Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie

Czy występuje jako osobna część w ASO chromowana lub czarna obramówka grillu ?

Łatwo jest ją ściągnąć ?

a 2

co to za zawieszenie 1BL ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

manual

Opublikowano

Ten sam. Jedynie w torsenie jest specjalny olej ( 420zl litr w ASO)

Opublikowano

Ten sam. Jedynie w torsenie jest specjalny olej ( 420zl litr w ASO)

A jaki olej i którędy go dolać wiesz może? Nigdzie nie widać korka kontrolnego :kwasny:

Opublikowano

Powienien byc na orzechu machanizmu. Od gory albo od boku od strony flanszy polosi.

Opublikowano

a 2
co to za zawieszenie 1BL ?


adaptacyjny zawias - tzw magnetic ride

Ten sam. Jedynie w torsenie jest specjalny olej ( 420zl litr w ASO)

serio? :wink:

Opublikowano

Tak, postanowilem sobie zmienic na poczatku roku. Szkoda tylko ze wczesniej nie zadzwonilem i nie dopytalem o cene :-)

Na szczescie wchodzi go tylko 700ml.

Edytowane przez piotrekb_tt

Opublikowano

Powienien byc na orzechu machanizmu. Od gory albo od boku od strony flanszy polosi.

dzisiaj jeszcze raz spojrzę ale nic nie widziałem

a 2

co to za zawieszenie 1BL ?

adaptacyjny zawias - tzw magnetic ride

Ten sam. Jedynie w torsenie jest specjalny olej ( 420zl litr w ASO)

serio? :wink:

Gabriel co masz na myśli serio? Cenę czy rodzaj oleju?

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

a 2

co to za zawieszenie 1BL ?

adaptacyjny zawias - tzw magnetic ride

osszz kurka to się wpakowałem :(((

a jak wysoko to stoi w porównaniu do serii ?

np 1bv -20

a 1BL ?

Opublikowano

Gabriel co masz na myśli serio? Cenę czy rodzaj oleju?

"Oryginalny G 052 911 A SAE 75 W 90 (Syntetyczny). Torsen pracuje w oleju ze skrzyni i nie wymaga wymiany oleju"

ja nie dawno wymienialem olej w skrzyni u siebie i zalalem MOTUL GEAR 300 - nie motygear, bo to jest polsyntetyk

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Gabriel co masz na myśli serio? Cenę czy rodzaj oleju?

"Oryginalny G 052 911 A SAE 75 W 90 (Syntetyczny). Torsen pracuje w oleju ze skrzyni i nie wymaga wymiany oleju"

ja nie dawno wymienialem olej w skrzyni u siebie i zalalem MOTUL GEAR 300 - nie motygear, bo to jest polsyntetyk

Chyba ze mowisz o manualu. Ja mam skrzynie 6hp28 i sa tam 3 różne sekcje olejowe. Jedna to przedni mechanizm roznicowy gdzie wchodzi zwykly 75w90 druga to olej hudrauliczny z całą mechatronika, koszami sprzegiel itp i trzecia to sekcja torsena gdzie olej to tez 75w90 ale ze specjalnym dodatkiem. Wiem ze ten w torsenie nie wymaga wymiany ale ja go i tak wymieniłem. W DSG tez ponoc nie trzeba bylo kiedys wymieniac oleju... :-)
Opublikowano

mowie o manualu. automaty to inna sprawa i tam rzeczywiscie oleje sa drozsze



a jak wysoko to stoi w porównaniu do serii ?
np 1bv -20
a 1BL ?

szczerze to nie mam pojecia.
co zamowiles?
Opublikowano

:hi:

Ktoś chętny na aktywny wydech do B8? :naughty:

Cały komplet ze sterownikiem P&P lub z montażem u mnie ;)

Kusisz, kusisz.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

:naughty:

Opublikowano

osszz kurka to się wpakowałem ((

a jak wysoko to stoi w porównaniu do serii ?
np 1bv -20
a 1BL ?

ja mam to u siebie. kiedys porownywalem z kims z forum kto do mnie zajechal i mial zwykly sline'owy zawias i wysokosc rantu blotnikow byla mniej wiecej tak samo. pisze mniej wiecej bo tamta fura byla w grzechotniku i na 18. u mnie byly 19 (ale opona byla dobrze dobrana wiec wysokosc kola powinna byc taka sama). wrzucalem tutaj pare razy fotki mojego samochodu na 19

Opublikowano

ciekawe czy mieli części żeby quattro wyrezać :kox::kox:

Opublikowano

Jak wytargać kratki ze zderzaka żeby czegoś nie połamać....czy porysować ??

b2t6xymu.jpg

Opublikowano

Szarpnąć z wyczuciem :)

Jak ori to się nic nie połamie tak łatwo.

Opublikowano

Szarpnąć z wyczuciem :)

Jak ori to się nic nie połamie tak łatwo.

A te otwory pod halogenami to do ich ustawiania służą ? Czy mają jakieś inne tajemne przeznaczenie ? ;)

Czyli "rwaaaaaać" jak pokazane w filmiku

https://www.youtube.com/watch?v=s7c0K0xjGVM

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Szarpnąć z wyczuciem :)

Jak ori to się nic nie połamie tak łatwo.

A te otwory pod halogenami to do ich ustawiania służą ? Czy mają jakieś inne tajemne przeznaczenie ? ;)

Czyli "rwaaaaaać" jak pokazane w filmikuhttps://www.youtube.com/watch?v=s7c0K0xjGVM

Żadnego szarpania. Wkładasz śrubokręt w te otwory podwarzasz zatrzask i delikatnie wyjmujesz kratkę.

Sorry nie zauważyłem, że to kratki s-line. Powyższy opis dotyczy zwykłych.

Edytowane przez bodas

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.