Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takich kosiarek jak twoja to nawet nie zauważam jak wyprzedzam :-)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak to jest z tymi grzechotnikami. przez te kleby czarnego dymu malo widac :P

Opublikowano

Takich kosiarek jak twoja to nawet nie zauważam jak wyprzedzam :-)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

To nie mogłeś być Ty, obstawiam jakiś rocznik 2008-2009 bo z tyłu nawet LEDów nie było :)

Opublikowano

Panowie, zajmuje się ktoś tutaj przerabianiem anglików?

Opublikowano

Pseudo Side Assist :D

Opublikowano

komoornik

Nawet fajnie to wyszło

z tym czy w nocy zbytnio nie razi ?

Opublikowano

Nie testowałem jeszcze.

Ale Side Assist notmalnie mryga pulsacyjnie, więc bardziej irytująco. Te ledy nie są zbyt jasne.

Opublikowano

Komoornik ty wiesz na jakiej zasadzie działa Side Assist ? Jeździłeś z tym systemem kiedy ?

System Side Assist połączony jest między innymi z czujnikiem światła i w zależności jakie mamy natężenie światła na zewnątrz to układ dostosowuje natężenie błyśnięcia pulsacyjne diod ( w dzień słoneczny bardzo mocno w nocy słabiej ) . Uwierz mi że raczej nie da się żeby nie zauważyć błyśnięcia diod jak dasz kierunkowskaz a coś jedzie z boku . Diody w lusterku są ustawione pod odpowiednim kontem tylko dla kierowcy .

Opublikowano

Tak, jeździłem, :)

Jak będzie coś nie tak, dam znać.

Takie lusterka wpadły, szkoda było nie wykorzystać. :D

Opublikowano

Tak, jeździłem, :)

Jak będzie coś nie tak, dam znać.

Takie lusterka wpadły, szkoda było nie wykorzystać. :D

Mnie się podoba, byle nie raziło.

Opublikowano

tył ogarnięty, wleciał zderzak s4, lotka na klapę s4, lusterka s4 oraz wydech s5 coupe lift, efekt dla nas idealny, rurki z eski robią jednak mega robotę, w planach był zderzak s-line ale cieszę się że wyszło inaczej, co do lotki to jeszcze nie moje ostatnie słowo, jak wpadnie mi w ręcę z rs4 to będzie zmiana, w planach ogarnąć do zimy przedni zderzak s4, na wiosnę mam nadzieję wpadnie poliftowy przód, graty się powoli kompletują

00681888938241c3.jpg

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

A z drugiej strony, jak już masz lustra, to rezaj side assist.

tył ogarnięty, wleciał zderzak s4, lotka na klapę s4, lusterka s4 oraz wydech s5 coupe lift, efekt dla nas idealny, rurki z eski robią jednak mega robotę, w planach był zderzak s-line ale cieszę się że wyszło inaczej, co do lotki to jeszcze nie moje ostatnie słowo, jak wpadnie mi w ręcę z rs4 to będzie zmiana, w planach ogarnąć do zimy przedni zderzak s4, na wiosnę mam nadzieję wpadnie poliftowy przód, graty się powoli kompletują

00681888938241c3.jpg

Ładnie. A Twojemu tacie to nie przeszkadza?

Opublikowano

a co ma mu przeszkadzać??

Opublikowano

No że tak mu auto rezasz. Tak tylko pytam.

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

hehe, zaraził się ode mnie, widzę że sprawia mu to frajdę więc działamy, powolutku ale już jest fajnie

Opublikowano

No że tak mu auto rezasz. Tak tylko pytam.

Kiedyś odziedziczy po tacie jak papas zmieni na a6[emoji6]
Opublikowano

Pewnie tak, po cichu robi dla siebie. ?

Tył super!

Opublikowano

Heh, u nas nie ma dziedziczenia aut, każdy robi na swoje, ja bym się na b8 nie przesiadł ale tata miał straszną zajawkę na b8, a że da się ten model wyprowadzić na prostą to działam

btw muszę przyznać że jeździ to nawet przyjemnie, trafił na silnik caha więc moc na tę chwilę wystarczająca, ale będę pracował nad nim żeby w przyszłości 2 w licznie koników się pokazała

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

U mnie fabrycznie się 2 w liczbie koni pokazała, mam CAGC, 120 kuni. ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.