Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

To co ciężkie zostaje, dobrze Gibbons prawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Też uważam ze te wysysacze to kicha, nie wiem jak w nowych autach ale starsze miały jeszcze na śrubie maagnes który zbierał wszystkie opiłki tak ze przy wykręcaniu dodatkowo można było zebrać te opiłki.

A tak przy okazji, wie ktoś jak zdiagnozować pompę oleju w naszych dieslach, czy nie jest na wykończeniu ?? Czy moze profilaktycznie lepiej zregenerować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie lepiej wydać parę złotych niż parę tysięcy później :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie lepiej wydać parę złotych niż parę tysięcy później :whistling:

Co rozumiesz przez "parę złotych"? O jakiej kwocie mówimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja pompy oleju w naszych traktorkach TO KWOTA RZĘDU 2000 PLN, tak przynajmniej mi się obiło o ucho, ale mogę się mylić. Pytanie czy warsztat montujący "ulepszenie" pompy jest w stanie udzielić jakiejkolwiek gwarancji jak długo to podziała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, 2 koła to kosztuje wymiana na pompę z 1.9, podobno do końca żywota silnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to miałem na myśli, a jest jakaś inna alternatywa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakimi najmniejszymi dystansami sie spotkaliście do B8

bo chyb nie ma 10mm co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, właśnie zmieniłem koła z 16 na 19 i mam taki problem, że ściąga mnie teraz na prawą stronę:kwasny: podjechłem na stacje diagnostyczną i stwierdzono, że zbieżność mam idealną ciśnienie w oponach też, macie jakieś sugestie czym to spowodowane? Dodam że na 16 miałem 225/55 szerokość a na 19 235/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek ja po wymianie z 18 na 20 też mam taki objaw, delikatnie ucieka w prawo. Mam umówione ustawianie zbieżności i katów ale dopiero na środę więc sam jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek ja po wymianie z 18 na 20 też mam taki objaw, delikatnie ucieka w prawo. Mam umówione ustawianie zbieżności i katów ale dopiero na środę więc sam jestem ciekawy.

to daj znać co i jak już będziesz po sprawdzeniu, chociaż tak jak pisałem ja byłem na stacji i powiedzieli , że wsio ok ale czy to możliwe żeby kąty się zmieniły po zmianie kół:eusathink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być wpływ asymetrycznego bieżnika opony. Co za kapcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy masz na pewno wszystkie opony prawidłowo założone, miałem tak kiedyś jak gumolep założył odwrotnie oponę asymetryczną :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldek ja po wymianie z 18 na 20 też mam taki objaw, delikatnie ucieka w prawo. Mam umówione ustawianie zbieżności i katów ale dopiero na środę więc sam jestem ciekawy.

Napisz ile sobie życza za zbiezność. Też bym musial zrobic bo mi na 17tkach też na prawo ciągnie.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli mi że zbieżność 90 PLN a jesli będzie trzeba katy to max 150 PLN. Dodam że to nowy sprzęt u nas w mieście tak wypasiony ma tylko jeden chłop, mam nadzieję ze poza tym ze jest przemegadobry to jeszcze się ktos na tym zna hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy masz na pewno wszystkie opony prawidłowo założone, miałem tak kiedyś jak gumolep założył odwrotnie oponę asymetryczną :facepalm:

opony symetryczne i założone prawidłowo kierunekim toczenia

Powiedzieli mi że zbieżność 90 PLN a jesli będzie trzeba katy to max 150 PLN. Dodam że to nowy sprzęt u nas w mieście tak wypasiony ma tylko jeden chłop, mam nadzieję ze poza tym ze jest przemegadobry to jeszcze się ktos na tym zna hehe

zobaczymy Janusz czy coś poprawi ta wizyta jak tak to umówię się też u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpina sie u was dywanik kierowcy? Zaraz mnie #*)%&€ strzeli. Co wsiadam to wjeżdża pod pedały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpina sie u was dywanik kierowcy? Zaraz mnie #*)%&€ strzeli. Co wsiadam to wjeżdża pod pedały...

Nie. Jeszcze mu się nie zdażyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...