Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a ile pracy z wymianą sterownika silnika tak aby można było uruchomić ACC bo mój nie przyjmuje kodowania ...

Januszszo no z tego co wiem to podszybe leci pach pach odkręcasz 4-6 śrub pokrywy sterownika, zdejmujesz i ciągniesz drania w górę :)

No wiesz, sama wymiana sterownika to bym tak chciał, ale ile pracy z dopasowaniem, kodowania i w ogóle czy to zabangla potem ...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sterownika silnika nie dopasowauje się tak jak inne moduły:) Trzeba przerzucić całą zawartość sterownika do nowego a robi się to tylko sprzętem który ma możliwość zrobic pełny odczyt oraz pełny zapis np MagPRO, Galletto, KESS itp. i robi się to po otwarciu sterownika, dodatkowe kodowania jak ACC mozna zrobić VCDSem.

Opublikowano

Siema Pany Macie może numer czujnika różnicy ciśnień 2.0 CAGB i może polecicie jakiś sklep :decayed::decayed::decayed:

błąd to 5253 i 5162

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Co nikt nie wie jakie są nr amorów 1BV?

Opublikowano

Co nikt nie wie jakie są nr amorów 1BV?

wg ETKI online

18.10.2010>> 8K0413031CJ przód

18.10.2010>>8T0513035M (AR) tył

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

Czy ktoś z Was był ustawiał geometrię na gwincie? Jakie zawieszenie mam podać żeby wpisali w przyrząd? 1BV jest chyba najniższy?

Opublikowano

podaj to najniższe ja ustawiałem na "S4" wyszło ok


panowie kończą mi sie laczki na mojej czarnej i chciałbym tym razem dać jakiś naciąg przy okazji że wrzuciłem gwint i jest teraz nisko...

co polecacie na felgi 19x8.5 ?

mile widziane jakieś zdjęcia :)

Opublikowano

podaj to najniższe ja ustawiałem na "S4" wyszło ok

panowie kończą mi sie laczki na mojej czarnej i chciałbym tym razem dać jakiś naciąg przy okazji że wrzuciłem gwint i jest teraz nisko...

co polecacie na felgi 19x8.5 ?

mile widziane jakieś zdjęcia :)

Dzięki :)

Co do opon na 8,5J to 225/35 będzie delikatnie naciągnięte, jeśli chcesz bardziej to 215/35. Dużo zależy od opony.

235/35

http://tyrestretch.com/8.5-235-35-R19/8.5-235-35-R19-3/

225/35

http://tyrestretch.com/8.5-225-35-R19/

215/35

http://tyrestretch.com/8.5-215-35-R19/

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

Pany jakie amory kupić do eibach30/35 ? Musze pilnie wymienić amory bo juz padaka. Ori nic nie mogę znaleźć na necie.

Opublikowano

szukaj używek 1BV z młodego auta.

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

szukaj używek 1BV z młodego auta.

No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Opublikowano

szukaj używek 1BV z młodego auta.

No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac ;)

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

szukaj używek 1BV z młodego auta.

No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac ;)

Griga naprawdę?

Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to? Mam sprężyny eibach i musze mieć twarde amory o obniżonym skoku bo obecne 1BA po 2 latach jeżdżenia nie dają rady.

Opublikowano

szukaj używek 1BV z młodego auta.

No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć.

Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac ;)

Griga naprawdę?

Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to? Mam sprężyny eibach i musze mieć twarde amory o obniżonym skoku bo obecne 1BA po 2 latach jeżdżenia nie dają rady.

Wystarczą Ci 1BE.

Opublikowano

Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to?

Nie numer tylko kod. Jest kilka numerów amorow do 1-BV. Jasne ze maja taki sam skok. Ale jak coś robić, to robić jak należy...

Przykład:

hyurnczw.png



Wystarczą Ci 1BE.

Tys prawda. :)

Opublikowano

A te nr to nie na tylna oś całkiem?

Opublikowano

Zgadza się.

Opublikowano

siema chłopaki ;) poratujecie numerem lusterka s line z kompasem i asystentem?;)

Opublikowano

siema chłopaki ;) poratujecie numerem lusterka s line z kompasem i asystentem? ;)

Niestety nie ma takiego :wink:

Opublikowano

Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to?

Nie numer tylko kod. Jest kilka numerów amorow do 1-BV. Jasne ze maja taki sam skok. Ale jak coś robić, to robić jak należy...

Przykład:

hyurnczw.png



Wystarczą Ci 1BE.

Tys prawda. :)

OK znalazłem amorki 2013 1BV na aukcji.

Ale jaki nr maja amorki na przód 1BV znam takie:

8K0413031 CJ

8K0413031 CK

8K0413031 AG

jakie jeszcze końcowe litery znaczą o amorach 1BV.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.