Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

biały kruk :D
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

biały kruk :D

;)

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

akurat ja szukam z czarną nicią, dokładnie taka jak na aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5854356921

z tym ze facet nie ma tej kierownicy, bo dawno bym kliknał i montował :)

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

akurat ja szukam z czarną nicią, dokładnie taka jak na aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5854356921

z tym ze facet nie ma tej kierownicy, bo dawno bym kliknał i montował :)

jak miałem chyba 3 to żaden nie chciał. teraz wszyscy szukają. ale tak już jest :)

Opublikowano

znaczy zamawiam :hi:

A tak na marginesie dużo roboty z wymianą tego łożyska?

Tylko od środka są cztery śruby na torx, jak nie będziesz miał dobrego klucza i za pierwszym razem Ci obróci to już pozamiatane, ja się kiedyś zabrałem za to samemu i potem miałem takiego wkur... że następnym razem nawet nie myślałem żeby samemu to robić a nie boję się mechaniki.

Pany, powiedzcie mi czy to rzeczywiscie z s4?

http://allegro.pl/8k0-853-651-s4-lift-i5883092396.html

Ja zakupiłem ten http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-8k-lift-2012-15-rok-grill-ladny-i5756002200.html

Wygląda tak samo, zobaczymy co przyjedzie hehe :)

Przyjechał grill S4, na aukcji na foto był używany w opisie "używany" a przysłali bez znaczków nowy w podróbie, gościu zdziwiony czego ja się czepiam przecież dostałem nowy piękny grill, masakra, odsyłam ...

Opublikowano

Nie wiem czy Ci co tym handlują są na tyle głupi że ktoś się nie zorientuje czy tacy beszczelni...

Opublikowano

Kluczem jest poliftowa....scieta....s-linowa i z biala nicia...

biały kruk :D

;)

Biały kruk ale do dostania...tylko ta cena :/

Ta akurat z A3 z tego co widze...

http://allegro.pl/kierownica-airbag-audi-s-line-multi-8v0419091r-now-i5601366090.html

Opublikowano

Turzol zrób tak jak napisałem Ci na PW

Opublikowano

Trochę zalatuje chińszczyzną ten napis :huh:

Opublikowano

ciekawe :wink: 8U0253825B

s-l1600.jpg

Masakra, szkoda ze jeszcze ze znaczkiem Nike nie zrobili
Opublikowano

Z tego co wiem, to jest numer zwykłych końcówek. Naklejki to chyba inwencja twórcza sprzedawcy. Ciekawe ile wytrzymają?

Opublikowano

Jak się przyjrzeć uważnie to widać że naklejka na prawej jest troszkę niżej przyklejona więc raczej na pewno to jakiś twórca ludowy :wink:

Opublikowano

W dieslu moze troche wytrzymaja, w benzynie nie bedzie ich po pierwszym upalaniu.

Opublikowano

Ktoś chętny na kiere łamaną nie s-line gładka/pikowana nić czerwono-biała stan bdb

Opublikowano

Ktoś chętny na kiere łamaną nie s-line gładka/pikowana nić czerwono-biała stan bdb

Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?

Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką?

Opublikowano

Pw poszło

Opublikowano

Ktoś chętny na kiere łamaną nie s-line gładka/pikowana nić czerwono-biała stan bdb

Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?

Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką?

Ja u siebie wymieniłem na 8T0 i pasuje idealnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.