Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O to bedziemy sie musieli ustawić bo mój vcds nie ma podpowiedzi wiec nie ogarnę

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To w ogóle jest chyba integralna część. Nie można kupić przycisku z miejscem na kamerę.

Dzięki WRC i Hohe ;)

O to bedziemy sie musieli ustawić bo mój vcds nie ma podpowiedzi wiec nie ogarnę

napewno się to koduje..

a w mmi ten central lockin tam jest tylko selsktywny i nie czy własnie ryglowanie też ?? :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

To w ogóle jest chyba integralna część. Nie można kupić przycisku z miejscem na kamerę.

Dzięki WRC i Hohe ;)

O to bedziemy sie musieli ustawić bo mój vcds nie ma podpowiedzi wiec nie ogarnę

napewno się to koduje..

a w mmi ten central lockin tam jest tylko selsktywny i nie czy własnie ryglowanie też ?? :)

Ryglowania tam nie ma :wink:

Opublikowano

Panowie czy ledy w środku (do podświetlenia wnętrza )muszą mieć can bus

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Tak, muszą mieć Can Bus

Opublikowano

Będą błędy o spalonej żarówce na desce ???

Opublikowano

Jak dla mnie to w tych lampkach siedzą najzwyklejsze żarówki. Możesz dla testu wyjąć jedną i zobaczyć czy dostaniesz na desce/w VCDS jakiś błąd. Jeśli nie, to możesz zakładać tam cokolwiek.

Opublikowano

Ja zakładałem wszystkie CanBus ale teraz jedna padła i nie wywala żadnego błędu, przynajmniej na desce rozdzielczej nic nie wyświetla, może po podłączeniu się z kompem pokaże jakieś błędy. Muszę to zbadać, może dziś wieczorem tym się zajmę.

Opublikowano

Na desce moze nie będzie bledu, ale na diagnostyce Vcdsem juz tak. z tyłu na pewno nie ma lampek tylko moduły led,przynajmniej u mnie (może dlatego ze stołki polift? ) . niestety nawet jak sa zwykłe żarówki to i tak błąd moze być bo żarówka ma inna oporność niż żarówka led i stąd biora się błedy. Ledy Can Bus to nic innego jak zarówka LED z opornikiem wbudowanym (a co za tym idzie juz nie ma oszczędności energi ;)

Opublikowano

Tak, muszą mieć Can Bus

nie musza miec. jak Ci sie spali/wyjmiesz zarowke to nie ma zadnych bledow ani na desce ani w vcds. podkreslamy, ze mowimy tutaj o oswietleniu wnetrza samochodu.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

a oświetlenie drzwi?

Opublikowano

a oświetlenie drzwi?

tej nie sprawdzalem ale lampka w oswietleniu drzwi jest taka sama jak w oswietleniu schowka i oswietleniu bagaznika (przynajmniej w polifcie) wiec na 90% bledy tez nie sa raportowane - tak jak dla bagaznika i schowka.

dodatkowo sa samochody ktore maja boczki bez lampek a po zmiane boczkow na te z lampkami - zaczynaja swiecic. bledow nie ma czy boczki z lampkami sa czy tez ich w ogole nie ma.

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Boczki u siebie zmieniałem na te z lampkami i trzeba było kodować więc to nie koniecznie jest powód że nie wywala blędu. Podsufitka też nie daje błędów. Na chłopski rozum bardzo byłoby irytujące walenie błędem o każdą spaloną żaróweczkę w aucie a jest ich chyba z 50 :]

Opublikowano

A w podświetleniu tablicy co tam siedzi

Da radę wymienić żarówkę na leda

Opublikowano

A w podświetleniu tablicy co tam siedzi

Da radę wymienić żarówkę na leda

tablica juz wywala bledy. tu musisz miec specjalnego led'a

Boczki u siebie zmieniałem na te z lampkami i trzeba było kodować więc to nie koniecznie jest powód że nie wywala blędu. Podsufitka też nie daje błędów. Na chłopski rozum bardzo byłoby irytujące walenie błędem o każdą spaloną żaróweczkę w aucie a jest ich chyba z 50 :]

ok, to ten drugi argument odpada. myslalem ze samych boczkow sie nie koduje. jak pisalem - na pewno nie wywala bledow dla wewnetrznego oswietlenia. co do drzwi pewny nie jestem a jedynie tak czuje ;)

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie mam z przodu oświetlenie nóg z tylu nie ma czy wystarczy dokupić lampki i zakodować jest tam instalacja ?

I czy lampka znajduje się pod siedzeniem ?

Opublikowano

Panowie, jak to jest z panelem MMI który ma chromowane wszystkie przyciski, w jakiej wersji to było fabrycznie, chodzi o ten model do 3G High, czyli 8 przycisków po bokach. Czy to było w S4 czy RS4 ? Podobnie w 3G Plus, w jakiej wersji fabrycznie to szło ?

Opublikowano

Na 90% nie ma ani lampki, ani wiązki (no chyba że były, ale ktoś wyjął :D ). Poczytaj "na miejscu": http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/

Opublikowano

A w podświetleniu tablicy co tam siedzi

Da radę wymienić żarówkę na leda

Ja miałem rurkowe włożone CanBus w lampkach rejestracji i nic nie wywalało, żadnych błędów, tylko musiałem te blaszki tam trochę podoginać, potem założyłem fabryczne gotowe LED i powiem że wielkiej różnicy nie ma, te z Allegro rurkowe mocniej świeciły a te fabryczne tak bardziej subtelnie.

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie mam z przodu oświetlenie nóg z tylu nie ma czy wystarczy dokupić lampki i zakodować jest tam instalacja ?

I czy lampka znajduje się pod siedzeniem ?

a fabrycznie miałeś tylko przód? Bo jesli tyłu nie miałeś to musisz ciągnać instalacje od kostek pod fotelem a stamtąd do mce. Sprawdź, może akurat mialeś tam świecenie ale popalone czy co ;) Wiązka tej lampki pod fotelem jest zawsze czescią wiązki fotela którą wpinasz pod fotelem. Możesz mieć też tak ze zakodowany jest przód a tyłu nie dasz rady zakodować bo MCE nie obsłuży bo i o czyms takim pisali na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.