Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z innej beczki, pochwale się moim cabrio:

http://img9.imageshack.us/img9/8340/vh4f.jpg

Moje to te z lewej:grin:

Zdecydowanie lepsze od tego czegoś po prawej :wink::grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

Panowie możne macie tez tak u siebie czy coś nie tak miałem wymiona miskę olejowa ostatnio i mam cos takiego pokazuje mi full oleju jadę jadę sprawdzam nagle na mmi pokazuje ze oleju juz prawie nie ma staje wlaczam zaplon czekam dwie minuty i pokazuje juz na mmi full oleju :) co tu jest grane

Opublikowano

Ja nie wiem jak to sprawdzić na MMI ... hehe, bo chętnie bym sprawdził i napisał jak jest u mnie :)

Opublikowano

Sprawdzać na MMI można chyba tylko w b8 od 2010r jeżeli sie nie mylę, albo chodzi tu o mmi 3G

Opublikowano

na MMI 3G pokazuje i na fisie pokazuje też :wink:

Opublikowano

:siema:

Pnaowie byłby ktoś zainteresowany takim cudem:

Okazja! Oryg Audi Dyfuzor zderzak A4 B8 S4 S-line (3317562559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cena oczywiscie niższa niż w aukcji i nówka sztuka z ASO.

Jak coś to PW

Opublikowano
na MMI 3G pokazuje i na fisie pokazuje też :wink:

Czyli to jak to uruchomić ??

Opublikowano

ktore chcesz uruchomic? wskazanie na fisie?

Opublikowano

u mnie na fisie nie pokazuje chyba ze nie potrafie tego wlaczyc :) na mmi tak

Opublikowano

FIS nie ma opcji "wlaczenia" wskazania :)

jak otworzysz maske, to powinien pokazac na fisie

Opublikowano
Sprawdzać na MMI można chyba tylko w b8 od 2010r jeżeli sie nie mylę, albo chodzi tu o mmi 3G

u mnie pokazuje nawet jak była pierwotnie opcja z czerwonym MMi :)

Opublikowano
u mnie na fisie nie pokazuje chyba ze nie potrafie tego wlaczyc :) na mmi tak

w modelu 2010 uruchamiasz LAP TIMER wraz z temperatura oleju :wink:

  1. Wybierz STG 17 (centrala)
  2. Długie STG kodowanie -> funkcja 07
  3. Bajt 1
  4. Włącz bit 3

Opublikowano
FIS nie ma opcji "wlaczenia" wskazania :)

jak otworzysz maske, to powinien pokazac na fisie

u mnie nie pokazuje jak otwieram maska :eusathink: Trzeba zakodowac ?

Opublikowano

nie zawsze pokazuje.

jak otworzysz maske(nie musisz jej calkiem podnosic) poczekaj z 5min i wlacz zaplon, wtedy powinno sie pojawic. warunkiem chyba jest cieply silnik

u mnie to jest roznie, raz sie pojawia, raz nie

Opublikowano

ja nigdy nie sprawdzałem, jutro z ciekawości spojrzę :wink:

Opublikowano
nie zawsze pokazuje.

jak otworzysz maske(nie musisz jej calkiem podnosic) poczekaj z 5min i wlacz zaplon, wtedy powinno sie pojawic. warunkiem chyba jest cieply silnik

u mnie to jest roznie, raz sie pojawia, raz nie

Dokładnie warunek to rozgrzany silnik:wink:

Opublikowano

U mnie FIS kolor, LapTimer uruchomiony, MMI mam ale ekran czerwony. Nie zauważyłem nigdy poziomu oleju, hmm ciekawe, też sprawdzę z tym otwieraniem maski.

Opublikowano

Co potrzeba zeby wrzucić kiere poliftową do b8?

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:49 ----------

Potrzebuje nr lewego (Patrz foto) mocowania słonecznika S-line :hi:

Opublikowano

Kiera tylko przekladasz, a poducha jest przepinana.

Warunek: kiera musi byc od a4 a5, ( multi od a6 i wyżej nie działa)

Poducha z zapinana na 2 druty/ skoble :)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Panowie, czy na pompie ABS/sterownik ESP w A4 B8 jest CP?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.