Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

zmien sobie czas dzialania i czestotliwosc uzycia spryskow lamp, powinno troche pomoc

Adjusting window/headlight washers and wipers: According to unconfirmed posts at motor-talk.de (see the original posts here for accurate information, in case my translation is flawed, http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=57and http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=56) in module Central Elect., adaptation channel 6 one can change the duration which the washers run, channel 25 the time of holding down the washer lever after which headlight washers activate and in channel 26 the amount of washer lever presses required to activate the headlight washers. According to these unconfirmed posts, to completely disable the headlight washers, change in module 09, coding, byte 20 from 04 to 00 and save. To disable the "one more wipe after some time" function in the window washer (http://www.motor-talk.de/forum/codierungen-hier-sammeln-t1963013.html?page=55), in module 09, coding, wiper control sub-module (WWS), long coding wizard, change byte 1, bit 3. There is also talk of disabling the rear wiper, perhaps a coding checkbox already in Central Elect. module in VAG-COM/VCDS (see below). Some of these changes may not work in all model-years and are unconfirmed.

teraz tak w

6 mam 2000 i tu powinienem dać jak najmniej tak ?? czyli czas pryskania ??

25 mam 1800 tu jak najdłuższy zeby jak najpozniej przy przytrzymaniu gały się załączały ??

26 mam 5 no a tu wiadomo

dobrze kumam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z tym, ze w przypadku kanalu 6stego jak dasz za niska wartosc to sie w ogole nie otworza

kanal 25 - to jest poprostu czas jaki nalezy przytrzymac manetke, zeby sie wlaczyly spryski lamp - wartosc juz sam sobie musisz ustalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. W wielu watkach czytam o jakims dodatkowym menu w mmi. Jak sie to odblokowuje?

albo kablem albo skryptem. tu masz opis jak to zrobic skryptem

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300411-jak-wlaczyc-usluge-on-line-w-mmi-3g-bez-sim/?p=4325228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kuwa w taka pogode jak teraz czyli w zasadzie non stop brudna szyba na ile wam starcza sprysków.. majac bixa bo ja zalałem do pełna w neidziele płyn a dziś kuwa 200km i znow czek sie zapalił...

zmianiłem spryski na mgiełki liczac ze bedzie mniej szło a tu d*pa..

what the heck ???

zawsze mozna kilka razy pociagnac manetke by spryskac tylko szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mmie zawsze jest zapchana na tyle nie wiem co jest grane [emoji51]

Wysłany LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... :wink:

Czy ktoś z Was kupował tego typu felgi ?

http://allegro.pl/nowe-felgi-550-basel-audi-19-cali-a5-a6-a7-rs6-new-i4947126761.html

Produkcja podobno Włochy ... :eusathink:

Ale boję się że to jakiś "chińczyk" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam WŁOCHY z napisem AUDI :). Na razie ok jeden sezon za mną nic nie pogięte, ale nie szarżuję, tylko lakier na nich to jest masakra, tak miękki ze się boję myć. Ale jeden ze znanych sprzedających, zreszta na forum polecany powiedział ze to 100% produkt ten sam co zamawia Audi ta sama fabryka tylko odrzuty ze względu na delikatne defektu lakieru. Defekty są a właściwie jeden zakurw... duży defekt, lakier do d*py. No ale tanie były :).

Wolę takie niż zjechane po krawężnikach stare niemce a na nowe 20" to zbyt wysokie progi $.

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś menda zajeb@la mi kapselki z felg...

A to Twoje były? To przeprzaszam... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam WŁOCHY z napisem AUDI :). Na razie ok jeden sezon za mną nic nie pogięte, ale nie szarżuję, tylko lakier na nich to jest masakra, tak miękki ze się boję myć. Ale jeden ze znanych sprzedających, zreszta na forum polecany powiedział ze to 100% produkt ten sam co zamawia Audi ta sama fabryka tylko odrzuty ze względu na delikatne defektu lakieru. Defekty są a właściwie jeden zakurw... duży defekt, lakier do d*py. No ale tanie były :).

Wolę takie niż zjechane po krawężnikach stare niemce a na nowe 20" to zbyt wysokie progi $.

To chyba się skuszę ... najwyżej będę co roku malował :grin:

Oryginał w tym wzorze jak widziałem to spora cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to tylko mój przypadek i podejrzewam ze sprzedający zaznaczył celowo że wada może być drobna wada lakiernicza, ja myślałem ze chodzi o jakieś tam rysy, uszczerbki czy ziarenka piasku itp. No a teraz to nie mam się co ubiegać o reklamację bo przecież informował :). Z Twoimi kołami za pewne nie będzie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to tylko mój przypadek i podejrzewam ze sprzedający zaznaczył celowo że wada może być drobna wada lakiernicza, ja myślałem ze chodzi o jakieś tam rysy, uszczerbki czy ziarenka piasku itp. No a teraz to nie mam się co ubiegać o reklamację bo przecież informował :). Z Twoimi kołami za pewne nie będzie tego problemu.

I tego się trzymajmy :wink:

Z innej beczki ... Janusz pamiętasz o mnie :D Piano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to tylko mój przypadek i podejrzewam ze sprzedający zaznaczył celowo że wada może być drobna wada lakiernicza, ja myślałem ze chodzi o jakieś tam rysy, uszczerbki czy ziarenka piasku itp. No a teraz to nie mam się co ubiegać o reklamację bo przecież informował :). Z Twoimi kołami za pewne nie będzie tego problemu.

I tego się trzymajmy :wink:

Z innej beczki ... Janusz pamiętasz o mnie :D Piano :wink:

Pamiętam, pamiętam są gotowe, tylko trzeba odebrać od lakierasa, podjadę chyba jutro i przywiozę bo już ze dwa miechy zleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to normalne ze przy wylaczonym zaplonie moge "recznie" przemiescic wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...