Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czujnik masz z lewej strony od nawiewu , musisz sciagnac oslone pod kierownica.

Dioda ci miga ? czy normalnie swieci ? z tylu we wnece po prawej stronie masz przekaznik od grzania tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Podrzuci ktoś nr chromowanej końcówki wydechu do sedana CAGA, coś nie mogę namierzyć na allegro, średnica rury jest ponad 70mm :wink:

Oracz lecisz z tym tematem i znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/showthread.php?t=183368...proszę bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym różni się zamek 8k0 839 015 od 8k0 839 015 C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamontowalem elektryczne fotele, zasilanie podlaczylem, ale dziala tylko oparcie i ledzwie a regulacja przod tyl i gora dol nie dziala, o co chodzi? Fotele fabrycznie byly z pamiecia jakby to mialo znaczenie, narazie zamontowalem fotel pasazera, kierowcy jutro sprawdze na krotko...

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś nr chromowanej końcówki wydechu do sedana CAGA, coś nie mogę namierzyć na allegro, średnica rury jest ponad 70mm :wink:

Oracz lecisz z tym tematem i znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/showthread.php?t=183368...proszę bardzo :P

8K0 071 762 chrom lewa/prawa 80mm - cena prawie 400PLN :shock3: a są 2 szt - odpuszczam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś nr chromowanej końcówki wydechu do sedana CAGA, coś nie mogę namierzyć na allegro, średnica rury jest ponad 70mm :wink:

Oracz lecisz z tym tematem i znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/showthread.php?t=183368...proszę bardzo :P

8K0 071 762 chrom lewa/prawa 80mm - cena prawie 400PLN :shock3: a są 2 szt - odpuszczam...

To chyba cena za 2. W pudełku są 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można kupić same ringi do kratki w zderzak s-line ? te chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx pewnie będzie wiedział:grin::doh:

:polew: Tego mu jeszcze chyba nie ukradli

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Mam jeszcze pytanko która poducha podejdzie mi do przed lifta ? oczywiście pod kiere po lifcie.

PODUSZKA AIR BAG 8K0880201AE AUDI A4 B8 LIFT Q5 A5 (4211937032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 A5 Q5 LIFT 8K0 PODUSZKA AIRBAG 8K0880201AD (4190967936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

a może taka musi byc ?

Audi A4,A5,A6,Q7 poduszka w kierownice (4209866882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza poducha przypasuje, niestety najdroższa. Ja za swoją z wiązką zapłaciłem 1050 a szukałem dość długo.

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Tu masz w dobrej cenie AIRBAG AIR BAG PODUSZKA KIEROWCY AUDI A4 A5 Q5 Q7 (4218920826) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx pewnie będzie wiedział:grin::doh:

:polew: Tego mu jeszcze chyba nie ukradli

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Mam jeszcze pytanko która poducha podejdzie mi do przed lifta ? oczywiście pod kiere po lifcie.

PODUSZKA AIR BAG 8K0880201AE AUDI A4 B8 LIFT Q5 A5 (4211937032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 A5 Q5 LIFT 8K0 PODUSZKA AIRBAG 8K0880201AD (4190967936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

a może taka musi byc ?

Audi A4,A5,A6,Q7 poduszka w kierownice (4209866882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

na 1000% te dwie pierwsze są ok:wink: ja bym brał tą co Janusz Ci wskazał, cena dobra i z instalacją, taniej pewnie nie znajdziesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) Ta co wskazał Janusz jest szara ja potrzebuję czarnej (soul) co do cen będę miał taniej. Znajomy ma trochę poduszek więc puści mi to w dobrej cenie tylko nie wiedziałem jakiej szukać. Chciałem brać za 8stów od R8, ale nie miałem pewności czy podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx pewnie będzie wiedział:grin::doh:

dowcipniś kur*wa mać..

można kupić same ringi z A5, m.in. Andrzej (srb38vx) kupował do siebie. po numerki zapraszam do niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaka jest różnica w silniku 2.0 tfsi 180konnym a 211? Jest tylko inny program czy osprzęt też się czymś różni? Chodzi o A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest bodajże tylko w programie i nie wiem czy dobrze mówię, ale wersje 180PS nie mają Q chyba ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica też będzie w rocznikach (kodach silników) bo np. niektóre mają Audi vavlelift, a niektóre nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrekx pewnie będzie wiedział:grin::doh:

dowcipniś kur*wa mać..

można kupić same ringi z A5, m.in. Andrzej (srb38vx) kupował do siebie. po numerki zapraszam do niego :wink:

Byś się wyrażał:whistling: Zajumali ci kółka, wiec pewnie orientowałeś się jak, co i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już się zorientował ile kosztuje cały pas przedni w częściach tak na wszelki wypadek :polew:

Jak coś to mam cały pas przedni z polifta :P albo Q5 sobie włożysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie z 180KM hamulce tez są inne. Można na E10 jeździć. Kod silnika i ETKA powie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...