Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

oto fotki jak wyglądają u mnie zaslepki samoróbka przez znajomego przy lusterkach gdzie są głośniki z Banga

http://img543.imageshack.us/img543/8837/tu49.jpg

http://img571.imageshack.us/img571/497/jl5c.jpg

Hm, a co w nich jest takiego nadzwyczajnego? U mnie tak wyglądają oryginalne - a nie mam B&O.

Ciekawe :eusathink: ..................daj foto .

Moze ktos u ciebie juz to zrobił :wink: masz tam głosnik ? daj jej numer .

Wg ETKI ta zwykła zaslepka kosztuje 19,50 PLN (innej nie ma) a zas B&O 235 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe :eusathink: ..................daj foto .

Moze ktos u ciebie juz to zrobił :wink: masz tam głosnik ? daj jej numer .

Nie ma szans żeby ktoś robił, bo auto było autem firmowym. Nie miało kompletnie nic wprogramowane do komputera z 'fajerwerków' jakie są opisywane na forach.

Załączam zdjęcia zrobione komórką, mało dokładne bo jest ciemno i lepszych na teraz nie zrobię.

photo_1.jpg

photo_2.jpg

photo_3.jpg

Są dwa zdjęcia z prawych drzwi i jedno z lewych abyście mogli sobie ocenić jak to wygląda 'w oryginale'. Niestety bez latarki nie widze głośniczka, więc sprawdzę jutro i dam znać.

Nie udało mi się ściągnąc osłonki żeby Wam numer sprawdzić, a nie chcę na siłę ciągnąć.

ps. przepraszam że wyszły 'do góry nogami'. Nie wiem czemu, może telefon przyświrował z orientacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a co w nich jest takiego nadzwyczajnego? U mnie tak wyglądają oryginalne - a nie mam B&O.

to jest nazdwyczajnego ze jest tam prześwit bo seryjna kratka jest zaślepiona! a te moje zostały tak przerobione ze jest siatka a co za tym idzie słychac muzykę która się wydobywa w tym miejscu z głośnika czego u Ciebie nie ma!!!!!!

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Jak chcesz zobaczyć głośniczek skoro go tam nie ma ? :decayed: No chyba że ktoś to juz przerabiał wcześniej!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko poczekamy na lepsze fotki :wink:

Przykro mi, że dałem jakąś tam nadzieję :( Latarka rozświetliła problem. Nigdy nie przykładałem do tego elementu uwagi ... i błędnie założyłem, że to siatka, nawet podpytywałem już kolegi o jakieś 'gwizdki' ... no i se mogę pogwizdać, sam.

Po dobrym podświetleniu jest jak pisze Cuber, zaślepione :( Do tego nie siatka tylko plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, też myślałem że u mne jak są dziurki to są na wylot, ale nieeee. Ja do siebie już dorwałem maskownice Banga, tyle że lewa ma okienko na asystenta buuu.

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

A ma ktoś może dokładkę S-Line na czarno pomalowane ? Wiem że kiedyś był temat ale nie chce mi się przewalać stron w poszukiwaniu. Moja gangrena mam nadzieję w tym tygodniu do odbioru z lakierowania i dokładka zderzaka leci w czarny kolor ale czeka też już nowa srebrna satynowa. No i dylemat pewnie będzie którą założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory BYTE odpowiada za PDC :wink:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Podpowiedzi w MMI 3G :naughty:

http://www.stemei.de/media/pages/coding/audi_a4_8k/audi_a4_8k_stg5f_infotainment_byte06_menue_standl%C3%BCftung.PNG

Mam Concerta z PDC ale tylko tył więc nie wiem czy Ci pomogę. Poniżej masz screena:

http://s10.postimg.org/od7f27pj9/bez_tytu_u.jpg

A tu nasz ?

Parking Aid Settings active w Bajcie 9 i Bicie 1

Znaczy się, że coś Ci pomógł mój screen? :wink:

Zastanawia mnie coś, skoro mam pdc z tyłu i działa mi także wizualizacja na ekranie to czemu ta opcja jest odhaczona u mnie. Co by zmieniło w radiu, gdybym zaznaczył tę opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem w kolor nadwozia :wink:

Hmm, no to będę przymiarkował, tyle ze ja pomalowałem na czarno a nadwozie mam perła czarna, tak dla małego kontrastu. A nowy jak by nie poszło leży w kartonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może dokładkę S-Line na czarno pomalowane ? Wiem że kiedyś był temat ale nie chce mi się przewalać stron w poszukiwaniu. Moja gangrena mam nadzieję w tym tygodniu do odbioru z lakierowania i dokładka zderzaka leci w czarny kolor ale czeka też już nowa srebrna satynowa. No i dylemat pewnie będzie którą założyć.

Ja tez lakierowałem :) Jest o Niebo ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę malował ale w czarny mat mimo że mam perłę myślę że to lepiej się prezentuje niż tak pod sam kolor lakieru w perle. Ewentualnie plastidipem spróbuję :)

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Wie ktoś gdzie można dorwać jakieś fajne pokrowce na koła 19cali ? na allegro max 18cali znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lustra 10pin i jeśli 9pin jest niebieski a 10pin jest różowy to są to na 100% lustra składane elektrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to jak ładujemy foty to proszę, A4 made in czajna hahaha, jest moc

45ld.jpg

fk8k.jpg

n9ty.jpg

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Ciekawe jakie ma wnętrze, F16-Line :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...