Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

neee ya za darmom chciał :D pytałeś kto chce :P


Pany jak to jest że czasem ta dolna dokładka zderzaka ma jeszcze szczebelki a czasem nie ma

myslałem ze zrozumiałem ze to s4 nie maja szczebelek zwykły ma 5szt a s-line ma 4

ale tu jest bez niby s4

http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-08-11-s-line-s4-zderzak-przod-grill-i4968950529.html

a tu s4 i ma szczeble pionowe łączniki

http://allegro.pl/audi-s4-8k0-zderzak-przod-tyl-komplet-i4954942963.html

Edytowane przez amaradaar

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy to skorupa s-line/s4 z grillem s-line a drugi to s4, tylko s4 ma pionowe szczebelki w grilu

Opublikowano

emm nie gril jak stoimy rpzodem do auta i jest gril lecimy w dół i zaczyna sie zderzak i jest ta dolna poprzeczka miedzy wlotami powietrza przy samej ziemi i one maja raz szczebelki raz nie :kwasny:

191703605_1_644x461_zderzak-lz9y-bez-pot

Opublikowano

To jest zwykly zderzak a S line ma 3 ciegna tam. W zwyklym są one zespolone ze zderzakiem a w s-line osobno dlatego nie raz ich nie ma :)

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

aaa czyli jak kupnem s-line lub s4 to mogę ich nie zamontować :D :D ??

Opublikowano

Tak możesz nie zamontować to osobny element w ASO koszt 60zł

Opublikowano

Tak możesz nie zamontować to osobny element w ASO koszt 60zł

dzięki :D

kurrrrde jak ja bym chciał wiedizeć tyle co TY :)

albo król WRC :notworthy:

Opublikowano

Bierz zrobię Ci dobrą cenę :) hehe

to jaka cenka? ;)

Opublikowano

2700zl lub 2500zł bez pakietu schowek (schowki pod siedzeniami z przodu)

Opublikowano

Gibons a nie masz neonów tył do avanta w dobrej cenie ?

Opublikowano

Gibons, kurna... Ty masz tyle tych czesci.....
juz chyba wiem, dlaczego A4 jest na drugim miejscu kradzionych samochodow! :)

Opublikowano

Nowe ? używane ? i jaka to jest dobra cena :) ?

Opublikowano

2700zl lub 2500zł bez pakietu schowek (schowki pod siedzeniami z przodu)

Jak sprzedajesz z boczkami to cena za***ista. Tylko brać.

Zmieniasz swoje czy całkiem inne auto?

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Tak możesz nie zamontować to osobny element w ASO koszt 60zł

dzięki :D

kurrrrde jak ja bym chciał wiedizeć tyle co TY :)

albo król WRC :notworthy:

Wydaje mi się ze to nawet tańsze było, chyba 27 zł po rabacie dawalem, szczerze się zdziwiłem ze takie to wypełnienie jest tanie nowe.

Opublikowano

aaa czyli jak kupnem s-line lub s4 to mogę ich nie zamontować :D :D ??

Możesz nie montować ale zderzak dużo wtedy traci na sztywności. Zderzak bez tych pierdółek jest jak galareta. Ja doradzał bym założyć koszt tego badziewia niewielki a usztywnia :)

Opublikowano

Gibons a jak ja mam zderzak s-line i grill od s4 a chcialbym taki grill jak ma Wojtas od rsa caly czarny bez znaczkiw to trza wymienuac caly przód zderzak ? Samego grila nie da sie jakos zmienic? Maszvtakie części moze ?

Opublikowano

Gibons a jak ja mam zderzak s-line i grill od s4 a chcialbym taki grill jak ma Wojtas od rsa caly czarny bez znaczkiw to trza wymienuac caly przód zderzak ? Samego grila nie da sie jakos zmienic? Maszvtakie części moze ?

gril można zmieniać bez problemu pasuje

Opublikowano

Jak sprzedajesz z boczkami to cena za***ista. Tylko brać.

Zmieniasz swoje czy całkiem inne auto?

Tak z boczkami ze wszystkim. Boczki z pakietem QQ1 fotele też


Gibons a jak ja mam zderzak s-line i grill od s4 a chcialbym taki grill jak ma Wojtas od rsa caly czarny bez znaczkiw to trza wymienuac caly przód zderzak ? Samego grila nie da sie jakos zmienic? Maszvtakie części moze ?

Nie trzeba wymieniać zderzaka grill można założyć dowolny pasuje każdy.

Opublikowano

Jak z Twojego to z profilu widze, ze avant. Szkoda, bo calkiem mozliwe, ze bym sie skusil.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Przecież avant/sedan nie różni się niczym tylko tym że oparcie tylnych siedzeń jest składane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.