Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurna, to po co w klapie jest białe okienko? Przed chwilą obejżałem sedana sąsiada. No chyba, że w sedanie jest inaczej.

Opublikowano

W sedanie w ledach jest w klapie.

Opublikowano

Aha, to tu tkwi problem. Dzięki za pomoc dziewczyny. :hi:

Opublikowano

To są chińczyki?

u marcina nie ma chińszczyzny wszystko ori audi.

Panowie ktoś byłby chętny na grupowy chip-tuning u Aligatora Dynosoft ? planuję zorganizować znowu coś takiego.

Ja jestem zainteresowany. Jak cos to PW.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gibons, jakie koszta programu przy grupowym?

Opublikowano

Wszystko zależy od samochodu silnik rocznik itd

Opublikowano

A3 2009 2.0TDI CR 140KM ;)

Opublikowano

Pewnie 1000PLN ale 100% jeszcze nie znam cen.

Opublikowano

Mam Audi A4 b8 sedan 2.0TDI 2013 rok i zderzak tył s line, chce kupić dokładkę s line ale na dwie rury z 3.0TDI. Czy dokładka s line polift z kombi będzie pasowała do sedana?

Opublikowano

Panowie ktoś byłby chętny na grupowy chip-tuning u Aligatora Dynosoft ? planuję zorganizować znowu coś takiego.

Ja się piszę jakby coś :thumbup1:

Opublikowano

Ja się piszę jakby coś :thumbup1:

W dziale Śląskie jest temat Grupowy Chip Tuning wpisywać się kto chętny.

Opublikowano

Na 4 dni miałem odłączone aku, możliwe to żeby się coś rozkodowało bo mi prawa pozycja(neon) w klapie nie pali. Podłączyłem na szybko lampe na lewą stroną i pali więc przepalona nie jest.

Opublikowano

Na 4 dni miałem odłączone aku, możliwe to żeby się coś rozkodowało bo mi prawa pozycja(neon) w klapie nie pali. Podłączyłem na szybko lampe na lewą stroną i pali więc przepalona nie jest.

Przewód Ci się przetarł, tylko wcześniej nie zauważyłeś.

Opublikowano

Na 4 dni miałem odłączone aku, możliwe to żeby się coś rozkodowało bo mi prawa pozycja(neon) w klapie nie pali. Podłączyłem na szybko lampe na lewą stroną i pali więc przepalona nie jest.

Przewód Ci się przetarł, tylko wcześniej nie zauważyłeś.
Muszę jutro sprawdzić bo niemożliwe to,dzięki za sugestie.
Opublikowano

Koledzy mam pytanie, czy da się bez demontażu boczków wymienić przyciski podnoszenia szyb na poliftowe? Jakoś da się rozkręcić same rączki w drzwiach?

Opublikowano

da się ale później wszystko nie będzie już takie same :grin:

Opublikowano

Nic nie musisz rozkręcać wypinasz tylko plastik ten pod rączką i masz dostęp do przycisków. Musisz tylko mieć odpowiedni "przyrząd" do ich wyciągnięcia jeżeli zależy Ci na mocowaniach starych przycisków bo jeżeli nie to wystarczy że je wypchniesz palcem. Wyjdą ale bez zatrzasków. Nowe normalnie wepchniesz i wejdą na zatrzask

Opublikowano

No właśnie Gibons o to mi chodziło dzięki ! możesz jeszcze powiedzieć co to za przyrząd? :P jakoś śrubokrętem tego nie załatwię ?

Opublikowano

Chodzi o to aby był wygięty w literę L bo tam jest dość ciasno ja to właśnie długim cienkim śrubokrętem wyciągałem wygiąłem go i wszystko elegancko idzie podważyć i wyjąć bez uszczerbku. Chociaż jak masz przed liftowe pstryczki to i tak nic Ci po nich :P kto to kupi :P Moje do dziś leżą w garażu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.