Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprzeglo obic kevlarem, dwumas do regeneracji i dac inny docisk - on najczesciej jest przyczyna slizgania

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Który rok tego CGLC ? z Q czy bez ?

Damianie nie wiem który rok ale manual, ośka - a nr kompletu to 0B1198141GX, dwumas 0B1105266AL, tarcza 0B1141031P lub PX, docisk 0B1141117J lub JX

Pomoże ktoś, gdzie mogę dostać komplet dwumasu do motoru CGLC? Problem ze ślizganiem się sprzęgła jak się domyślacie. Używki nie bardzo chce bo jedną kupiłem i odesłałem bo tragedia :kwasny:

ale co ma dwumas do slizgajacego sie sprzegla?

ma to, że po chipie nasze seryjne dociski są za słabe i po czasie ślizga się sprzęgło.

sprzeglo obic kevlarem, dwumas do regeneracji i dac inny docisk - on najczesciej jest przyczyna slizgania

dwumas zregenerowany tarcza z kevlarem i d..pa, 30tyś i sprzęgło klęka a nie wiadomo jaki docisk mocniejszy by pasował do mojego zestawu

Opublikowano

no i przyczyna bedzie najprawdopodobniej slaby docisk.
w 3.0 TDI potem wychodzily sprzegla jednotarczowe i moze z nich docisk podejdzie... ekta nawet pokazuje, ze podobny model sprzegla wystepuj dla 3.0 tdi

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Może sachs performance wez ? ja mialem w poprzedniej b8 i chip na 206PS 420Nm i nic sie nie dzialo

Opublikowano

Może sachs performance wez ? ja mialem w poprzedniej b8 i chip na 206PS 420Nm i nic sie nie dzialo

Też myślałem o tym ale gdzie to kupić? Masz jakieś namiary? Pasowało p&p?
Opublikowano

jedyny minus to ze sprzeglo (pedal) dosc ciezko chodzi w korkach troche noga napierdziela

Opublikowano

Pany co to za wydech niby od a7...

tlumik-wydech-aktywny-audi-a6-a7-20-td.j

ale ja zawsze znałem taki:

audi-a6-a7-4g-wydech-tlumik-aktywny-4801

Opublikowano

To jest do A4, A5. Kto Ci powiedział, że do A7?

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Ma Ktoś od nas to założone ???

Jak to gada w b8 ?

Może... jakieś koszty i Kto to ogarnia ?

Opublikowano

Dzięki :hi:

Opublikowano

Ma Ktoś od nas to założone ???

Jak to gada w b8 ?

Może... jakieś koszty i Kto to ogarnia ?

Gada tak jak w innych. Tu masz temat.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294578-montaz-aktywnego-ukladu-wydechowego/page-1

Pokazałem żonie te filmy. Skwitowała to jednym zdaniem: "To jak udawany orgazm" :decayed:

Opublikowano

Mądra żona :)


Panowie wysyłał ktoś kiedyś tłumik od 3.0TDI ? potrzebuje coś takiego przetransportować nie wiem czym to można wysłać

Opublikowano

Mądra żona :)

Że udaje orgazm? Koledze trzeba współczuć a nie naśmiewać się. :)

Opublikowano

Pany ma ktoś pomysł co z tym zrobić. Lutować, wymieniać cały moduł czy co ? :facepalm::facepalm:

b7418ac02955dbdbmed.jpg

7197b3cad172ac54med.jpg

Opublikowano

Orientuje się ktoś jakie są oznaczenia zawieszenia w a3 2010r ? jest tak samo jak w a4 1ba 1be 1bv ? czy inne oznaczenia

Opublikowano

Mądra żona :)

Panowie wysyłał ktoś kiedyś tłumik od 3.0TDI ? potrzebuje coś takiego przetransportować nie wiem czym to można wysłać

Co prawda nie wysłałem. Ale pamiętam że mój sprzedający wysłał Pocztą Polską. Zapytaj może u nich.

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ale cały ?

Opublikowano

Teraz to na Poczcie wszystko od linijki mierzą :wink: taki pakunek nie przejdzie

Z Kurierami to tez jest problem bo to nietypowy gabaryt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.