Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wątpię zeby blacharz zostawil rant nadkola wbity na 4 mm. Gdyby tak bylo to z daleka bys widzial ze jest zje...na robota. Chyba ze na rancie masz 4mm kitu... Rolka mozesz sie pobawic na niekitowanych elementach bo szpachla pęknie przy pierwszej probie rolowania rantu.

Edytowane przez piotrekb_tt

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Daj z jednej strony węższą oponę o 5mm hehe a tak serio to jak nie chcesz ruszać nadkola to chyba jedynie zmiana felgi lub opon (naciag)

Opublikowano

jedź na zbieżność może nie masz kąta na tym kole ustawionego jak trzeba i wystaje ci bardziej niż to drugie.

Opublikowano

Panowie czym wyciagaliscie (podwazaliscie) wklad lusterka tak aby go nie rozbic? :D

Potrzebuje wymienic kierunkowskaz w obu lusterkach, jedne juz nie swieci a w drugim zaraz bedzie to samo bo tez woda sie dostala...

Nie wiem czy oddac do aso na wymiane czy sam sie za to zabrac

Opublikowano

Wyciągałem kilka razy. Z reguły bez większych problemów. Lustro wpina się w 3ch miejscach. Ja zawsze zaczynam od środkowej części u dołu i później narożniki u góry. O ile na dole trzeba użyć trochę siły to u góry dosłownie delikatnie popchnąć, żeby pokonać opór plastików które zahaczają na mocowaniu. Pamiętaj tylko, żeby nie robić tego metalowym prętem albo śrubokrętem :P Najlepszy jest płaski, plastikowy wyjmak, około 1cm szeroki.

Jak nie czujesz się na siłach to może jakiś szpec się tego podejmie ;)

Opublikowano
Panowie czym wyciagaliscie (podwazaliscie) wklad lusterka tak aby go nie rozbic?

Szeroki plastikowy wyjmak, ewentualnie drewniana łopatka do mieszania jajecznicy na patelni ;)

Opublikowano

no i nie rób tego na mrozie bo będzie PAC :wink:

Opublikowano

No i uważaj na kable od grzania lusterek, tam są konektory wciśnięte bardzo ciasno i łatwo urwać część przymocowaną do lustra. Ja wkładam paluchy i odciągam, bez wyjmaków leci :)

Opublikowano

Ja tak samo robię. Najpierw dociskam dół a potem od góry odciągam środkiem.

Opublikowano

Szybkie pytanko....
Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Opublikowano

Szybkie pytanko....

Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Od tyłu.
Opublikowano

Szybkie pytanko....

Listwy ozdobne na tapicerce tylnych drzwi - od której strony się do ich zdjęcia zabrać ? Od "tyłu czy przodu auta" ?

Od tyłu.

:hi: dziękuje

Opublikowano

Jakby ktoś miał do oddania kiere ściętą s-B8 FL s-line bez łopatek to dajcie cynk. Szukam juz 3tyg i wygląda na to że towar deficytowy albo przed świętami poszło wszystko. Obdzwoniłem pół kraju i pustki :huh:

Opublikowano

Wszystkie wykupione na prezenty pod choinkę :wink:

Opublikowano

albo myślisz że za 8stów taką wyrwiesz

Opublikowano

Jakby ktoś miał do oddania kiere ściętą s-B8 FL s-line bez łopatek to dajcie cynk. Szukam juz 3tyg i wygląda na to że towar deficytowy albo przed świętami poszło wszystko. Obdzwoniłem pół kraju i pustki :huh:

Też chętnie taką "przyjmę" - tyle że to nie będzie 8stów :( Nie sposób się z Gibonsem nie zgodzić ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

A jak Siemian sprzedawał to nie było chętnych tygodniami leżała w dziale sprzedaży :facepalm:

Opublikowano

Siemian miał scentrowaną :grin: Znajomy ma jakieś łamene ale zwykłą tj nie s-line gładką z czarną nicią i S4 też gładką bez performacji

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

Opublikowano

po ile ma ta gładka z s4? ona jest grubsza od s-line :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.