Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jechałem 20 km dziś z predkością do 90 to spalanie koło 6. dużo na 4 biegu bo coś temperatury nie łapał silnik. ale trochę po mieście potem ostrzej i już 10.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak mam xenony, jeśli chodzi o komfort to musiałbym sprawdzić;) w sumie jeśli, by pociągnął to chyba warto dorzucić coś takiego nie?


coś czuję, że mój bordnetz nie przyjmie tego, auto z RM 2009 ;)

Opublikowano

tak mam xenony, jeśli chodzi o komfort to musiałbym sprawdzić;) w sumie jeśli, by pociągnął to chyba warto dorzucić coś takiego nie?

coś czuję, że mój bordnetz nie przyjmie tego, auto z RM 2009 ;)

Ksenony nie mają nic to tego. MCE i komfort też. Ważne, żeby Gateway obsługiwał HBA i ważne żeby mieć czujnik deszczu/światła. A samego moda polecam.

Opublikowano
no wreszcie bez sline bedzie to jakoś wyglądać a nie taka krowa na pastwisku :P:p

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

hej czy ramka zegarów z lifta podejdize ??



AUDI A4 8K B8 lift panel obudowa licznika 2012 (4807178386) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Musialbys wymienic tez mocowanie to metalowe

Opublikowano

Do HBA to gateway nie mce ;)

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Panowie mam pytanie,

Widziałem, ze Grzesiu WRC wrzucił aukcje z dojazdowka. Nosze się z zamiarem kupna, bo jednak zapas to jest zapas. I teraz pytanie czy taka dojazdowka 19 cali wejdzie bez problemu na osłonę akumulatora w bagażniku i da się to normalnie upchac i przykryć podłogą?

Aha, osłonę mam te wieksza, która przykrywa cały zestaw, tj. Lewarek, klucz do kol, kompresorek i pianke do wypełnienienia kol

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Ja mam taką dojazdówke 19 i wszystko jest aligancko i oryginalnie upchniete

Opublikowano

Panowie mam pytanie,

Widziałem, ze Grzesiu WRC wrzucił aukcje z dojazdowka. Nosze się z zamiarem kupna, bo jednak zapas to jest zapas. I teraz pytanie czy taka dojazdowka 19 cali wejdzie bez problemu na osłonę akumulatora w bagażniku i da się to normalnie upchac i przykryć podłogą?

Aha, osłonę mam te wieksza, która przykrywa cały zestaw, tj. Lewarek, klucz do kol, kompresorek i pianke do wypełnienienia kol

też się przymierzam. Ale na razie opony za zimę kupowałem i takie tam.

Tak przy okazji nie chce ktoś kupić 4 opon letnich 225/50R17 Bridgestone Potenza, po małym przebiegu ale z 2011 roku.

Opublikowano

Panowie mam pytanie,

Widziałem, ze Grzesiu WRC wrzucił aukcje z dojazdowka. Nosze się z zamiarem kupna, bo jednak zapas to jest zapas. I teraz pytanie czy taka dojazdowka 19 cali wejdzie bez problemu na osłonę akumulatora w bagażniku i da się to normalnie upchac i przykryć podłogą?

Aha, osłonę mam te wieksza, która przykrywa cały zestaw, tj. Lewarek, klucz do kol, kompresorek i pianke do wypełnienienia kol

też się przymierzam. Ale na razie opony za zimę kupowałem i takie tam.

Tak przy okazji nie chce ktoś kupić 4 opon letnich 225/50R17 Bridgestone Potenza, po małym przebiegu ale z 2011 roku.

Ile za te opony?

Opublikowano

2 są w polsce robione a dwie we francji.

zaproponuj coś. Mogę dać zdjęcia gdyby coś.

Opublikowano

Panowie, gdzie w bagazniku przy prawym boczku znajde stale 12V (bez kluczyka w stacyjce)?

Opublikowano

Panowie, gdzie w bagazniku przy prawym boczku znajde stale 12V (bez kluczyka w stacyjce)?

Masz tam skrzynkę bezpieczników. Sprawdź miernikiem.

Opublikowano

Panowie, gdzie w bagazniku przy prawym boczku znajde stale 12V (bez kluczyka w stacyjce)?

Masz tam skrzynkę bezpieczników. Sprawdź miernikiem.

kolego, chce sobie tam jutro cos wpiac a miernik zostawilem w firmie, nie chce mi sie jechac 25 kilosow zeby sprawdzic kilka kabelkow. lubie takie odpowiedzi - jak ktos Cie pyta, ktora godzina to mu odpowiadasz zeby sobie na zegarku sprawdzil?

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

Tak.

:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.