Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wg mnie jest to obowiazkowy mod - zwlaszcza przy cenie intercoolera z 3.0 tdi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jestem przed T od caha + soft....

Duzo ci to nie da IC, chyba ze suszarkę zmienisz

:grin:

Opublikowano

a wg mnie jest to obowiazkowy mod - zwlaszcza przy cenie intercoolera z 3.0 tdi

Z tego co wiem to i tak taki IC nie podchodzi plug&play, ale czy w to wchodzić to czy jest ktoś w stanie powiedzieć ile taki mod zwiekszy % KM i NM?
Opublikowano

zalezy jaka masz srednice rur w dolocie - IC z 3.0 tdi ma wejscia 60mm i czasem nawet pasuje pod seryjne weze od dwulitrowek.
okolo 10-15km powinien dac i nizsze temperatury w dolocie.

ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawial ani chwili, tymbardziej, ze pakujesz wieksze turbo

gdzie bedziesz robil soft?

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Nikt ci konkretnej cyfry nie powie. Trzeba by na hamownie jeździć i sprawdzać. Większe turbo = większa °C = mniej O2 na dolocie.


Nie wiem jak jest w dieslu, ale ja naciągałem ori węże w benzynie. Trochę gimnastyki ale wchodzi.

Opublikowano

Nie wiem jak jest w dieslu, ale ja naciągałem ori węże w benzynie. Trochę gimnastyki ale wchodzi.

dokladnie tak samo w dieslu :wink:
Opublikowano

gdzie bedziesz robil soft?

W ecuproject...

okolo 10-15km powinien dac i nizsze temperatury w dolocie.

ja na Twoim miejscu bym sie nie zastanawial ani chwili, tymbardziej, ze pakujesz wieksze turbo

I tu mnie utwierdziles w przekonaniu jakie juz mialem :)

Opublikowano

Handlarzyna wysłał mi lusterka od A5 - wyszło dopiero przy próbie montażu :(

Gdzieś w Warszawie da radę sprawnie przełożyć bebechy ze starych lusterek?

Opublikowano

Koledzy posiada ktos moze wiedze jaki ma nr dyfuzor od s4 przedlift z siatka od s -line

Opublikowano

Nikt ci konkretnej cyfry nie powie. Trzeba by na hamownie jeździć i sprawdzać. Większe turbo = większa °C = mniej O2 na dolocie.

Nie wiem jak jest w dieslu, ale ja naciągałem ori węże w benzynie. Trochę gimnastyki ale wchodzi.

Czemu uważasz, że wieksze turbo to większa tem w dolocie?? Jest raczej na odwrót. Zachowujac to same cisnienie doladowania to na wiekszej sprezarce spadnie temp dolotu. Co do samego coolera to bez sensu pakowac z 3.0tdi ktory jest tylko troche grubszy i ma plastikowe boczki. Lepiej znalezc na allegro cooler z a6 c7 biturbo tdi badz 3.0tfsi. Jest jeszcze grubszy i calu aluminiowy. Montaż wyglada podobnie jak w przypadku 3.0tdi
Opublikowano

Koledzy posiada ktos moze wiedze jaki ma nr dyfuzor od s4 przedlift z siatka od s -line

dyfuzor od S4 nie ma siatki jest jednolity z chromowana listwą

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/

Opublikowano

Hmm dał bym se rękę odciąć że coś takiego widziałem. Ju na 1dnym aucie a w takim razie inaczej można przełożyć ta listwe na taką od s-line?

Opublikowano

Panoowie pomocy potrzebuje schemat do podlaczenia wzmacniacza radia DAB+ do szyby prawej trzy pinowa kostka banalny schemacik ale kurde bez tego nie wiem jak podlaczyc :(

Opublikowano

Mam elsę do 2013 ale nie mogę znaleźć tego schematu, nie wiem jak szukać po haśle DAB, Tuner, Radio ... nic nie wyszukuje ...


Coś znalazłem, sprawdź pocztę, str. 86/8 w PDF ...

Opublikowano

Dzieki Janusz :D

Opublikowano

Panowie to do szyn bagażnika ? jakiś rarytas czy coś ? :D

to jest jakieś dodatkowe czy coś takiego ? bo z tego co widzę nie ma tego nigdzie w komplecie

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

masz jakiś numer tych taśm do bagażnika?

Opublikowano

Podpowie ktoś jak wizualnie rozpoznać bixenon skrętny od zwykłego?

Opublikowano

Podpowie ktoś jak wizualnie rozpoznać bixenon skrętny od zwykłego?

odpalasz auto przed ścianą ja jest ciemno(żebyś światła widział)i muszą się poruszyć góra dół(zwykle bixy) i na boki(skrętne)

posted from my mobile

Opublikowano

Można coś ciekawego zrobić z diodami od Side Assist w lusterku jak go w aucie nie ma? :)

Może zmostkować z kierunkiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.