Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żeby wymienic cokolwiek w klapie to przez rozebranie tapicerki w drzwiach się nie da - choć muszę powiedzieć że to by była ciekawa opcja :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podejrzewam, że koledze bardziej chodziło o przycisk otwierania umieszczony w tapicerce drzwi pasażera :kox:

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nie, to ja przepraszam, zaćmienie słońca spowodowane posiadaniem Avanta :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

żeby wymienic cokolwiek w klapie to przez rozebranie tapicerki w drzwiach się nie da - choć muszę powiedzieć że to by była ciekawa opcja :decayed:

w sedanie przycisk otwierani klapy bagażnika jest w tapicerce drzwi kierowcy :decayed:

Opublikowano

W avancie przycisk zamykania klapy czy lampkę, też spokojnie wymienisz bez rozbierania.

Opublikowano

Posiada ktoś rysunek obrazujący osłony podwozia ?

Czy osłony z kombi różnią się od sedana ?

Opublikowano

Koledzy jaki płyn hamulcowy potrzeba do naszych b8? jakiś specjalny czy zwykły?

Opublikowano

Lej ATE 200

Opublikowano

Oki dzieks :thumbup1:

Opublikowano

Panowie, walcze nadal z problemem odpalania auta rano, nie mam żadnych błędów na kompie a mimo to, rano kiedy silnik jest zimny to kilka razy musi zakręcić nim odpali (na ciepłym pali od razu), zauważyłem dziś że kiedy przy odpalaniu dodam lekko gazu to pali lepiej. myślicie, że czyszczenie przepustnicy może pomóc?

Opublikowano

CR musi mieć odpowiednie ciśnienie paliwa jak i odpowiednie obroty. Zresztą to zależne jedno od drugiego.

Ja mam problem że troche zakręci i koniec. Wszystko robię według procedury odpalania. Nieraz dobrze nieraz źle. Ale jak zakręci to ładnie zapala.

Opublikowano

Panowie, walcze nadal z problemem odpalania auta rano, nie mam żadnych błędów na kompie a mimo to, rano kiedy silnik jest zimny to kilka razy musi zakręcić nim odpali (na ciepłym pali od razu), zauważyłem dziś że kiedy przy odpalaniu dodam lekko gazu to pali lepiej. myślicie, że czyszczenie przepustnicy może pomóc?

Ja tam nie widzę nic dziwnego, że auto musi parę razy zakręcić gdy jest zimno. Moim zdaniem to normalne.

Opublikowano

Panowie, walcze nadal z problemem odpalania auta rano, nie mam żadnych błędów na kompie a mimo to, rano kiedy silnik jest zimny to kilka razy musi zakręcić nim odpali (na ciepłym pali od razu), zauważyłem dziś że kiedy przy odpalaniu dodam lekko gazu to pali lepiej. myślicie, że czyszczenie przepustnicy może pomóc?

Ja tam nie widzę nic dziwnego, że auto musi parę razy zakręcić gdy jest zimno. Moim zdaniem to normalne.

No może i tak ale wcześniej tak nie było. dodam, że auto parkuję w garażu gdzie jest około 10 stopni

Opublikowano

Tylko że kolega ma benzola a nie CR;) Dla mnie to nie jest normalne, że w garazu nie pali ładnie. Gdzie ma palic lepiej? Na Syberii ? :D

Filtry paliwa, powietrza kiedy wymieniałeś?

Opublikowano

wczoraj zmienilem olej i przy okazji filtr powietrza, paliwa zmienialem jakies 15 tys temu (po wczorajszej wymianie filtra powietrza oczywiscie nic sie nie zmienilo)

Opublikowano

kiedy swiece zmieniales?

Opublikowano

od zakupu (jakies 25 tysi) nie byly zmieniane wiec nie wiem tak na dobra sprawe czy poprzedni wlasciciel zmienial i kiedy

Opublikowano

Mój błąd nie spoglądałem w profil który na Tel dopiero po kliknięciu widać.

Opublikowano

a nie przerywa Ci czasami pod duzym obciązeniem ? Może cewki?

Opublikowano

Nie, cewki tez sprawdzalismy na kompie, zamienialismy miejscami itd i wszystko wyglada ok..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.