Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co może być przyczyną, że nie chce zakręcić rozrusznik, czasami jest tak (szczególnie gdy ciepły silnik) naciskam kluczyk, próbuje obrócić i nie może, sytuacja powtarza się ze trzy razy po każdym wciśnięciu kluczyka, po następny wciśnięciu startuje bez problemu. Podobno wtryski leją (taką informację uzyskałem od mechanika) wymieniłem na używki (niby po 30 tyś) i sytuacja dalej się powtarza. Błędów brak :kwasny:

Edytowane przez proximpuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć co i jak trzeba zakodować aby była regulacja subwooferea tak jak na ostatnim zdjęciu z aukcji http://ol-kar.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-navi-led-oryginal-s-line-C34919189.html? Dodam iż posiadam MMI 3G High z bang&olufsen a regulacji suba nie mam :kwasny: .

Podaj nr sterownika oraz kodowanie z 47 : Ja znam takie

0203010302

0203010102

0203010301

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć co i jak trzeba zakodować aby była regulacja subwooferea tak jak na ostatnim zdjęciu z aukcji http://ol-kar.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-navi-led-oryginal-s-line-C34919189.html? Dodam iż posiadam MMI 3G High z bang&olufsen a regulacji suba nie mam :kwasny: .

Podaj nr sterownika oraz kodowanie z 47 : Ja znam takie

0203010302

0203010102

0203010301

Do 18 jestem w pracy jak tylko wróce to sprawdze i dam znać :wink: , puki co dzięki Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, ale wygląda jak by się coś wieszało, może to nie koniecznie usterka elektryczna, tyllko coś z mechaniką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa. Kilka dni auto stało na działce w górach na pochyłości maską w dół. Wczoraj wsiadam do auta odpalam,patrze ponad pół baku, a powinna być 1/4. Mysle sobie odwiesi się, ale po przejechaniu ok 100km nic się nie zmieniło, co więcej jak gasze auto wskazówka stoi w połowie skali, jak odpalam rusza się gwałtownie ze 3mm w góre, po czym wraca na połowe. FiS pokazuje prawidłowe wartości. Miał ktoś takie jaja??

Edytowane przez grom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie odpowiedzieć co i jak trzeba zakodować aby była regulacja subwooferea tak jak na ostatnim zdjęciu z aukcji http://ol-kar.otomoto.pl/audi-a4-2-0tdi-navi-led-oryginal-s-line-C34919189.html? Dodam iż posiadam MMI 3G High z bang&olufsen a regulacji suba nie mam :kwasny: .

Podaj nr sterownika oraz kodowanie z 47 : Ja znam takie

0203010302

0203010102

0203010301

nr ECU 8T0 035 223AN a kodowanie to 0000 a próbując zakodować to co podałeś to się nie da bynajmniej VAG CAN PRO nie przyjmuje kodowania. Da się coś z tym zrobić Grzesiu czy dać sobie z tym spokój? Jakieś znaczące różnice są jak jest regulacja subem? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienić tylne pióro wycieraczki? szarpnąć mocno? Wymienia się samo pióro czy z tym plastikowym uchwytem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozrosznik zakręci i się wyłączy o to chodzi, a nie że kręci i kręci.

To coś nie tak, podłacz VAG i sprawdź jakie błędy

Błędy sprawdzone, żadnego błędu prócz jednego w klimie

00711 - Left Footwell Flap Positioning Motor (V108)

001 - Upper Limit Exceeded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial ktos stycznosc z takim grillem?

http://allegro.pl/show_item.php?item=4725153005

to chyba nie jest oryginal i ciekaw jestem jak z jakoscia tego przedmiotu. na fotkach wyglada calkiem ok ale z chinskim gowne roznie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj VCDS przy 8T0035223AN 020101 lub 010101

coding mam nie podświetlony i nawet nie mogę zczytać kodowania, trzeba chyba wpisać security code czy za słaby vcds. czy ktoś zna jaki jest security code dla sound system DSP Premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by podpiał suba na sucho czy zagra :) ja tez mam B$O ale z subem a kodowanie to 0000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...