Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie nie chce ktos ori nowych felg 16 stalowek do audi ? Kolega ma na sprzedanie i jak ktos by byl zainteresowany to piszcie pw podam numer telefonu i sie dogadacie cena 350zl+ wysylka

A

Siema , jestem zaineresowAny. Daj namiar na kolege.

Wysłane z mojego GT-P5200 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja mam alu 17" na sprzedaż gdyby ktoś szukał

Opublikowano

Możecie polecić jakis dobry specyfik do czyszczenia kokpitu i innych plastików, coś co nie będzie zostawiało połysku a żeby wszystko było ładne czarne. Miałem ostatnio Meguiars Quik Interior Detailer, ale jakoś nie jestem specjalnie zadowolony. Może ktoś ma sprawdzony fajny środek ...

Opublikowano
ja mam alu 17" na sprzedaż gdyby ktoś szukał

A ja 16 alu ori:p

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie, kupiłem kierownice z airbagiem(zdjęcie ponizej), pytanie czy kostka żółta podejdzie p&p czy trzeba wymienić lub rezać? I jeszcze jedno czy np okablowanie ze starej kiery(4-ro ramiennej)mozna zamienić do nowej(3 ramiennej)?

image.jpg

Opublikowano

Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

Opublikowano

1000zł rezerwacja do wieczora (założyłbym u siebie, ale jest z Q:facepalm: ). Jest jeszcze rybia łuska, ale tylko 4szt - 2x przód drzwi i 2x tył drzwi.

Opublikowano
Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

samą regulację chrom lusterek z opcją składania można kupić??

Opublikowano

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja - jaka cena?

Masz jakies foto?

Opublikowano
1000zł rezerwacja do wieczora (założyłbym u siebie, ale jest z Q:facepalm: ). Jest jeszcze rybia łuska, ale tylko 4szt - 2x przód drzwi i 2x tył drzwi.

A czym się różni wersja Q od zwykłej ? Quatro czy to jakaś wersja wyposażenia ?

Opublikowano

mają na dekorze deski napis quattro

Opublikowano
Panowie, kupiłem kierownice z airbagiem(zdjęcie ponizej), pytanie czy kostka żółta podejdzie p&p czy trzeba wymienić lub rezać? I jeszcze jedno czy np okablowanie ze starej kiery(4-ro ramiennej)mozna zamienić do nowej(3 ramiennej)?

http://s21.postimg.org/w560d91pf/image.jpg

Odpisze ktoś ze specjalistów forumowych?:decayed:

Opublikowano

Kiera 4 czy 3 nie ma znaczenia. Boczne wypustki we wtyczce od poduchy trzeba przyciac . Ja dodatkowo u siebie przelozylem kable bo multi nie dzialalo. Poszukaj w dziale b6/b7 watku ze zmiana kiery na tt/rs tam bedzie wszystko opisane

Opublikowano
Byłby ktoś zainteresowany przyciskami chrom ? przycisk otwierania szyb od kierowcy + 3szt do każdych drzwi przycisk otwierania klapy automatycznej i lusterka z opcją składania. Czyli full pakiet w chromie ktoś by był zainteresowany ?

Blendy Bang&Olufsen ? 2szt przód 2sztył + 2szt tył (te małe)

Pakiet oświetlenie drzwi lampki klamki + instalacja

Dekory Carbon pod Q

4Boczki drzwiowe alcantara lub s-line

samą regulację chrom lusterek z opcją składania można kupić??

Tylko komplet w dobrej cenie sprzedam :)

Co do pakietu oświetlenie hmm nie mam pojęcia jaka cena będzie ok :eusathink:po ile to w ogóle chodzi ?

Ktoś tutaj szukał blend do B&O orientuje się po ile taki komplecik można sprzedać ?

Opublikowano
Ja biore te karbony, czekam na info :wink:

Spoko Grześ jak tylko gość mi dzisiaj nie potwierdzi są Twoje.:wink: Wysyłkę zrobimy gratis

Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł

Komplet przycisków chrom wszystkie szyby + bagażnik + lusterka składane 350zł

Komplet blend B&O myślę że 200zł za 6szt przód 2 i tył 4

Na razie jest zarezerwowane, ale jak też nie potwierdzi to przycisk do pamięci foteli z obudową i instalacją 150zł

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Mam też boczki w alcantarze jakby ktoś chciał 200zł z wysyłką są również s-line boczki też 200zł

Opublikowano
Pakiet oświetlenia kompletny klamki instalacja lampki myślę że 400zł

Ja kupowałem całe boczki drzwi, z oświetleniem, instalacją, klamką, pokrętłem składanych lusterek i wszystkimi przyciskami za 120 zł na Allegro :decayed:

Opublikowano

120zł za komplet ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.