Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kola 18 235 na 40 przy feldze 18 et 35 w avancie a4 b8 zawieszenie sport dawac dystanse czy powinno ładnie leżeć przy nadkolach ?

Podaj jeszcze szerokość felgi

Szerokość felgi 8 cala i teraz czy dystanse czy nie będzie takiej potrzeby

Opublikowano

Kola 18 235 na 40 przy feldze 18 et 35 w avancie a4 b8 zawieszenie sport dawac dystanse czy powinno ładnie leżeć przy nadkolach ?

Podaj jeszcze szerokość felgi
Szerokość felgi 8 cala i teraz czy dystanse czy nie będzie takiej potrzeby
Pasuje dać dystanse bo felga będzie schowana
Opublikowano

Kola 18 235 na 40 przy feldze 18 et 35 w avancie a4 b8 zawieszenie sport dawac dystanse czy powinno ładnie leżeć przy nadkolach ?

Podaj jeszcze szerokość felgi

Szerokość felgi 8 cala i teraz czy dystanse czy nie będzie takiej potrzeby

No coś tam można dać, ale ile konkretnie to już musisz sobie samemu zmierzyć.
Opublikowano

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba :D

bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba :D

bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

Haha :D

Siedzi CR2032, wymieniasz i smiga, zadna filozofia :D

Opublikowano
bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

A jaka to filozofia wyjąć i sprawdzić? CR 2032 z tego co kojarzę.

[edit]

@Kooga mnie ubiegł ;)

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba :D

bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem :D

Opublikowano

Powitać :hi:

szybkie pytanko jaki ma nr wiązka airbag od poduchy poliftowej z multi do A4

znalazłem taki nr 8U0971589J

Ponawiam prośbę

:hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

szybkie pytanko jaki ma nr wiązka airbag od poduchy poliftowej z multi do A4

znalazłem taki nr 8U0971589J

Ponawiam prośbę

:hi:

8U0971589J to do POLIFTA pod MF :gicior:

Opublikowano

Powitać :hi:

szybkie pytanko jaki ma nr wiązka airbag od poduchy poliftowej z multi do A4

znalazłem taki nr 8U0971589J

Ponawiam prośbę

:hi:

8U0971589J to do POLIFTA pod MF :gicior:

Dziękuję Grzegorz [emoji6] nie wala Ci się po garażu taka? Jak coś to pisz na pw.
Opublikowano

Panowie, przyznać się czyja żona/dziewczyna z Tychów była w Łodzi na rozmowie o pracę czarną A4 avant? :)

Opublikowano
bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

A jaka to filozofia wyjąć i sprawdzić? CR 2032 z tego co kojarzę.

[edit]

@Kooga mnie ubiegł ;)

a kto mówił że filozofia :D tylko po co forum w takim razie :P jaka to filozofia dołożyć klimatyzacje 3 strefową :P :P albo MMI 3g+ :P

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba :D

bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

Haha :D

Siedzi CR2032, wymieniasz i smiga, zadna filozofia :D

Dzięki :D

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

:) Przerabiałem to w tamtym tygodniu;)

tutaj masz instrukcje;)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174916-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-wymiana-demontaz-kodowanie/

hehe tak to jest jak Ja Gupi nie napisze jak trzeba :D

bateria od kluczyka znaczy się chciałem napisać :D

no to do kluczyka instrukcji nie znalazlem :D

a ja znalazłem :D:P

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283770-wymiana-baterii-w-kluczyku/

Opublikowano

Czy w Avancie w wersji standardowej (nie S line) oprócz lamp są jakieś inne różnice między przedlift a polift?

Opublikowano

Cały przód i z tyłu zderzak.

Opublikowano

Miałem dopisać że chodzi o tył oczywiście :)

Sam zderzak sporo się różni?

Opublikowano
Opublikowano

Koledzy, czy ktoś ma sprawdzony jakiś sensowny moduł GPS/GSM do zabezpieczenia samochodu, tak aby można było to sterować za pomocą sms i żeby się sam aktywował po zamknięciu auta ... na Allegro tego setki ale jaki wybrać ?

Opublikowano

Miałem dopisać że chodzi o tył oczywiście :)

Sam zderzak sporo się różni?

S-line lift w mojej ocenie wygląda świetnie. Różnica między zwykłym, a s-linowym jest zauważalna na pierwszy rzut oka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.