale warsztat buszuje :kox:

Opublikowano

Wiedza kosztuje:D sam sie meczyłem z ledami ale wygrałem z pomocą magika. Security acces do wejścia w odpowiednie kanały w MK to połowa sukcesu pózniej dobra instalacja a następnie dobre kodowanie. Jak ktoś jest zawzięty to go znajdzie na necie tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Pozatym jak ktoś ma zrobione już ledy to wystarczy zrobic identyczna instalacje do led i kodowanie i musi działać.

Opublikowano
za rok albo 2 zmiana auta prawdopodobnie tak będzie :decayed:

Kiedyś Cuber mi powiedział w rozmowie gdzieś na spocie padło pytanie:

- Czy jest sens rezać auto jak zaraz będzie sprzedaż?

- Zawsze jest sens! (odpowiadając z taką stanowczością i przekonaniem, że uwierzyłem w to jak w Boga)

to prawda.. to zboczenie, ale patrzę już na graty do potencjalnych następców A5 :grin::grin::grin: a potem wchodzę na alledrogo i szukam gratów do A5 :decayed: coś trzeba zmienić bo dawno niczego nie kupiłem do auta :decayed:

Opublikowano

A5 to będzie moje następne wozidło :D

Opublikowano

zapraszam za rok albo za 2 :decayed:

Opublikowano

Jedrekx są na forum foty Twojej fury? A poza tym może to głupie ale jak dodajecie emotki hmm?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.