Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, nie chce się ktoś zamienić boczkami (z doplatą :)) tylnej kanapy z air bag. Wymieniłem swój komplet siedzeń już dawno (speed na alcantare perforowaną i miałem bez air bag...jako, że nie chce mi się już modzić i podłączać poduch bo się na tym nie znam oraz dokladac do fury bo zbieram na nową :) to sprzedam, a raczej zamienię. Siedzenie mam z 2012 roku więc poliftowe raczej. Chyba, że nie ma z tym filozofii większej jeżeli chodzi o podłączenie...

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

według etki to nr 8T0 601 170 A

Wrócę do tematu dekielków :wink:

Jakby kogoś to interesowało to dekielki 4B0 601 170 A i 8T0 601 170A poza numerami niczym się nie różnią i pasują do Rotorów 19 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka żarówka jest włożona do światła cofania? Jak się zdejmuje te zaślepki w klapie by dostać się do żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to jest to W6W W16W. Cholernie ciężka do kupienia na stacjach benzynowych, sklepach motoryzacyjnych czy marketach. Najeździłem się swego czasu w poszukiwaniu takiej do światła stopu i w końcu zamówiłem na Allegro...

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta klapka to jest na zatrzaski czy jak sie ja sciaga by sie dostac do zarowek? Probowalem to wyciagnac ale balem sie ze cos pourywam

znalazłem w necie coś takiego:

Audi A4 B8

  • Światła pozycyjne przód: LED
  • Światła pozycyjne tył: P21/5W
  • Świtała krótkie: H7 lub ksenon D3S
  • Światła drogowe: H7
  • Kierunkowskazy przednie: PY21W
  • Kierunkowskazy tylne: LED
  • Kierunkowskazy boczne: LED
  • Światła cofania: W16W
  • Światła stopu: P21W
  • Światła przeciwmgielne przednie: H11
  • Światła przeciwmgielne tylne: P21W
  • Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: C5W
Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie się je wysuwa do środka.

W sensie kierunku wysuwania.

a nie na zewnątrz? (klapy oczywiście)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze w takim razie u mnie jutro czy mozna to wysunac. a moze ktos potwierdzic te rozpiske to wrzuce jako oddzielny temat dla potomnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei znalazłem że zarówno stopy jak i cofania są W16W. Tak przynajmniej wynika z całkiem fajnej apki OSRAM Vehicle light :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście racja. Walnąłem się i zgubiłem "1". Żarówka to oczywiście W16W, ale tak czy siak trudną ją gdziekolwiek kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymienialem u siebie w sedanie wszystkie zarowki w tylnych lampach (nie mam ledow). Swiatlo cofania W16W u siebie w fr dostalem w norauto, na polce z innymi zarowkami bylo ich pelno, wiec mysle ze w pl tez mozna dostac a jak nie to w aso beda mieli bezapelacyjnie na stanie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się spytać jaki olej polecacie teraz jest zalany castrolem 5w 30 long laif Czy zostać przy tym castrolu czy coś innego Chciałem przejść na olej co 15tys bo około tyle robię w rok

Czy jes ktos z forum zaufany co sprzedaje oleje filtry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba dobry pomysł na zwykłe lampy tylne bez LED, wczoraj w prawej klapowej mi padła dioda, teraz to już czwarta uszkodzona lampa odkąd mam LED a to chyba coś około roku.Slaby plan z tym LED w Audi, a może mam jakies złe kodowania i upala zbyt dużym prądem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle do sedana robi super Hella i do d*py a do avanta made in Poland i nic sie nie pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymienialem u siebie w sedanie wszystkie zarowki w tylnych lampach (nie mam ledow). Swiatlo cofania W16W u siebie w fr dostalem w norauto, na polce z innymi zarowkami bylo ich pelno, wiec mysle ze w pl tez mozna dostac a jak nie to w aso beda mieli bezapelacyjnie na stanie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

To jak się zdejmuje tę zaślepkę by się dostać do żarówek? Bo z tym wysuwaniem też chyba nie do końca to jest tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...