Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki czy klipsy do boczków drzwi są takie same jak w b6 ??

bo rozumiem że to ten 7L6868243 ???

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

4 klucze jak np do rns-e wsadzasz w otwory w panelu i wyciągasz ..... tyle :) Oczywiście potem trzeba kable poodpinać :wink:

O takie klucze chodzi

http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-vw-audi-ford-skoda-seat-i5085219404.html

dzieki wielkie
Opublikowano

Chlopaki czy klipsy do boczków drzwi są takie same jak w b6 ??

bo rozumiem że to ten 7L6868243 ???

Tak, te.

Opublikowano

Chlopaki czy klipsy do boczków drzwi są takie same jak w b6 ??

bo rozumiem że to ten 7L6868243 ???

Tak, te.

dzięki :D

kużwa od b6 mam 30 nowych szlag :D znów muszę zakupić :D:P

Opublikowano

4 klucze jak np do rns-e wsadzasz w otwory w panelu i wyciągasz ..... tyle :) Oczywiście potem trzeba kable poodpinać :wink:

O takie klucze chodzi

http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-vw-audi-ford-skoda-seat-i5085219404.html

dwa. cztery byly w RNS

Opublikowano

4 klucze jak np do rns-e wsadzasz w otwory w panelu i wyciągasz ..... tyle :) Oczywiście potem trzeba kable poodpinać :wink:

O takie klucze chodzi

http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-vw-audi-ford-skoda-seat-i5085219404.html

dwa. cztery byly w RNS

no właśnie też tak mi przeszło przez myśl że dwa ;)

a tak swoją drogą ma ktoś na zbyciu tę blaszkę zapinającą radio jak się je wsuwa właśnie tą od wyjmaków ??

Opublikowano

4 klucze jak np do rns-e wsadzasz w otwory w panelu i wyciągasz ..... tyle :) Oczywiście potem trzeba kable poodpinać :wink:

O takie klucze chodzi

http://allegro.pl/klucze-wyjmaki-haki-vw-audi-ford-skoda-seat-i5085219404.html

dwa. cztery byly w RNS

TAK faktycznie dwa ..mój błąd :wink:

Opublikowano

TAK faktycznie dwa ..mój błąd :wink:

:facepalm::facepalm::P

Opublikowano

Pytanie dnia :) zestaw listew ozdobnych drewno bez Q za 850zł to jakaś rewelacja cenowa ?

Opublikowano

Po co Ci drewno??:P

Opublikowano

do kominka ;)

Opublikowano

Pytanie dnia :) zestaw listew ozdobnych drewno bez Q za 850zł to jakaś rewelacja cenowa ?

widziałem gdzieś za 650 drogopl no ale kto to wie jaki stan :)

Opublikowano

Za 850zł to sprzedam Ci piano :P drewno można kupić za śmieszne pieniądze ja kupiłem za 200zł w stanie idealnym ale bez listwy w kokpit, którą dokupiłem za 50zł później.

Opublikowano

@Andynl

ty powaznie z tym drewnem ? :facepalm: Powiedz chociaż że szukasz tego matowego drewna a nie tego z mebli swarzędzkich

Opublikowano

@Andynl

ty powaznie z tym drewnem ? :facepalm: Powiedz chociaż że szukasz tego matowego drewna a nie tego z mebli swarzędzkich

Co masz do mebli swarzędzkich? :wink:

Opublikowano

no właśnie do mebli nie mam nic, za***ista robota, ale w meblach, nie w aucie :D

Opublikowano

Pytanie dnia :) zestaw listew ozdobnych drewno bez Q za 850zł to jakaś rewelacja cenowa ?

a nie lepiej Carbon? ROMCO ma coś w podpisie, że chciałby sprzedać tylko nie wiem co wchodzi w skład tego więc musiałbyś go zapytać

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

ja już mam drewno u siebie :) znajomy szukał więc pytam, stan idealny.

Karbon jak dla mnie odpada, totalnie mnie nie rajcuje :grin:

Opublikowano

Panowie może tutaj pomożecie chcę kupić te felgi do b8 tylko cały czas myślę jakie et wziąć czy 35 czy 48 bo takie są dostępne, zawiecha to 1BE,I czy opony 225/45 mozna smiało wrzucać na nie?

http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/dotz/dotz+shift+5x112+8+0x18+35,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,18,2446,0,5-0,115602637,szi.html

Dzięki za odp.

Opublikowano

ET 48 to będzie koło głęboko w błotniku, 35 powinno sie zmieścić ale niech się wypowiedzą specjaliści :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.