Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Tak dokładnie ☺

Dzięki za odpowiedź :hi:

Swoją drogą 140 zł za 80 ml silikonu (ASO) to trochę sporo :facepalm:

Kup Dirko w ICarsie

Lepszy Victor Reinz Panie :hi:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy w manualu jest automatyczne hamowanie na postoju na wzniesieniu?

Opublikowano

Czy w manualu jest automatyczne hamowanie na postoju na wzniesieniu?

Jest, jako opcja.
Opublikowano

Czy w manualu jest automatyczne hamowanie na postoju na wzniesieniu?

Jest, jako opcja.
Jak sprawdzić czy to mam?
Opublikowano

przy przycisku "recznego" powinien byc drugi z literka A

Opublikowano

Taki.

1591990.jpg

Opublikowano

Ok, to nie mam tego dodatkowego przycisku. Jednak Nie wiem jak u was ale mam tak, ze do pewnego % wzniesienia po dojechaniu do swiatel i zatrzymaniu sie, gdy wciskam ponownie pedal hamulca i go całkowicie puszczam auto nie zjerzdza w dol......

Opublikowano

nie ma przycisku,nie ma systemu

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Opublikowano

Hmmm wychodzi ze moge to miec....

Opublikowano

masz wspomaganie przy ruszaniu pod górkę

posted from my phone

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

Opublikowano

witajcie

mam fis kolor ale nie wyswiela mi aktualnej predkosci,czy kazda b8 powinna miec pokazywanie cyfrowe predkosci? czy moge to jakos wlaczyc?

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Opublikowano

witajcie

mam fis kolor ale nie wyswiela mi aktualnej predkosci,czy kazda b8 powinna miec pokazywanie cyfrowe predkosci? czy moge to jakos wlaczyc?

na manetce wycieraczek od dolu masz przycisz,nim zmieniasz

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Jak mam zweryfikować czy to powód? Niecale 2msc temu wymienilem zaciski przód i tył na komplet 345/330.

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Ja u siebie mam Multitronic i jest dokładnie tak samo. Np. przy wyjeżdżaniu z garażu podziemnego mogę się zatrzymać na podjeździe i auto nie zjedzie mi do tyłu. Ale na mniejszych pochyłach hamulce puszczają od razu.

[edit]

System zachowuje się dokładnie tak jak jest to opisane tutaj: https://www.audi.co.uk/glossary/h/hill-start-assist.html(wrzucone przez komoornik).

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Ja u siebie mam Multitronic i jest dokładnie tak samo. Np. przy wyjeżdżaniu z garażu podziemnego mogę się zatrzymać na podjeździe i auto nie zjedzie mi do tyłu. Ale na mniejszych pochyłach hamulce puszczają od razu.

[edit]

System zachowuje się dokładnie tak jak jest to opisane tutaj: https://www.audi.co.uk/glossary/h/hill-start-assist.html(wrzucone przez komoornik).

No ale Ty masz automat, który trzyma.

Po za tym, co to byłby za system, który działa na górce 10% a na 15 już nie.

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Jak mam zweryfikować czy to powód? Niecale 2msc temu wymienilem zaciski przód i tył na komplet 345/330.

Sprawdź czy masz ciepłe heble/fele po jeździe.

Opublikowano

No ale Ty masz automat, który trzyma

Nie, to nie automat tak trzyma, tylko hamulce. Przecież potrafię rozróżnić ;) I tak jak jest napisane na stronie Audi - trzyma tylko przez chwilę, a potem odpuszcza.

Opublikowano

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Ja u siebie mam Multitronic i jest dokładnie tak samo. Np. przy wyjeżdżaniu z garażu podziemnego mogę się zatrzymać na podjeździe i auto nie zjedzie mi do tyłu. Ale na mniejszych pochyłach hamulce puszczają od razu.

[edit]

System zachowuje się dokładnie tak jak jest to opisane tutaj: https://www.audi.co.uk/glossary/h/hill-start-assist.html(wrzucone przez komoornik).

No ale Ty masz automat, który trzyma.

Po za tym, co to byłby za system, który działa na górce 10% a na 15 już nie.

Mam tak ze auto nie zjeżdża mi w dół jak stoje na swiatlach ale do jakiegos % nachylenia.

To ja stawialbym raczej na to co kolega Tomeks pisał:

moze tloczki nie odbijaja do konca i dlatego hamulec trzyma

Jak mam zweryfikować czy to powód? Niecale 2msc temu wymienilem zaciski przód i tył na komplet 345/330.

Sprawdź czy masz ciepłe heble/fele po jeździe.

tylko nie sprawdź czasem tarczy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.