Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szuka ktoś wnętrza z A5? Boczki, fotele, kanapa. Kolor soul, stan jak fabryczny za grosze :wink:

8K0 to do B8 chyba też pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm a na jakiej podstawie AUDI weźmie dane z bazy ? :wink: ............. z numeru VIN ( z którego to wynika gdzie samochód został wyprodukowany , kiedy gdzie i z jakim wyposażeniem opuścił fabrykę )
arekp, po VINie wlasnie sprawdzi sie jakie masz (powinienes miec) wyposazenie auta.

Ja sprawdzilem swoje po VINie pos sprowadzeniu z DE i oprocz napraw serwisowych dostalem wykaz wyposazenia.

Panowie ... VIN to składowa z regionu świata, producenta, typ pojazdu, rocznik i numer seryjny auta. Nie ma tam ani grama wyposażenia. Żaden dekoder on-line nie powie Wam ile auto ma poduszek, jakie światła, etc.

To możecie dowiedzieć się tylko w ASO (ale nie rozkodowując VIN, tylko wykorzystując go do odszukania specyfikacji) lub z kodów wbitych w książkę serwisową.

Co więcej, jeśli konkretny importer/dealer doposaży auto we własnym zakresie (przy Mitsubishi spotkałem się z dokładaniem czujników parkowania), to nie macie szansy się tego doszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś wnętrza z A5? Boczki, fotele, kanapa. Kolor soul, stan jak fabryczny za grosze :wink:

8K0 to do B8 chyba też pasuje?

Sportback? Jak tak to prosze o szczegoly na pw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a na jakiej podstawie AUDI weźmie dane z bazy ? :wink: ............. z numeru VIN ( z którego to wynika gdzie samochód został wyprodukowany , kiedy gdzie i z jakim wyposażeniem opuścił fabrykę )
arekp, po VINie wlasnie sprawdzi sie jakie masz (powinienes miec) wyposazenie auta.

Ja sprawdzilem swoje po VINie pos sprowadzeniu z DE i oprocz napraw serwisowych dostalem wykaz wyposazenia.

Panowie ... VIN to składowa z regionu świata, producenta, typ pojazdu, rocznik i numer seryjny auta. Nie ma tam ani grama wyposażenia. Żaden dekoder on-line nie powie Wam ile auto ma poduszek, jakie światła, etc.

To możecie dowiedzieć się tylko w ASO (ale nie rozkodowując VIN, tylko wykorzystując go do odszukania specyfikacji) lub z kodów wbitych w książkę serwisową.

Co więcej, jeśli konkretny importer/dealer doposaży auto we własnym zakresie (przy Mitsubishi spotkałem się z dokładaniem czujników parkowania), to nie macie szansy się tego doszukać.

Panowie,

na stronie 147 tego właśnie wątku wrzuciłem link do strony, która odpłatnie (po kilka Euro) po podaniu nr VIN przesyłała pełną informację o wyposażeniu auta. Strona to http://vagauto.com/. Niestety jest już nieaktywna. Sam z niej korzystałem i chyba kilka osób obecnych na tym forum również.

Nie wiem na jakiej zasadzie ta strona działała, kto i jak się tym zajmował, ale po opłaceniu i podaniu VIN przesyłali link do raportu.

Jest to możliwe, ale jak już pisałem niestety strona ta jest już nieaktywna.

A tutaj, znalezione na forum golfa, link do raportu wygenerowanego z tej właśnie strony: vsszzz1mz5r067948

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś wnętrza z A5? Boczki, fotele, kanapa. Kolor soul, stan jak fabryczny za grosze :wink:

8K0 to do B8 chyba też pasuje?

Jesli podejdzie do B8 to rowniez poprosze o szczegoly na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. potrzebna pomoc. jaki jest numer silnika sterującego klapami kolektora do A5 2.0TDI? sprawdzi mi ktoś? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, we wtorek będzie miał parę kompletów MMI 3G niby High z B8 :decayed: Kusi mnie to :facepalm: Jak coś to będę dzwonił :naughty:

Czytniki musza byc z koncowką ....035 666 :wink: z koncowkami ...035 652 to jest wersja LOW bez twardego dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to czasem zespolone z kolektorem ?

mam nadzieję, że nie.. bo nie chcę wymieniać całego kolektora :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem numer 03L 129 086. jak będę dziś w ASO odebrać Q7 to muszę zapytać za ile i ewentualnie zamówić.. na allegro są 2 sztuki, za 199zł (podobno nowy) i za 250zł używka :shock3: na weekend zabieram auto od mechanika bo stęskniłem się za nim, a Focus to jednak nie to samo co A5 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szuka ktoś wnętrza z A5? Boczki, fotele, kanapa. Kolor soul, stan jak fabryczny za grosze :wink:

8K0 to do B8 chyba też pasuje?

Jak sportback to fotele pasują przednie tylko. Jak coupe to ma składane oparcia i tak słabo z tym do czterech furtek. Tylna kanapa nie ma wycięcia na trzeci pas a oparcie nie ma wcale tego pasa, nie ma też trzeciego zagłówka a te dwa które są to są bliżej środka niż w A4, boczki nie pasują żadne bo Sportback ma drzwi bez ramek, więc ... ogólnie słabo to pasuje do A4. Wiem bo sam mam założone z A5 ale ile było przy tym roboty to masakra, musi być po prostu cena mega żeby było warto :)

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Panowie potrzebna pomoc, rzęzi mi przy skrzyni jak wcisnę sprzęgło ( motor TDI ), myślałem że to dociskowe łożysko, dziś wymienili i d*pa, rzęzi dalej. Skrzynia raczej odpada bo to właśnie jak jest wysprzęglenie to zaczyna hałasować. Czyżby to dwumas padł ? Ale przy przebiegu 120 tys ... możliwe, nie za szybko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem numer 03L 129 086. jak będę dziś w ASO odebrać Q7 to muszę zapytać za ile i ewentualnie zamówić.. na allegro są 2 sztuki, za 199zł (podobno nowy) i za 250zł używka :shock3: na weekend zabieram auto od mechanika bo stęskniłem się za nim, a Focus to jednak nie to samo co A5 :grin:

no i niestety.. sterownik występuje razem z kolektorem.. bez sens totalny. po co piszą na nim numer skoro nie można go samego zamówić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, we wtorek będzie miał parę kompletów MMI 3G niby High z B8 :decayed: Kusi mnie to :facepalm: Jak coś to będę dzwonił :naughty:

Jak cos to tez daj znac na forum, moze ja sie w koncu skusze... sam nie wiem czy pakowac w auto czy je sprzedac i kupic cos nowszego :D

A ten zestawik to w ogole podejdzie do kazdej wersji B8 ? Nawet tych pierwszych i ubogich co nie mialy zadnej navi ani nawet kolorowego wyswietlacza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej modyfikacji trzeba wymienić wszystko oraz dodatkowo połozyć swiatłowody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak elektrycznie podłączyć pompkę spryskiwaczy xenon mam MCE z końcówką D i jak to zakodować by działało z manetki? lampy wymienił poprzedni właściciel nie montując sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję chłodnicy do klimatyzacji po rozwaleniu swojej przy wymianie czujnika:facepalm: jak by ktoś.. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...