Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli jaki mamy w b8 ? :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

66,5

Opublikowano

Dzięki Gibs ;)


a dalej idąc jeśli się nie mylę to taki sam jak w a6 c6 taak ??

Opublikowano

w c6 jest normalny 57,1, b8 a6 c7 66,6

Opublikowano

dziękuję :)

Opublikowano

bardzo niesmialy to tego stopnia, ze jak nas kiedys na spocie dziewczyna poprosila o pomoc z samochodem, to jako jedyny nie pobiegl :D

w koncu na spot przyjechal a nie za dziewczynami biegac :D:D

Opublikowano

Panowie...ale żeby tak mi dupe obrabiać na ogólnopolskim wątku :facepalm:

Gabryś, masz racje nie pobiegłem za to urządziłem sobie bekę jak 6 chłopa biega wokół auta jednej laski merdając ogonkami z wywalonym ozorem i wszyscy znawców udają :D

Edytowane przez edraven

Opublikowano

zapomnialem jeszcze dodac, ze jest bardzo wrazliwy

P.S
Krzysiu, trzeba Cie przedstawic w dobrym swietle, zeby teraz wszyscy pisali do Ciebie PW zamiast do WRC - to jego pomysl :decayed:

Opublikowano

jestem wrazliwy...całą noc nie spałem przez was po tym co przeczytałem :smutas::D

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Koledzy co może być przyczyną 2 bieg czasem wyskoczy , :kwasny:

Opublikowano

ja się nie odzywam :decayed:

Opublikowano

:grin::grin:

Opublikowano

Występowało takie zjawisko u kogoś?

Opublikowano

Panowie...ale żeby tak mi dupe obrabiać na ogólnopolskim wątku

Ależ nikt Ci tu d*py nie obrabia, chwalimy Cię :)

Gabryś, masz racje nie pobiegłem za to urządziłem sobie bekę jak 6 chłopa biega wokół auta jednej laski merdając ogonkami z wywalonym ozorem i wszyscy znawców udają

Ty lepiej powiedz że żonki się bałeś :grin:

Ludy potrzebuję dwóch czujników PDC nr.4H0 919 275 A nie ma ktoś do sprzedania ?

Edytowane przez andynl

Opublikowano

wrclaguna, to lusterko co sprzedajesz fotochrom z s line'a podejdzie mi do a3 8p po lifcie?;)

Opublikowano

wrclaguna, to lusterko co sprzedajesz fotochrom z s line'a podejdzie mi do a3 8p po lifcie? ;)

Tak podejdzie :) jak masz duze mocowanie

Opublikowano
Opublikowano

warto dopłacać za high beem asist? czy fotochrom wystarczy?;)

Opublikowano

10/100km to normalne spalanie teraz? Krótkie odcinki po kilka km. raz dłuższa traska. 2/3 przejechanych km na zimówkach a było w sumie 360 i 36L zatankowałem.

Opublikowano

A masz reszte gratów do HBA? to nie same lustro z kamerą, xenon oczywiście i pewnie komfort albo MCE odpowiednie.


10/100km to normalne spalanie teraz? Krótkie odcinki po kilka km. raz dłuższa traska. 2/3 przejechanych km na zimówkach a było w sumie 360 i 36L zatankowałem.

Niestety chyba tak, CAHA + Q robią robote:/ Właśnie tego w silnikach z grupy VW nie mogę zrozumieć, kiedyś z 1.9 i 2.0 chociaż nie wiem co by się robiło z autem to 9l/100 nie dało się przekroczyć, a teraz to temperatura, to dpf, muskanie gazu i spalanie leci w góre. Technika idzie do przodu, a auta palą coraz więcej a obietnice katalogowe coraz bardziej nierealne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.