Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki wielkie:notworthy:

Swoją drogą to za***iście, że chciałem koledze przysługę zrobić a teraz nie idzie do ładu dojść co i jak z tymi sprężynami:kwasny:

Opublikowano
Dzięki wielkie:notworthy:

Swoją drogą to za***iście, że chciałem koledze przysługę zrobić a teraz nie idzie do ładu dojść co i jak z tymi sprężynami:kwasny:

może też nie zauważył ze ma niżej auto :grin:

Opublikowano
Do MMI 2G jest zestaw naprawczy a 3G brak .

to lipa.. czyli trzeba szukać panelu :kwasny: Grzesiek, a panel MMI ma ochronę komponentu?

Nie ma ochrony :wink: Smiało sciagasz z tamtego pokretło i zapodajesz do siebie :decayed:

http://s19.postimg.org/vpx38hg6b/IMG_8207.jpg

http://s19.postimg.org/sx3vogftv/IMG_8208.jpg

Do MMI 2G jest zestaw naprawczy

A co jest w takim zestawie i ile kosztuje? U mnie na pokrętle w 2G w jednym miejscu jest zdarty lakier i strasznie mnie to drażni...

Zestaw kosztuje 26 PLN 8K0 998 068

Ja znalazłem, że pokrętło do MMI 2G to - 8T0 919 069. Też bym sobie wymienił, a jest jakaś szczególna procedura wymiany?

ale i cena wyższa ok 41 $.

Kupiłem 8K0 998 068A i to nie jest do MMI 2G (schodzi mi folia na pokrętle), tylko do 3G, wygląda jak joystick, są dwa matowy i połysk. Jak ktoś potrzebuje oddam za grosze ;)

Opublikowano

Odezwij sie do jedrexa , on mial problem z joystickem

Opublikowano

Damian wyslales mi na tego maila to o co Cię prosiłem bo to nie dla mnie było i chce zakończyć temat:wink:

A na PW mi się pucuj co to za stołki masz w alcantarze i czemu tak drogo i jaki stan i w ogóle:naughty:

Opublikowano
Damian wyslales mi na tego maila to o co Cię prosiłem bo to nie dla mnie było i chce zakończyć temat:wink:

A na PW mi się pucuj co to za stołki masz w alcantarze i czemu tak drogo i jaki stan i w ogóle:naughty:

I czemu w dupe nie grzeja...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Pany, orientujecie się jakie są koszta obszycia wew części foteli alcantarą? Tak jak jest w ori setupie

CIMG0593.jpg

Opublikowano
Damian wyslales mi na tego maila to o co Cię prosiłem bo to nie dla mnie było i chce zakończyć temat:wink:

A na PW mi się pucuj co to za stołki masz w alcantarze i czemu tak drogo i jaki stan i w ogóle:naughty:

Tak wysłałem. Przekaż Twojemu koledze żeby mi nie wysyłał smsów o tak wczesnej porze bo nie którzy śpią po nocce. Stołki są z mojego samochodu te na których siedziałeś na SCP. Mam do kupienia komplet z S4 tyko muszę podjechać je obejrzeć w jakim są stanie.

Opublikowano
Pany, orientujecie się jakie są koszta obszycia wew części foteli alcantarą? Tak jak jest w ori setupie

http://i24.photobucket.com/albums/c41/borg54/CIMG0593.jpg

Ja wiem ze ta firma takie rzeczy konkret robi :wink:

===> Kontakt - Carlex Design

Opublikowano

Panowie, ma ktoś możliwośc sprawdzenia historii Audi po VIN?

Opublikowano

Napisz do użytkownika stanley

Opublikowano

Zna kto nr ori spinek do drzwi ? Tych mocujących boczki (tapicerkę )?

Opublikowano
Zna kto nr ori spinek do drzwi ? Tych mocujących boczki (tapicerkę )?

Sa podane w watku - zrob to sam wrc - dodatkowe oswietlenie w lusterkach :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Zna kto nr ori spinek do drzwi ? Tych mocujących boczki (tapicerkę )?

Sa podane w watku - zrob to sam wrc - dodatkowe oswietlenie w lusterkach :)

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

thx

Opublikowano

ma ktos dojscia do czesci od angielskich wersji aut??

zakupilem listwe mmi z a5 ale jest na 7calowy wyswietlacz a u mnie 5" :facepalm:

Opublikowano

nie działa mi park assist. Włączam wsteczny słyszę że zapiszczy ale potem nic. Mogę wjechać w przeszkodę ale czujniki nie zapiszczą. Co może być przyczyną. Dodam że auto mam od kilku dni więc może powinienem coś jeszcze ustawić żeby to działało?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.