Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba dobry pomysł na zwykłe lampy tylne bez LED, wczoraj w prawej klapowej mi padła dioda, teraz to już czwarta uszkodzona lampa odkąd mam LED a to chyba coś około roku.Slaby plan z tym LED w Audi, a może mam jakies złe kodowania i upala zbyt dużym prądem ...

Chyba coś wykombinuję żeby można było tył demontować i w razie potrzeby wymiana LED bo to staje się uciążliwe i kosztowne, każda następna używana, zazwyczaj zniszczona i trzeba cudować polerować to i tak około 400 zł, ręce opadają :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jak się zdejmuje tę zaślepkę by się dostać do żarówek? Bo z tym wysuwaniem też chyba nie do końca to jest tak:)

O4WJqEF.jpg

Opublikowano

Dzieki sowiq, nie wpadlem na to by sprawdzic w ksiazce...:)

Opublikowano

No chyba dobry pomysł na zwykłe lampy tylne bez LED, wczoraj w prawej klapowej mi padła dioda, teraz to już czwarta uszkodzona lampa odkąd mam LED a to chyba coś około roku.Slaby plan z tym LED w Audi, a może mam jakies złe kodowania i upala zbyt dużym prądem ...

Chyba coś wykombinuję żeby można było tył demontować i w razie potrzeby wymiana LED bo to staje się uciążliwe i kosztowne, każda następna używana, zazwyczaj zniszczona i trzeba cudować polerować to i tak około 400 zł, ręce opadają :facepalm:

LEDY w klapach ( sedan) pala sie nagminnie :kwasny: nie dość , ze brak używek to ceny są syte

Opublikowano

No chyba dobry pomysł na zwykłe lampy tylne bez LED, wczoraj w prawej klapowej mi padła dioda, teraz to już czwarta uszkodzona lampa odkąd mam LED a to chyba coś około roku.Slaby plan z tym LED w Audi, a może mam jakies złe kodowania i upala zbyt dużym prądem ...

Chyba coś wykombinuję żeby można było tył demontować i w razie potrzeby wymiana LED bo to staje się uciążliwe i kosztowne, każda następna używana, zazwyczaj zniszczona i trzeba cudować polerować to i tak około 400 zł, ręce opadają :facepalm:

LEDY w klapach ( sedan) pala sie nagminnie :kwasny: nie dość , ze brak używek to ceny są syte

W Holandii była zbiorowa powrotka 94-F6 modyfikacja uszczelnień lamp w sedanie (konkretnie w klapie)

Mówiąc krótko wymieniali uszczelki w lampach bo nabierały wilgoci i co się z tym wiąże padały diody.

uszczelnienie-1.jpg

uszczelnienie-2.jpg

uszczelnienie-3.jpg

uszczelnienie-4.jpg

uszczelnienie-5.jpg

uszczelnienie-6.jpg

Opublikowano

Czy na hamulce 345 wejdzie dojazdowka? Nie chce mi się przymierzać.

Opublikowano

Pewnie wejdzie S4 tez musi miec dojazdowke :P

Opublikowano

Pewnie wejdzie S4 tez musi miec dojazdowke :P

Nie koniecznie. Może mieć tylko zestaw naprawczy:o
Opublikowano

Myślę że w S4 też jest możliwość wybrania dojazdówki tak jak i w zwykłym b8. Poza tym zawsze możesz przekrećić tylne koło na przód a dojazdówkę dać na tył :)

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Zawsze rozwiązanie znajdziesz. A szukałem pretekstu żeby suba wsadzić...

Opublikowano

Ja mam u siebie dojazdówkę 19cali :) więc powinna wleźć na s4

Opublikowano

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

Wrócę do tematu dekielków :wink:

Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19 :)

a orientujesz sie czy 4B0 601 170 (bez A) tez podeja do rotorow 19?

Opublikowano

Zawsze rozwiązanie znajdziesz. A szukałem pretekstu żeby suba wsadzić...

Ja mam suba i zapasówkę mam też zestaw naprawczy hehe ;) i nawet jest jeszcze miejsce na gaśnice :)

Opublikowano

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

Wrócę do tematu dekielków :wink:

Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19 :)

a orientujesz sie czy 4B0 601 170 (bez A) tez podeja do rotorow 19?

Kolego dekielki bez literki A prawdopodobnie nie podejdą, te są bez chromowanego brzegu i są troszkę mniejsze, mam je na swoich 18 cali felgach

20140405-171836.jpg

Nie wiem czy dobrze będzie widać

Masz linek do aukcji z tym dekielkiem http://www.ebay.de/itm/Nabendeckel-Alufelgen-Audi-A4-A6-Abdeckung-mittig-Zierdeckel-60mm-4B0601170-/181454208548?pt=Auto_Radkappen&hash=item2a3f837e24

Edytowane przez andynl

Opublikowano

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

Wrócę do tematu dekielków :wink:

Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19 :)

a orientujesz sie czy 4B0 601 170 (bez A) tez podeja do rotorow 19?

Kolego dekielki bez literki A prawdopodobnie nie podejdą, te są bez chromowanego brzegu i są troszkę mniejsze, mam je na swoich 18 cali felgach

20140405-171836.jpg

Nie wiem czy dobrze będzie widać

Masz linek do aukcji z tym dekielkiem http://www.ebay.de/itm/Nabendeckel-Alufelgen-Audi-A4-A6-Abdeckung-mittig-Zierdeckel-60mm-4B0601170-/181454208548?pt=Auto_Radkappen&hash=item2a3f837e24

jasne. dzieki

Opublikowano

Panowie pytanie dnia :)

Czy przy wymianie hebli na S4 (zaciski tarcze) trzeba też wymieniać osłony tarcz hamulcowych (tych blach) głównie chodzi mi o przód.

Przepyrałem ETKĘ i z tego co znalazłem to to że i A4 i S4 mają te same osłony, prawda to czy ja źle patrzę??

Opublikowano

Nie trzeba wymieniac

Opublikowano

Znaczy się że dobrze zobaczyłem :)

Dzięki

Opublikowano

Nie trzeba wymieniac

Mniej zakupów na wiosne ;)

Opublikowano

Albo prezent na święta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.