Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jedruś spoko Cuber sam sobie obadał :)

Cuber był w Bydgoszczy? :decayed: naprawdę przepraszam, ale ciężki tydzień w pracy i w domu :kwasny:

coś około 150 zł bo jakos tyle płaciłem jak wymieniałem :)

ja też płaciłem jakoś 150 zł :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie byłem ale sie dogadałem z gosciami od Ciebie:)

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Panowie jakby się komuś rzuciły w oczy blendy BANG&OLUFSEN na przód drzwi te małe trójkąciki pod wysokotonowe głośniki to walcie drzwiami i oknami będę mega wdzięczny, bo na allegro straszna posucha zawsze tylko jedna strona a od strony pasażera brak...:wink:

Opublikowano

A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Opublikowano
A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Opublikowano
A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Możesz podrzucić jakieś foto jak to wyglada, w którym jest miejscu itp. Roleta w Avancie elektryczna ma jakies prowadnice w słupkach C, czy unosi się na własnym stelażu?

Opublikowano

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Opublikowano
A ja bym potrzebował włącznik rolety elektrycznej, oczywiście nasze B8 :) Również będę wdzięczny :).

Ja kupiłem a ASO, bo za cholerę nie mogłem znaleźć. Wersja na tunel.

Możesz podrzucić jakieś foto jak to wyglada, w którym jest miejscu itp. Roleta w Avancie elektryczna ma jakies prowadnice w słupkach C, czy unosi się na własnym stelażu?

Też mi się wydaje, że roleta elektryczna to tylko sedan. Ja potrzebowałem włącznik do czegoś innego, nie mam MMI, więc jest on zamontowany na tunelu środkowym.

Opublikowano
Jak skasować inspekcję olejową w A3 z 2010 roku?

Świeci się ciągle "service due" i klucz przy liczniku kilometrów i za każdym razem pika przy przekręcaniu na zapłon.

Próbowałem ręcznie tymi gałkami ale jakoś nie idzie, a vagiem nie wiem czy się podłączę :facepalm:

SRI Reset Procedure - Ross-Tech Wiki

Nie mogłem się podłączyć... No trudno.

Opublikowano
Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Opublikowano

Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

Opublikowano
Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

klapke mozesz delikatnie podpilowac od wewnatrz - jak otworzysz sprysk, to bedziesz widzial gdzie ociera

Opublikowano
Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Co potrzeba :naughty: zakładałem taką :whistling:

Jaki masz KOMFORT ?

Opublikowano
Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

klapke mozesz delikatnie podpilowac od wewnatrz - jak otworzysz sprysk, to bedziesz widzial gdzie ociera

to faktycznie da się zrobić -tylko zostaje problem wyciekania płynu przez otwory spryskiwacza nawet po całkowitym schowaniu dyszy:kwasny:

Opublikowano

Nie chce ktoś listew tylnych oddam za pifko :naughty:

9zc3.jpg

Opublikowano
Nie chce ktoś listew tylnych oddam za pifko :naughty:

http://img829.imageshack.us/img829/1849/9zc3.jpg

Skusiłbym się. Dużo tych listew?

Opublikowano

Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji :

AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć:wink:

Opublikowano
Nie chce ktoś listew tylnych oddam za pifko :naughty:

http://img829.imageshack.us/img829/1849/9zc3.jpg

Skusiłbym się. Dużo tych listew?

Acha zapomniałem napisać mam tylko dwie tylne...
Opublikowano
Miał ktoś problem z zacinającym się o klapkę i cieknącym spryskiwaczem lampy ?? -może jakieś gotowe rozwiązania:whistling:

Ja tam gdzieś kilkanaście stron wstecz wklejałem foty co i jak trzeba podpiłować w klapce, pomaga na pewno :)

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Panowie jak myślicie czy będzie łatwo znaleźć kupca na moje fotele ze środka podgrzewane i z ele. lędźwią w bdb stanie takie jak w tej aukcji :

AUDI A4 B8 SEDAN FOTELE KANAPY S-LINE 8K0 (3487984726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko, że z avanta dla zdecydowanego oddam za 1000zł pytam czy realne czy mogę zapomnieć:wink:

Ja takie same ogłaszałem, same fotele z kanapą i oparciem na tył, trochę wisiały na Allegro za 1000 potem za 900 aż wreszcie przyjechał klient i zabrał za 850, wiec cena wydaje się w miarę realna.

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

Roleta elektryczna to tylko w sedanie o ile się nie mylę.

PS mam na sprzedaż sufit s-line jakby ktoś był chętny

Ma ktos może coś takiego w sedanie ? Planuję to założyć u siebie, szukam info na ten temat.

Co potrzeba :naughty: zakładałem taką :whistling:

Jaki masz KOMFORT ?

Grzesiek jak zawsze w pogotowiu :thumbup1:.

Ja mam moduł 8K0 907 064 A, nie wiem co potrzebuję jeszcze bo mam kompletna półkę z roletą, dwie prowadnice. Na pewno włącznik, ale nie mogę go wyszukać w Etce, w Elsa nie ma też żadnych schematów w elektryce, albo nie potrafię szukać. Czy będzie też potrzeba wymiany osłony słupków C na inne, tak aby te listwy prowadzące zamontować.

Przy okazji czy mógł byś mi sprawdzić czy ten moduł obsłuży LED sedanowe ? Gdzies pytałem jakiś czas temu i ktoś mi napisał że tak, nawet już nie pamiętam ale nei chciał bym się zdziwić jak dojdzie do momentu kodowania że mam słaby moduł...

Dzięki z góry.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.