Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No co ? :decayed:

Politową a to ile ładunkowa uzależnia to jakie masz wtyczki w aucie. ...kiera pasuje pod obydwie

Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ?

cos tu ostatnio sporo pytań na ten temat , ale odpowiedzi brak :kwasny:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w B8 są zawsze 2 ładunkowe kiery - VCDS w blokach pomiarowych pokazuje dwie impedancje kiery.

w poliftach rozwiązali poduchę jednym zapalnikiem a drugi to jakiś opornik symulujący 2 ładunek podłożony jest na płask nie wchodząc wcale wewnątrz jaśka. Do niego jest doczepiony jakiś sznurek (może ląd :grin: ), który tylko projektant z Audi i WRC wie do czego służy :naughty:

Opublikowano
... który tylko projektant z Audi i WRC wie do czego służy :naughty:

Chyba w odwrotnej kolejności... :grin:

Opublikowano

Panowie,

W jaki sposob(bez kabla) zdiagnozowac nr GATEWAY? Chodzi mi o to, czy obsluzy High Beam Assist

Nie mam u siebie ACC(mam zwykly Cruise Control), brak tez LANE ASSIST i SIDE ASSIST

Czy jeszcze jakas obecnosc systemu poswiadczy, ze GATEWAY da rade z HBA?

dzieki

Opublikowano

bez kabla - odkręcasz półkę pasażera i sprawdzasz nr :decayed:

ale jak nie masz tych systemów to na 99% nie będziesz miał wyższego modelu :kwasny:

Opublikowano
bez kabla - odkręcasz półkę pasażera i sprawdzasz nr :decayed:

ale jak nie masz tych systemów to na 99% nie będziesz miał wyższego modelu :kwasny:

dzieki Jarek

na to sie szykuje.

kurka zawsze cos, powiem Wam, ze z mechanicznymi rzeczami mi idzie znacznie lepiej :P

Opublikowano

Panowie, pozwolę sobie jeszcze tutaj napisać bo to miejsce na luźniejsze dyskusje.

1.Czy jest opcja żeby po zamknięciu samochodu, szyby domykały się bez przytrzymania przycisku?

2. I to chyba pytanie bezpośrednio do Grzegorza, dotyczące TPMS a dokładniej sterownika: 8K0 907 379 AA, odpisałeś Alvaro, że to 1AT, ja mam ten sam a na wlepce 1AS, możliwe, że ktoś go wymieniał czy gdzieś wkradł się błąd? Nie mam możliwości sprawdzić czy przyjmie kodowanie, dlatego pytam teoretycznie, żeby móc się bawić jak wrócę.

Z góry dzięki.

Opublikowano
1.Czy jest opcja żeby po zamknięciu samochodu, szyby domykały się bez przytrzymania przycisku?

Pytałem o to kilka dni temu i dostałem wyczerpującą odpowiedź. Zerknij pod linka: http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/index298.html#post3921998

Opublikowano

a ja jeszcze dopytam,

czy przy zmianie bixa na skretnego bixa trzeba zmieniac sterownik 55 xenon i czy ten sterownik ma CP?

jak jest z instalacja pod skretne? czyms sie rozni?

Opublikowano

Może to ktoś skomentować?

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Autobahnlicht - VCDS Codierungen, Webdesign

Da się takie coś u nas w B8 odpalić? Jak rozumiem jest to sterowanie wiązką światła w zależności od drogi po której się jedzie. Ale tu chyba musi być czujnik pod HBA? Dobrze kombinuje?

Dobra, widzę. Żadne czujniki. Zależy od prędkości.

Opublikowano

Zakodowane masz to u siebie? Widać różnice?

Opublikowano

ale ustawia się w 4E0910557 czyli czujnik światła i deszczu :eusathink:

Opublikowano

Jak całkowicie wyłączyć światła przy załączonej stacyjce w A4/B8?

Testowałem wyłącznie Comming/Leaving Home i przełącznik świateł na różne pozycje OFF/AUTO/ON. Światła tył, przód zawsze świecą po załączeniu stacyjki :-(

Opublikowano

wylacz swiatla do jazdy dziennej

Opublikowano

Panowie,

Mam w Audi zwykly system audio bez subwoofera. Czy mozna bez problemu podlaczyc subwoofer? W bagazniku nie widzialem żadnej wiązki do podłączenia. Jak to w takim razie zrobic? Skad trzeba pociagnac wiazke?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie,

Mam w Audi zwykly system audio bez subwoofera. Czy mozna bez problemu podlaczyc subwoofer? W bagazniku nie widzialem żadnej wiązki do podłączenia. Jak to w takim razie zrobic? Skad trzeba pociagnac wiazke?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

z modułu radia - w lewym tylnym kole masz (unit 56)

tylko jak masz zwykłe nagłośnienie czyli basic to chyba Ci nie pójdzie (puste piny) :kwasny:

ASS - fajnie po "gangielsuku" brzmi ma dodatkowe 2 głośniki jeden centralny w deskę, drugi subwoofer...

Opublikowano

Jak nie masz suba to nie masz za pewne końcówki mocy na ten głośnik, więc samego nie podłączysz. Trzeba by wzmaka dołożyć .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.