Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak teraz patrzę to pierwszy rys nowej lini Audi nadała już A8, kształt tunelu, gałka, panel mmi, listwy.

Nowe q7 od początku mi się podobało, zwykle tak jest że na początku jest sceptycznie a później oczu nie można oderwać. A to że auto straciło z wyglądu czołgu to akurat jest na plus. Stare q7 jest ociężałe i nawet 300KM nie robi roboty w tym aucie, a w nowym mówią że właśnie to sie zmieniło.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy górne wahacze występowały o różnych parametrach, czy moze wszystkie są takie same ?

Pytam bo mój dolny wahacz "banan" ma np grubszą hydro-tuleję 75 mm i oczywiście jest droższy niż standardowe.

Opublikowano

Po VIN autka mozna sprawdzić jakie były tuleje w wahaczu, zazwyczaj w pierwszych rocznikach były 65 mm

Opublikowano

ma ktos moze pod reka numery przyciskow elektrycznych foteli poliftowych (te z chromem)? ile to w ASO kosztuje?

Opublikowano

to jest zderzak s line?

810fae6eaedab346m.jpg

Opublikowano

To jest zwykły po lifcie, S-Line po lifcie ma kwadratowa klapkę na hak :).


ma ktos moze pod reka numery przyciskow elektrycznych foteli poliftowych (te z chromem)? ile to w ASO kosztuje?

Zwykłe około 20 zł za sztukę, ostatnio zamawiałem a chromy to masakra, juz nie pamiętam ale coś w granicach 120 - 150 za szt.

Opublikowano

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

Opublikowano

To jest zwykły po lifcie, S-Line po lifcie ma kwadratowa klapkę na hak :).

ma ktos moze pod reka numery przyciskow elektrycznych foteli poliftowych (te z chromem)? ile to w ASO kosztuje?

Zwykłe około 20 zł za sztukę, ostatnio zamawiałem a chromy to masakra, juz nie pamiętam ale coś w granicach 120 - 150 za szt.

a czy dokładki we wszystkich typach zderzaków są takie same? tzn czy dokładka z sline przedlift pasuje do zwykłego przedlifta?

ad. 2 ja płaciłem 200zł za komplet na 2 fotele czyli 4 przyciski

Opublikowano

Kazda dokładka inna, każdy zderzak inny. Żadna dokładka z zwykłego czy to przed czy polift nie pasuje do zderzaka S-Line czy S4 i na odwrót. Jedynie zamienne są dokładki S-Line i S4 te pasują do zderzaków S-Line i S4 które są takie same.

200 za 4 szt... ASO ??

Opublikowano

Kazda dokładka inna, każdy zderzak inny. Żadna dokładka z zwykłego czy to przed czy polift nie pasuje do zderzaka S-Line czy S4 i na odwrót. Jedynie zamienne są dokładki S-Line i S4 te pasują do zderzaków S-Line i S4 które są takie same.

200 za 4 szt... ASO ??

dzięki.

Tak ASO. nie chce mi się FV szukać. Było to ok 198zł brutto. nie pamiętam dokładnie. Wrocław.

Opublikowano

Cena mega. Jak ja pytałem to mnie zastrzelili kwotą :).

Opublikowano

Cena mega. Jak ja pytałem to mnie zastrzelili kwotą :).

jak będę przy okazji to zapytam jeszcze. Może coś się zmieniło?

Opublikowano

Zwróćcie uwagę za co, bo jedni piszą o przełącznika szyb a drudzy o tych na fotelu. Więc czytajcie uważnie.

Opublikowano

Zwróćcie uwagę za co, bo jedni piszą o przełącznika szyb a drudzy o tych na fotelu. Więc czytajcie uważnie.

?

Opublikowano

Nic się nie zmieniło w temacie tych suwakow poliftowych do foteli. Sztuka kosztuje ~50 PLN a są potrzebne 4

Opublikowano

Panowie czy tapicerka w postaci podsufitki słupków uchwytów itp. przedlift i polift to to samo ?

Opublikowano

tak to samo

Opublikowano

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

jak dla mnie nie ma różnicy..

zakładałem 3 tygodnie temu tylne pdc na przód i działa i gra idealnie ;)

Opublikowano

Czy może ktoś ma wiedzę czy przy montażu PDC z przodu można użyć czujników które były przewidziane na tył?

Mam akurat na zbyciu 4 sztuki i chciałem je zamontować z przodu.

Różnica na pewno polega na osadzeniu gniazda jedno jest czołowo drugie pod kątem.

Chodzi o zastosowanie czujnika 1S0919275A zamiast 1S0919275.

Może tam nie ma miejsca ?

Dzięki za odpowiedz ;)

jak dla mnie nie ma różnicy..

zakładałem 3 tygodnie temu tylne pdc na przód i działa i gra idealnie ;)

Dzięki za informację ... :hi:

Bałem się, że może być problem ze względu na inny kąt wtyku ...

Ale... w poniedziałek montaż :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.