Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, wymieniłem licznik na RS4 polift i po zatankowaniu do pełna pokazuje mi, że mogę przejechać tylko 550 km na zbiorniku, przy oryginalnym było zawsze ok 900, można coś z tym zrobić ? może jakaś korekta w adaptacjach ? ma ktoś jakiś pomysł ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, wymieniłem licznik na RS4 polift i po zatankowaniu do pełna pokazuje mi, że mogę przejechać tylko 550 km na zbiorniku, przy oryginalnym było zawsze ok 900, można coś z tym zrobić ? może jakaś korekta w adaptacjach ? ma ktoś jakiś pomysł ?

Teraz będzie Ci palił jak RS. :wink:

Opublikowano

Ho, He, he...Marcin, ciekawe czy też będzie jeździł jak RS :kox:

Opublikowano

Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? :) nie widze tam bagnetu

A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok.

Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?

Ja z tego wszystkiego zakupiłem bagnet "serwisowy"

20150120_144145.jpg

Fakt faktem nie miałem dziwnych komunikatów związanych z niemożliwością sprawdzenia oleju ale mam podejrzenia że mam uwalony czujnik poziomu oleju (choć jako błąd nie wyskakuje)....

Ile taki bagnet ?

gdzie kupiłeś ?

Allegro

39,50PLN

http://allegro.pl/miarka-bagnet-do-sprawdzania-poziomu-oleju-vw-audi-i4999993666.html

Opublikowano

No a skąd wiedzieć na ile ma ten stoper ustawiony w 2.0 tdi żeby bagnet nie wchodził za głęboko albo za płytko ? Bo jeśli stoper będzie źle ustawiony to i pomiar oleju będzie nieprawidłowy :eusathink:

Opublikowano

No a skąd wiedzieć na ile ma ten stoper ustawiony w 2.0 tdi żeby bagnet nie wchodził za głęboko albo za płytko ? Bo jeśli stoper będzie źle ustawiony to i pomiar oleju będzie nieprawidłowy :eusathink:

Dokładnie tak jak piszesz. Jak bedzie zle ustawiony to pomiar bedzie lipny :/

Miarka.jpg

Opublikowano

mam s4 b8 avant na części (poza zawieszeniem i hamulcami), jakby ktoś potrzebował jakieś graty pisać pw :wink:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Ktory rok S4?

Opublikowano

2009 rok, na pokładzie stołki kubełki te takie jak u ciebie z zintegrowanym zagłówkiem, czarne + alcantara, czarny sufit bez szybra, b&o kompletne, dekory carbon, kamera cofania, 18 na zimie w idealnym stanie i reszta jak to esa, tylna klapa ze spojlerem, zderzak tylny z pdc

Opublikowano

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

Opublikowano

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Opublikowano

2009 rok, na pokładzie stołki kubełki te takie jak u ciebie z zintegrowanym zagłówkiem, czarne + alcantara, czarny sufit bez szybra, b&o kompletne, dekory carbon, kamera cofania, 18 na zimie w idealnym stanie i reszta jak to esa, tylna klapa ze spojlerem, zderzak tylny z pdc

Nic dla mnie :)

Carbon, kamere, skorzane kubelki z pamiecou mam tez na sprzedaz.

Opublikowano

A ile za te koła? Jakas fotke wzoru masz?

Opublikowano

Witam. Wiem, że tak na sucho ciężko cokolwiek stwierdzić.

Ojciec rano przejechał samochodem może kilometr. Jechał na 2 biegu i auto zgasło( zapaliła się kontrolka aku) i odpaliło jeszcze raz bo był na biegu. Pokazała się kontrolka oleju. Dopchali auto na parking i dolali oleju. Kontrolki brak, ale auto już nie odpaliło.

Mogła paść pompa oleju?( passat 08r 1.9 )

edit

Póki co padnięta pompa paliwa ;/ zobaczymy czy to wszystko.

Edytowane przez nYgus9928

Opublikowano

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Dzięki za info, a czy w takim kolorze występowały w drzwi i przy lusterkach ??

Opublikowano

Panowie jak to jest z bangiem, kratki na podszybiu zawsze mają tą obwódkę taką ciemną czy występują z jasną jak te w boczkach drzwi ?

zawsze jest na podszybiu obwódka ciemna , chyba dlatego żeby nie odbijała się tak mocno w szybie przedniej

Dzięki za info, a czy w takim kolorze występowały w drzwi i przy lusterkach ??

Nie, tylko na podszybiu :)

Opublikowano

Ktoś wrzucał kiedyś tutaj link do takiej strony z long coding helperem w vcds można było sobie online obliczać bity. Ma ktoś może linka do tego.

Opublikowano
Opublikowano

Dzięx

Opublikowano

Panowie, czy do tej kierownicy od Gibonsa podpasuje moja poducha, czy trzeba będzie wymieniać? (auto mam z 2008)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301843-kierownica-trojramienna-multifunkcja-skora-gladkapikowana-a4-a5-q5-a6/

6KVnTWv.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.