Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem ze aktualizacja softu sterownika PDC tylko ASO? Ktos cos aktualizowal juz? Jaka cyfra?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skontaktuj się z Bartkiem z Koszalina, wyslesz mu sterownik, wgra Ci nowy soft i załatwione. Oczywiście o ile będzie miał nowy soft bo to postawa.

Opublikowano

Pytanko mam dotyczace siatek do bagażnika avanta w B8....
Zakupilem siatke o numerze 8E5861869

enr7vu4c.jpg

i mam dziwne wrażenie ze to jakos siateczka nie do tego samochodu :/
Chciałem zeby rozpiac ja na podlodze bagażnika a tu mi ledwo przestrzen miedzy roleta a podloga zajmuje :/

Dziwne ze o tym samym numerze sa tez inne siatki:

74yem8q4.jpg

Pytanie bo jakos nie moge sobie znalezc odpowiedzi : gdzie mocuje sie te kółka na środku siatki ????

Opublikowano

moim zdaniem to siatka od b7, i to jest odpowiedz na wszystkie pytania. moze jest jakas litera jeszcze przy numerze? Siatka nie powiina miec numeru zaczynajacego sie od 8k0xxxxx?

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Zaraz wyjdzie ze nie ma siatek do avanta b8 :)

Opublikowano

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

Opublikowano

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

a to jakis lepszy kompresor?

Opublikowano

Pytanie bo jakos nie moge sobie znalezc odpowiedzi : gdzie mocuje sie te kółka na środku siatki ????

Też się właśnie zastanawiałem gdzie ja mam te kółka zaczepić :wink:

Opublikowano

Teraz to ta siatka wyglada tak ze "chroni" mi zakupy przed wysypaniem sie na ulice :)
A kółka od siatki....nie wiem po co sa :)

Opublikowano

A kółka od siatki....nie wiem po co sa :)

No to wiemy mniej więcej tyle samo :grin:

Opublikowano

Pany potrzebuje dilera części :) Szukam kompresora z 3.0TFSI z końcówką AN. Pochodzącego od polifta S4/S5 2014.

a to jakis lepszy kompresor?

Było bardzo dużo wersji tych kompresorów w 3.0. Podobno ten AN jest najbardziej poprawiony i najbardziej ochoczo dmucha ;)

Opublikowano

Zaraz wyjdzie ze nie ma siatek do avanta b8 :)

Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem :) Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą.

Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce.

Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Zaraz wyjdzie ze nie ma siatek do avanta b8 :)

Kolego, są siatki do Avanta, bo sam kupiłem :) Co prawda długo się naszukałem, ale znalazłem w końcu. Za pierwszym razem też zakupiłem za małą.

Problem jest taki, że sprzedający najczęściej podają numery wybite na plastikowych zaczepach, a nie na metce siatki. Wszystkie siatki mają takie same zaczepy, więc numer będzie taki sam w wielu modelach. Ale liczy się ten drugi, nadrukowany na wspomnianej metce.

Jeśli chcesz numer to daj znać. Podskoczę do garażu i Ci spiszę.

Jesli nie bedzie to problemem to bede wdzieczny.

Moglbys zrobic jakas fotke jak ta siatka wyglada w bagazniku ?

Opublikowano

Jesli nie bedzie to problemem to bede wdzieczny.
Moglbys zrobic jakas fotke jak ta siatka wyglada w bagazniku ?

Przechwaliłem się, bo u mnie akurat metka jest urwana :) Pamiętam, że ze sprzedawcą z Allegro ustalałem po prostu jej wymiary.

ETKA powiada że:

siatka do Avanta: 8E5 861 869 A

haczyki: 8E0 861 849

Więc teoretycznie Twoja powinna być OK. U mnie co prawda jest trochę napięta, ale za to cały środek jest mocno rozciągliwy. Bez problemu zmieści się tam kilku dużych toreb z zakupami czy dwie spore walizki.

Dzisiaj nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale mogę podesłać jutro wieczorem, jeśli chcesz.

Opublikowano

Za godzine moze 2 wrzuce jak to u mnie wyglada. Nie mam mozliwosci zaczepienia jej na podlodze bagaznika bo jest poprostu za mala.

Jak mozesz podrzucic fotki lub wymiary to OK.

Opublikowano

wg. mojej ETKI siatka o numerze 8E5 861 869 A jest do sedana kody PR o tym mówia K8B .

..........ale po naciagnieciu pasuja jako tako :)

Opublikowano

Tak to u mnie wyglada :/

eeizegz2.jpg

kmswu3o4.jpg

I pasuje tylko tak:

siiav4fz.jpg

Opublikowano

Ja mam zamontowaną siatkę z B6 i pasuje idealnie na dolnych zaczepach nieważne jak ją obrócę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.